Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś VAGa??

Mógłby zabrać??

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co będzie ktoś dziś?? bo jest szansa ze też sie pojawie

Opublikowano

Będę!

Opublikowano

Ma ktoś VAGa??

Mógłby zabrać??

Ja mam, nie musisz do wrocka jechac :polew:

Opublikowano

Witam,

Zna ktoś dobrego "speca" od zawieszenia we Wrocku??;>

Pozdrawiam.

Opublikowano

Mała uwaga....

Nie jestem pewien czy 1 post dokładnie mapka jest dobrze zaznaczona?

Ostatnio 45 minut szukałem tego miejsca....

A okazało się, że wystarczyło wjechać w Wejherowską... A na mapie pokazane jest inaczej.....

Opublikowano

kolego .. mapka jest OK .. poza tym opis dodatkowo jest ..

spociki pod mostem milenijnym kolo hali Orbita .. ..

jedyna droga jaka tam prowadzi to wejherowska ..

więc wszystko jasne i czytelne ..

Opublikowano

Jest mała aktualizacja mapki :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio 45 minut szukałem tego miejsca....

Nie płacz boś został zVAGowany :cool1: Co do Twojego turbo tak jak mówiłem ... musisz podjechać i dopiero bedą patrzeć co i jak .

Wojtek ... Wywaliłeś A-Team ... ;( moze to i lepiej bo niektóre z tych pojazdów wisza na poprzednich właścicieli bez OC :slina::naughty:

Opublikowano

Witam koledzy. Jestem dość nowym posiadaczem A4- nie zdążyłem jeszcze wpaść na spota. Czy jutro ktoś będzie? Może w końcu udało by mi się pokazać :rolleyes:

Opublikowano

No właśnie będzie ktoś z vagiem jutro?

Muszę usunąć błędy ;-)

Turbinka wyczyszczona ;-)

Opublikowano

zawsze ktoś jest ja będę na 99% ;]

Opublikowano

A masz VAGa?

Opublikowano
  • Autor

no to panowie dzisiaj spocik wypalił :naughty:

Audiobas odezwij się do mnie na gg bo widzę że swojego nie podałeś w profilu

Opublikowano
no to panowie dzisiaj spocik wypalił

No ja pierwszy raz ale wrażenia jak najbardziej :good: Na pewno zacznę się pokazywać częściej :)

Audiobas jak widziałeś w niedzielę to jest to bardzo przydatne ustrojstwo. Musisz popytać kogoś kto dłużej w tym siedzi. W tym linku co wysłałeś sporą część kasy płacisz za oprogramowanie a to jest polski vag. Gdzieś na forum kiedyś znalazłem, że na niego narzekali- ale to ktoś kto lepiej zna program musiał by się wypowiedzieć. Jak się podpinałem u Ciebie to miałem wersję shareware :confused4: VAG-COM 311-2.

Opublikowano

Warto kupuj kupuj :good:

Opublikowano

Siema! :hi: Mam do Was dość istotne pytanko: Zna ktoś z Was pewne i tanie źródło paliwka we Wrocku lub okolicach, chodzi o ON :gwizdanie: Ponieważ chciałbym się dotankować po taniości na trasie :> Ale podkreślam pewne źródło by się przydało :rolleyes:

A może ktoś od Was też się wybiera do Ingolstadt i Kronach w terminie 27-30 maj? :)

Opublikowano

miło było poznać ekipę :good:

Opublikowano
  • Autor

Siema! :hi: Mam do Was dość istotne pytanko: Zna ktoś z Was pewne i tanie źródło paliwka we Wrocku lub okolicach, chodzi o ON :gwizdanie: Ponieważ chciałbym się dotankować po taniości na trasie :> Ale podkreślam pewne źródło by się przydało :rolleyes:

A może ktoś od Was też się wybiera do Ingolstadt i Kronach w terminie 27-30 maj? :)

Jak krzykniesz przez radio przy zjeździe z A4 to może ktos na BP z oszczędnościami sie odezwie ... ja już dawno klekotem nie jeździłem więc wypadłem z obiegu :mysli:

Warto kupuj kupuj :good:

czy przypadkiem te na usb nie miały kłopotu z łączeniem się ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.