Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ktoś będzie znał przybliżoną godzinę spotu w najbliższą niedzielę pod Orbitą, to proszę o znak-sygnał

Jak co niedziele godzina 18 pod MOSTEM MILENIJNYM

dzięki wojtas-audi za tak "dosłowne" wytłumaczenie :cool:, ale poprostu wolałem zapytać niż nie trafić na spot :a4fan:, tak jak bartass_1, który pisał, że w minioną niedziele nie znalazł Was :(, więc wolałem zapytać starych Klubowiczów

także jeszcze raz dzięki

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink4: Trzeba szukac po parkingu, napewno gdzies sie chowają :P
Opublikowano

tak w drodze wytlumaczenia bartasss nie znalazl nas we wtorek pod MM bo nie wszedl na lodowisko gdzie nas troche jezdzilo na lodzie, bo po to sie spotalismy.

Opublikowano

Niunia jak zwykle bajeruje ;) Wojtass dobrze mówi, pochowali się :chytry: knują coś na kryptospotach ... :drunk:

Opublikowano

Bartass_1 jak zwykle bajeruje :bicz3: po prostu narzekasz jak stara baba :tongue4: i wcale nie chciales nas znalezc! :tongue4:

Opublikowano

Co ciekawego robicie na spocikach ? Macie jakies plany na przyszla niedziele ? Studiuje w Waszym miescie i moze znajde chwilke i sie pojawie jesli to nie klopot :) Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Hmm,

spotykamy sie i gadamy, czasem jedziemy na wyżerke :D a czasem łamiemy felgi na krawężnikach :D

przyjedź i zobacz, zapraszamy :)

Opublikowano

a czasem łamiemy felgi na krawężnikach

Nie widziałeś - nie komentuj :rant:

Nawet sobie nie wyobrażasz jaki ten krawężnik był agresywny :kox:

Opublikowano

ja bylam i widzialalm, ten kreweznik normalnie sie na nas rzucil, prawda Yelo :polew:

a teraz powaga bo to wcale przyjemne nie bylo ale za to pozniej jak sie super spalo :gwizdanie:

Opublikowano

Hej ludziska,

wybieram się jutro na snowboardzik na Cerna Hora (Janske Lazne, Czechy ok 130km od wrocka), warunki są super -2/3 stC, pokrywa śniegu 60 cm

może ktoś się pisze na wypad, zapraszam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Będziesz leciał znowu to daj znaka, może akurat spasi termin i pojeździmy.

Opublikowano

Najbliższy wyjazd planuję na 15 lub 16 grudnia więc jeżeli pasuje Tobie to możemy jechać, a im większa ekipa tym lepiej :naughty:

Opublikowano

Wrócimy do tematu za 2 tygodnie, wtedy będzie jasna sytuacja.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam

mam takie skromne pytanie a dokladnie gdzie pod mostem bo jeszcze dobrze nie znam wrocka:(

Opublikowano

czesc, spociki sa co tydzien o godz 18 w niedziele kolo hali Orbita tj. ulica Wejherowska, pod mostem Milenijnym :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Życzę Wam wytrwałości, by wszystko układało się po Waszej myśli, byście zawsze dążył do wyznaczonego celu i nigdy nie poddali się. By spełniły się Wasze marzenia te bliskie i te najbardziej odległe. By zdrowie nigdy Was jak i waszych najbliższych nigdy nie opuściło. Aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy ekipa Świdnicka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

INFO:

Piątek 4. 01. 2008 organizujemy mini spota opolskiego z udziałem naszych przyjaciół :hi: z calego kraju.

Spotykamy sie o godzinie 20:00 w zajeżdzie Opolskim (dawny Niedżwiednik) www.zajazdopolski.com tam jest mapka ale powiem ze jest to na trasie opole-->gliwice katowice kraków na 5 kilometrze od Opola.

Dla Zgiepesowanych namiary na wontku Opolskim.

Lista obecności powstaje na stronie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4927.4845.html

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Wrocław!

Z tej strony taka mała Osa z Częstochowskiej ekipy ;)

Kochani pytanie mam a zarazem prośbę: kto z Was jedzie do Wisły i czy z kimś z Was mogłabym się zabrać w drodze powrotnej 9tego marca na lotnisko we Wrocławiu? Bo ja w Hiszpanii teraz mieszkam i niestety mąż mnie nie chce samej Niunią puścić do Polski, tak więc pozostaje tylko przelot samolotem. Z lotniska 5tego marca po przylocie do domu w Polsce jakoś dotrę, ale czy byłby ktoś tak miły i wrzucił mnie do bagażnika w drodze powrotnej z zimowego zlotu w Wiśle do Wrocka??? Mam samolot o 15:50, około 13:50 musiałabym już być w aeroporcie. Da radę ktosik???

Pozdrawiam serdecznie :notworthy:

osa

Opublikowano

Ja jadę do Wisły i wracam przez Wrocław :)

Opublikowano

co prawda post z przed tygodnia ale jeśli sprawa dalej jest aktualna to ja naturalnie wracam do Wrocławia więc jak coś to nie ma sprawy. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.