Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jasne jak co tydzien , zapraszamy :th:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Murzyn dzis okupuje wroclaw :polew: moze jakis spocik?? z wojtkiem juz sie ustawilem na 15 na dworcu pkp :przebiegly:

Opublikowano

No wreszcie sie spotkalismy :dance: Murzyn dostarczony do pistacji - mission completed , next mission - :drunk: hehehe

Opublikowano

hehehe, no Wojtas w koncu nam sie udalo spotkac.... to juz chyba 5 podejscie bylo :polew:

THX za transporcik, Yelo - Rude to chyba wszystkie wariatki sa... patrz na Brynie :wink4:

Opublikowano

Jak tam to twoje pudło po trasie ?

Opublikowano

dotarte :thumbup: cjchsze, telepie przy ruszaniu. Nauczylem sie juz jezdzic nie majac wiecej niz 4 tryby awaryjne na 100km ;)

Opublikowano

Murzyn - Rude to ty zostaw w spokoju, jedna ci auto wcina :D

Opublikowano

Kiedy szykuje sie jakis zlocik we Wrocławiu..??

Opublikowano

Co tydzien - niedziela , godzina 18 pod mostem milenijnym !!

Opublikowano

Kiedy szykuje sie jakis zlocik we Wrocławiu..??

Był dzisiaj o 18 np. koło Orbity, jak co tydzień zresztą.

Opublikowano

kurde czemu tak daleko ;)

woj-o nie pytaj czemu tak daleko, tylko naginaj na zlocik, bo gdybym częsciej był we wrocku w niedzielę ok 20 to napewno zawitałbym wśród swoich ziomków, nawet gdybym miał jechać z brochowa

Opublikowano

kurde czemu tak daleko ;)

woj-o nie pytaj czemu tak daleko, tylko naginaj na zlocik, bo gdybym częsciej był we wrocku w niedzielę ok 20 to napewno zawitałbym wśród swoich ziomków, nawet gdybym miał jechać z brochowa

o proszę jaki mądrala a wczoraj to na spocie sie nie bylo :bicz3:

Opublikowano

NIUNIAA4, tak odrazu z batem na kolegę.... oj nie ładnie :tongue4:

ale wiem, wiem i zasłużyłem, jestem tu nowy, a jeszcze na spotkanie towarzyszy :a4fan: nie dojechałem, za to w najbliższą niedziele będę i basta

Opublikowano

Kurde, bylem pod orbita , krecilem sie ze 20 minut i nikogo nie widzialem

a ponoc w tym tłumie aut i ludzi byli ludzie z forum

;/

Opublikowano

Kurde, bylem pod orbita , krecilem sie ze 20 minut i nikogo nie widzialem

a ponoc w tym tłumie aut i ludzi byli ludzie z forum

;/

nie ponoc tylko byli i to troszke pozniej :tongue4: i nie z a4-klubu tylko z AKP :tongue4:

piesiu czekamy na Ciebie

P.S. jesli jest ktos chetny to zapraszam na lodowisko dzisiaj o 19 MM, jedziemy poobijac sie o bandy :polew:

Opublikowano

ludziska ,kto sie pisze dzisiaj na ten spot ?

Opublikowano

Bartass_1 gdzies Ty sie wczoraj podzial, nie widzialam Cie???

Opublikowano

bylem, stala jedna audi coupe , druga przy wejsciu na lodowisko b4 a was jak nie było.. ;/ ale za to był zlot CIVICów ;) jak podjechalem to sie dziwnie patrzyli .. hehe no nic moze nastepnym razem wyjdzie cos z tego

Opublikowano

jak ktoś będzie znał przybliżoną godzinę spotu w najbliższą niedzielę pod Orbitą, to proszę o znak-sygnał

Opublikowano

jak ktoś będzie znał przybliżoną godzinę spotu w najbliższą niedzielę pod Orbitą, to proszę o znak-sygnał

Jak co niedziele godzina 18 pod MOSTEM MILENIJNYM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.