Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: :siema: :siema:

w ten weekend ma byc mroźno :thumbdown: next weekend :drunk:

Tym bardziej trzeba się dogrzać :evil:

Widze że nie możecie się zdecydować a życie krótkie ja po czterdziestce na balety nie będe chodził :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie wy na balety checie iść ? :polew:

Opublikowano

:siema: :siema: :siema:

w ten weekend ma byc mroźno :thumbdown: next weekend :drunk:

Tym bardziej trzeba się dogrzać :evil:

Widze że nie możecie się zdecydować a życie krótkie ja po czterdziestce na balety nie będe chodził :gwizdanie:

Mam dobrą i złą wiadomość ( zależy dla kogo) :kox: W przyszły piątek jestem ustawiony na wódkę, dziwki i kox więc będę miał zaprawę przed sobotą :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:siema: :siema: :siema:

w ten weekend ma byc mroźno :thumbdown: next weekend :drunk:

Tym bardziej trzeba się dogrzać :evil:

Widze że nie możecie się zdecydować a życie krótkie ja po czterdziestce na balety nie będe chodził :gwizdanie:

Mam dobrą i złą wiadomość ( zależy dla kogo) :kox: W przyszły piątek jestem ustawiony na wódkę, dziwki i kox więc będę miał zaprawę przed sobotą :gwizdanie: :kox:

A koks to u kogo będziesz zrzucał do piwnicy zawsze sobie roboty szukasz.[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 19:27_________________________________________________

a gdzie wy na balety checie iść ? :polew:

Nie śmiej się Waldek bo jeszcze będziesz chciał z nami pójść w tango :naughty:
Opublikowano

Jak dam radę to w sobotę się stawiam :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ale jutro w prawie każdym klubie są walentynki chłopaki :polew: :polew:

Opublikowano

ale jutro w prawie każdym klubie są walentynki chłopaki :polew: :polew:

JUtro nie jestem w klubie a miejscu gdzie studentów nie będzie. :good:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 00:03_________________________________________________ :hi: :hi:

CO tu tak cicho.....?

Opublikowano

JUtro nie jestem w klubie a miejscu gdzie studentów nie będzie. :good:

A co, nie lubisz studentów?! :baseball:

Opublikowano
  • Autor

ale jutro w prawie każdym klubie są walentynki chłopaki :polew: :polew:

f*ck ... jak to dobrze ze człowiek forum czyta :decayed: zapomniałem o tym :evil:

Opublikowano

JUtro nie jestem w klubie a miejscu gdzie studentów nie będzie. :good:

A co, nie lubisz studentów?! :baseball:

Lubię studentki :decayed: z żoną nie chodzi się w miejsca gdzie studenci chleją :evil:

Opublikowano

W klubie PASJA , jest "f*ck valentines" :decayed: :decayed:

wy jedziecie pod most 0 18:00 a potem co robicie ? bo się tak zastanawiam, co wy tam porabiata teraz :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wy jedziecie pod most 0 18:00 a potem co robicie ? bo się tak zastanawiam, co wy tam porabiata teraz :cool1: :gwizdanie:

wracamy do domów i odkażamy ryje :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, macie może jakiegoś taniego mechanika ( nie kowala )we Wrocku?..

Kupiłem spręźyny H&R i muszę to założyć. W rs -service powiedzieli 400.. Trochę sporo jak na cztery godziny roboty, bo tyle to ponoć trwa.

Opublikowano

Panowie, macie może jakiegoś taniego mechanika ( nie kowala )we Wrocku?..

Kupiłem spręźyny H&R i muszę to założyć. W rs -service powiedzieli 400.. Trochę sporo jak na cztery godziny roboty, bo tyle to ponoć trwa.

Sam se wymień, zmotaj sciągacze i cheja, to nie jest nic skomplikowanego a jak nie jest to po co przepłacać :wink4: Ja u siebie robiłem to 2 godz z browarkiem w rece..;)

Opublikowano

wpadnij na zlocik dzisiaj, na pewno kogoś do pomocy zwerbujesz :naughty:

Opublikowano

Postaram się podjechać ale siedzę z chorym dzieckiem w domu i muszę załatwić opiekę.

Samemu nie chce mi się walczyć z takimi tematami.

Opublikowano

W klubie PASJA , jest "f*ck valentines" :decayed: :decayed:

wy jedziecie pod most 0 18:00 a potem co robicie ? bo się tak zastanawiam, co wy tam porabiata teraz :cool1: :gwizdanie:

Przyjedź to się dowiesz a nie taki cicho ciemny siedzisz. Profil uzupełnij bo Cie podpierdolę że masz pusty :polew: i :ban: Ci załatwię [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 13:27_________________________________________________Jak rozumiem widzimy się dzisiaj 0 18 ? To ja już więcej bro nie będę pił :decayed:

Opublikowano

Ja dzis odpadam.... w piątek po zdanym egzaminie, zatrzymali mnie niebiescy i mandacik wysuszony na 200 pln, a wczoraj pękła mi przednia szyba i musze wymienic... więc pech na całego... :facepalm:

pozdrówka

Opublikowano

nie wiem czy się wyrobie, bo ojciec che mnie do Castoramy wyciągnąć... :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.