Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam na usb i bez problemu sie laczy czy to z pl vagiem czy z angielskim :good:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A który kabelek dokładnie zakupiłeś?

Nie chcę wydać kasy w błoto...

Opublikowano

Kup sobie sam kabelek

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5

Program Ci podrzuce , zreszta duzo tego w sieci jest :gwizdanie:

Widzialem Cie dzisiaj na moto :gwizdanie:

Masz tu kabelek

http://www.allegro.pl/item994564892_niebieski_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

Opublikowano

Na moto powiadasz?

Więc musisz być z moich okolic bo "latałem" w okół komina po okolicznych wioskach ;-)

Pewnie namierzyłeś mnie w Kamieńcu. ;-)

To Ty jechałeś rowerem? Ktoś mi podniósł rękę... ;-)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________A co myślicie o tym?

http://www.allegro.pl/item992246713_vag_com_409_pl_kkl_usb_obd2_24h_diagnostyka_obdii.html

Opublikowano

Na moto powiadasz?

Więc musisz być z moich okolic bo "latałem" w okół komina po okolicznych wioskach ;-)

Pewnie namierzyłeś mnie w Kamieńcu. ;-)

To Ty jechałeś rowerem? Ktoś mi podniósł rękę... ;-)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________A co myślicie o tym?

http://www.allegro.pl/item992246713_vag_com_409_pl_kkl_usb_obd2_24h_diagnostyka_obdii.html

Z tej samej wioski dalej nie wiesz ? :decayed:

Ten kabelek co podales tez ok, ale ja zaufalbym viaken-owi .... Mala roznica :good:

Opublikowano
  • Autor

panowie robił ktoś na ostatnim spocie foty ?

Wojtek tak właściwie to czym Ty teraz jeździsz ? wrzuć najlepiej fote :decayed:

Opublikowano

Takim starociem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fu ... to chyba A4 ... Wiesz co ... w zyciu bym nie kupił czegoś takiego ... i na pewno nie ma gazu i dużo pali :polew:

Opublikowano

Będzie ktoś dziś na spociku? Planuję wybrać się po raz pierwszy. :naughty:

Opublikowano

Będzie ktoś dziś na spociku? Planuję wybrać się po raz pierwszy. :naughty:

Też się dzisiaj wybieram po raz pierwszy - więc będzie nas przynajmniej dwóch :hi:

Aczkolwiek tak połowicznie, ponieważ ja jestem nowy, ale autko klubowe :wink4:

Opublikowano

Może też zawitam ;-)

szczuraz chcesz ten adapter do radia?

Opublikowano

Do której zwykle trwają spociki?

Dzisiaj wracając do domu, pomyślałem, że mógłbym wpaść przynajmniej się przywitać. Fakt, że już było późno, ale spróbowałem. Niestety chyba już nikogo z A4 nie było. No chyba, że Was nie znalazłem wśród innych amatorów motoryzacji.

Opublikowano

Hmmm ja byłem do 19 ;-)

Opublikowano
  • Autor

Do której zwykle trwają spociki?

zalezy od pogody nastrojów i ustawienia planet ... ze 3-4 lata temu to i do 22 potrafiliśmy siedzieć ( mówię to jako AKP nie jako A4Klub :decayed: ) a teraz do 19:30 zawsze ktoś siedzi jak pogoda sprzyja . Następnym razem szukaj Audi a nie A4 bo my sie spotykamy w grupie wszystkich audi .

Opublikowano

Do której zwykle trwają spociki?

zalezy od pogody nastrojów i ustawienia planet ... ze 3-4 lata temu to i do 22 potrafiliśmy siedzieć ( mówię to jako AKP nie jako A4Klub :decayed: ) a teraz do 19:30 zawsze ktoś siedzi jak pogoda sprzyja . Następnym razem szukaj Audi a nie A4 bo my sie spotykamy w grupie wszystkich audi .

No to byłem sporo później. Ale w sumie widziałem jakieś chyba 2 audi 80 zaraz na początku parkingu. Tam się spotykacie?

Opublikowano
  • Autor

z 80 to były jedna granatowa coupe na białych felgach , butelkowy sedan na felgach competition i srebrny sedan jezeli któraś z tych to dobrze trafiłes :naughty: Generalnie pierwszy skręt w lewo i za żywopłotem .

Opublikowano

Leci ktoś?

Opublikowano

Jesteśmy jutro w Bielawie od 12 godz a 5-6 czerwca w Nysie i prawdopodobnie 23 maja ekipa audi 80 wpada pod milenijny to ostatnie jeszcze ustalam :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.