Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słyszałem, że potrafi zrobić ogien :kox:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bierz horneta to nigdy nie zmienisz auta tak jak on.:decayed: Zawsze będzie coś co mu nie będzie pasowało Typowy typ do przypierniczania się podczas zakupu tzw allegrowy "szwagier" :polew:

Kupować szroty a później marudzić że coś się wali.....:polew:

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Słyszałem, że potrafi zrobić ogien :kox:

A co trzeba spalić auto ?? Bardzo chętnie wrzucę mołotowa do środka :decayed:

Opublikowano

Auto jest z a6klub. 2002 rok. 3.0v6 tiptronic alcantara. sedan 214 kkm.

Opublikowano
Auto jest z a6klub

to jeszcze o niczym nie świadczy, wręcz musisz lepiej sprawdzić, bo gość pewnie wie jak poukrywać pewne usterki

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Auto jest z a6klub

to jeszcze o niczym nie świadczy, wręcz musisz lepiej sprawdzić, bo gość pewnie wie jak poukrywać pewne usterki

Opublikowano

Jadę zobaczyć czy wogóle ten silniki v6 są godne uwagi i jak sie to zbiera.

Opublikowano

Pokaż no mi to A6, bo ja trochę tych A6 w Oleśnicy znam.

Opublikowano

Nie mam zdjeć te auto nigdzie nie jest wystawione. Pojadę porobie zdjęcia.

Opublikowano

Emil sprawdź czy nie leje się spod pokryw zaworów. Gniazda świec, oraz najważniejsze to skrzynia. Daj jej ostro w piz*e, najlepiej kilka przyspieszeń i sprawdź jak zmienia biegi. Ma to robić płynnie, zatrzymaj się kilka razy i wrzuć wsteczny. Jeśli wyczujesz jakieś stuki, to powiedz właścicielowi aby sp***dalał:wink:

Opublikowano

No i nie zapomnij zabrać Horneta :decayed:

Opublikowano

Pany ktos nie szuka gum 235x45x17 DUNLOP SPORT 2000 E, bez wad, stan dobry spokojnie na jeden sezon

wszystkie 4 identyczne ten sam tydzien i rok

foto do wgladu... a ze jade w sobote do wrocka to transport free :hi:

AAA CENA SMIESZNA 250 zl za kpl

Opublikowano
No i nie zapomnij zabrać Horneta :decayed:

Ja nigdzie nie jade.. każdy kupuje sam :facepalm: później będzie na mnie, że namówiłem na szrota. Jest sporo 1.8 T na spocie ale żadnym nie chciał się przejechać :decayed:

Opublikowano
Emil sprawdź czy nie leje się spod pokryw zaworów. Gniazda świec, oraz najważniejsze to skrzynia. Daj jej ostro w piz*e, najlepiej kilka przyspieszeń i sprawdź jak zmienia biegi. Ma to robić płynnie, zatrzymaj się kilka razy i wrzuć wsteczny. Jeśli wyczujesz jakieś stuki, to powiedz właścicielowi aby sp***dalał:wink:

Dobrze zrobie tak jak mówisz.

Opublikowano

Jak jeszcze raz któryś napisze, żeby zabrać Horneta to przypie.....le w potylice :grin:

Opublikowano
No i nie zapomnij zabrać Horneta :decayed:

Ja nigdzie nie jade.. każdy kupuje sam :facepalm: później będzie na mnie, że namówiłem na szrota. Jest sporo 1.8 T na spocie ale żadnym nie chciał się przejechać :decayed:

Przeciez chłopaki mieli 1.8t w b5 a a6 c5 jest cieższa budą.

Opublikowano
No i nie zapomnij zabrać Horneta :decayed:

Ja nigdzie nie jade.. każdy kupuje sam :facepalm: później będzie na mnie, że namówiłem na szrota. Jest sporo 1.8 T na spocie ale żadnym nie chciał się przejechać :decayed:

Przeciez chłopaki mieli 1.8t w b5 a a6 c5 jest cieższa budą.

ale nie dużo... przynajmniej wiedziałbyś jak 1.8 T jeździ.... jakieś odniesienie do 3.0

Opublikowano

Haha najlepsze jest to, że mojego na razie nikt nie chce. Każdy mówi, że dużo chce za niego. :kwasny:

Z tym przejechaniem się 1.8T to pewnie chłopaki nawet by mi nie dali :grin:

Opublikowano
Haha najlepsze jest to, że mojego na razie nikt nie chce. Każdy mówi, że dużo chce za niego. :kwasny:

Z tym przejechaniem się 1.8T to pewnie chłopaki nawet by mi nie dali :grin:

:polew::polew::polew::polew:

Mówiłem rozkręcać i z ubezpieczenia brać + sprzedaż części.

Opublikowano
No i nie zapomnij zabrać Horneta :decayed:

Ja nigdzie nie jade.. każdy kupuje sam :facepalm: później będzie na mnie, że namówiłem na szrota. Jest sporo 1.8 T na spocie ale żadnym nie chciał się przejechać :decayed:

Przeciez chłopaki mieli 1.8t w b5 a a6 c5 jest cieższa budą.

ale nie dużo... przynajmniej wiedziałbyś jak 1.8 T jeździ.... jakieś odniesienie do 3.0

To sprawdze najpierw 3.0 na bank nie kupie tego auta od razu.

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Drugi raz tego błedu nie popełnie :jerk:

Opublikowano

Tylko nie zachlap z podniety wnętrza... bo z podpisu widzę, że do 200PS to tyłek nie przyzwyczajony

Opublikowano
Tylko nie zachlap z podniety wnętrza... bo z podpisu widzę, że do 200PS to tyłek nie przyzwyczajony

No bez przesady jeździłem już automatem 4.0l 286 KM i wiem jak to się zbiera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.