Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To w sam raz prezent dla samochodziku:naughty::naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Ja mam ubezpieczenie w grudniu przed świętami :facepalm:
ja za to mam w grudniu przeglądy obu :naughty: oc i przeglądy spotykają sie zawsze razem. Chyba musze zmienić audi na nowsze tak żeby rozplanować to jakoś w roku :eusathink:Jeszcze 2 lata temu w Audi miałem przegląd w sierpniu ale zapomniałem i jak jechałem Hyundaiem w grudniu robić to zerknąłem w dowód od audi a tu zonk :facepalm:
Opublikowano

Zrób w połowie roku i po sprawie :naughty:

Opublikowano
To w sam raz prezent dla samochodziku:naughty::naughty:

...i dla portfela :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jadę za chwilę zanabyć nowe akwarium :banan: dzisiaj robię akcję "ryba" połączoną z przeprowadzką wszystkich mieszkańców :naughty:

Opublikowano

Szczuraz wiesz co tak pstrykała jak odpalałem i szarpało pompą paliwa

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

Pojechałem do Muchy i odpiął komputer, woda we wtyczkach,

wydmuchał podpiął i gitara.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Szczuraz wiesz co tak pstrykała jak odpalałem i szarpało pompą paliwa

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

Pojechałem do Muchy i odpiął komputer, woda we wtyczkach,

wydmuchał podpiął i gitara.

Możesz mi powiedzieć jak ona tam się dostała ??? Posprawdzanie czy nie ma jakiś przecieków i nie będzie jej więcej ?

Opublikowano
  • Autor
Szczuraz wiesz co tak pstrykała jak odpalałem i szarpało pompą paliwa

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

Pojechałem do Muchy i odpiął komputer, woda we wtyczkach,

wydmuchał podpiął i gitara.

masz szczęście że nie uwaliło Ci kompa od silnika... po takiej wodzie we wtyczkach ECU szwab sprzedał moje audi do PL. Ja zanim ogarnąłem to to 5 miesięcy szukałem winowajcy.

Gdyby komuś w domu zalegała niepotrzebna pojedyncza jarzeniówka z pełną oprawą to chętnie przygarnę w rozliczeniu mogę oddać czteropak Lecha :)

Opublikowano

Poszukam jażeniówki...może na strychu coś znajdę :wink:

Dzisiaj cały dzień walczyłem z gwintem... Trochę poszedł w dół... ale nie pykło mi do końca bo tył ładnie siedzi a przód minimalnie wyżej :chytry: ciemno się zrobiło i już nie miałem jak to wyrównać :chytry:

A jak pięknie przytarłem podłogą wyjeżdżając od kobity z podwórka :kox:

Opublikowano

Ja nie wiem co Wy fajnego widzcie w tych samochodach które d*pą po asfalcie praktycznie zapieprzaja. Przeciez polskie drogi są tak beznadziejne, że aż strach mieć taką glebe.

Opublikowano

Na emeryturze będę się martwił o to żeby wszędzie wjechać... Autem i tak mało jeżdżę...Najwięcej zimą, a na zimę będzie seria. A gleba jest zajebi@!a, prowadzenie lepsze i lepiej się prezentuje :whistling: Teraz auto leży przed domem, a nie stoi jak koza :kox:

A pozatym to za młody jestem na szare dupowozy... Jak nie ma szału pod maską to niech chociaż wygląda :dancing:

Opublikowano

Jak będziesz wymieniał wahacze co parę miesięcy, to szybko założysz 1BE/1BA :D

Opublikowano

Przy moich przebiegach nie boje się o to :whistling:

A w ogóle to aż tak nisko nie jest...po asfalcie nie szuram :naughty: A jak wpadnie letnie koło to i prześwit będzie większy :wink4:

Opublikowano

Szczuraz co z tym wyjściem? Jak nie to moze ktoś chętny na kielona przez skype ?:naughty::naughty::drunk:

Opublikowano

O właśnie dobrze że o nim przypomniałeś... Nie mam tej jarzeniówki :chytry: Byłem pewny, że mam ale ojciec komuś oddał podczas przeprowadzki :chytry:

Opublikowano

siemka jutro mnie nie ma zaczynam nocki w tyrce i na zdrowie koledzy dzisiaj przy browarku

Opublikowano

to sobie drina zrobie w takim razie :drunk: zdrowie Wasze

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.