Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki "Apel" do ludzi z wrocka, jest Was juz coraz wiecej, a jakos nikt nie ma checi do spotykania sie , co jest ?? :mysli: Co niedziele jest spocik audi klub polska, audi a4 klub pod mostem milenijnym, mozemy rowniez zrobic swoje spociki - samego A4 klubu, tylko wyrazcie jakas chec :ranting1:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz, że ja zawsze chętny jestem na takie spoty.

Nie ma co ukrywać, że po kilku próbach organizowania czegokolwiek trochę mi się już odechciało. Jak dobrze pamiętam wypalił tylko jeden spot A4 klubu - to było jakoś prawie dwa lata temu gdy ekipa z Wrocławia była nieporównywalnie mniejsza od tej, zarejestrowanej na forum dzisiaj więc teoretyczne na dzień dzisiejszy problemów z zebraniem kilku osób nie powinno być wogóle - jednak jest chyba odwrotnie.

Można by ustalić jakiś termin i rozesłać do wszystkich PW.

Opublikowano

a nie możemy sie spocić razem z AKP w niedziele pod milenijnym ?

Opublikowano

a nie możemy sie spocić razem z AKP w niedziele pod milenijnym ?

Tak jest caly czas, w niczym to nie przeszkadza, mozemy spocic sie i z AKP i sami same A4 , ale chetnych jak nie bylo tak nie ma , szok :thumbdown:

Opublikowano

mnie osobiście krępuje trochę ta mega zgrana ekipa AKP.

Przydałoby się zorganizować kilka spotów w gronie samego A4 klubu żeby zgrać ekipę i potem ewentualnię można dołączyć się do AKP.

Opublikowano

mnie osobiście krępuje trochę ta mega zgrana ekipa AKP.

Przydałoby się zorganizować kilka spotów w gronie samego A4 klubu żeby zgrać ekipę i potem ewentualnię można dołączyć się do AKP.

Cos Ty mi pasuje :decayed:

Opublikowano

wojtas-audi Ciebie to w niedziele juz wieki nie bylo :gwizdanie:

jutro szykuje sie pozegnanie kolegi wprawdzie z AKP ale kolega, takze zapraszam wszystkich.

Oni moga sie zegnac a a4-klub spotkac w tym samym czasie.

Opublikowano

mnie osobiście krępuje trochę ta mega zgrana ekipa AKP.

Przydałoby się zorganizować kilka spotów w gronie samego A4 klubu żeby zgrać ekipę i potem ewentualnię można dołączyć się do AKP.

Cos Ty mi pasuje :decayed:

Moja jasność umysłu i charyzma są dzisiaj ewidentnie zredukowane... .

Jednym słowem - zróbmy spota a potem się zobaczy co dalej.

Opublikowano

jutro szykuje sie pozegnanie kolegi

Karolina to zabrzmiało jak ostatnie pożegnanie

Opublikowano

wojtas-audi Ciebie to w niedziele juz wieki nie bylo :gwizdanie:

jutro szykuje sie pozegnanie kolegi wprawdzie z AKP ale kolega, takze zapraszam wszystkich.

Oni moga sie zegnac a a4-klub spotkac w tym samym czasie.

No nie bylo nie bylo, czekam na wiosne i rezam autko :decayed:

Opublikowano

no niezle, w moim tez sie pare zmian szykuje ale to powoli :)

tomsiu tez szykuje male conieco ale to zobaczysz na spocie :)

czekamy wiec na Ciebie tam gdzie zawsze :wink4:

Opublikowano

mnie osobiście krępuje trochę ta mega zgrana ekipa AKP.

To trzeba trochę aktywniej się pojawiać, pogadać z ludźmi, pokręcić się między autkami, na tym polega społeczność klubowa.

Przez te dwa lata, o których pisałeś tak wiele się wydarzyło, tylu ludzi przybyło i aut, że w ogóle nie ma o czym mówić. Na wszystko trzeba mieć chęć !

Jest ustalony termin, jest miejsce, tydzień w tydzień ktoś jest, po co kombinować...

Opublikowano

Ja planuje wpaść na jakiegoś spota! Ale nie wiem czy w tą czy w następną niedzielę! jak nie będzie nic do roboty to zawitam!

PS. prawy błotnik mam do malowania i kawałek drzwi. Jakiego lakiernika polecacie?

Opublikowano

No to ja sie przyznam,ze tak samo jak pare osob chce sie pojawic ale czekam az sie zrobi cieplej zeby pozmieniac pare rzeczy w swoim autku... mam nadzieje ze nastapi to juz niedlugo... pozdr.

Opublikowano

No coś mało tam tych A4 :decayed: Chyba i ja bedę musiał sie wybrać jak będzie nieco cieplej, dopóki mam jeszcze swoją A4 :tongue4:

Opublikowano

gdzie masz malo A4??????????

jesli chodzio o Wrocław to ja naliczylam 7 conajmniej :naughty: tylko ze na spoty przyjezdza w miare regularnie 2-3 bo teraz jest zimno :wink4:

Opublikowano

Mam prośbę do kolegów z Wrocławia - mógłby ktos z Was obejrzeć ta navi http://www.allegro.pl/item311770567_audi_rns_e_dvd_do_modelu_a4_idealna_wroclaw.html

w jakim jest stanie, czy nie porysowana, coś nie urwane, przytarte etc...

będe wdzięczny :notworthy:

Opublikowano

jaki to rejon miasta i kiedy miałbym podjechać zobaczyć?

Opublikowano

jaki to rejon miasta i kiedy miałbym podjechać zobaczyć?

nie moge się dodzwonić do niego ... jak tylko mi się uda podeśle Ci na priv. adres

:notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.