Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :) Panowie gdzie we Wrocku mogę wyregulować drzwi bo mi się opuściły? Najlepiej okolice Korony/Psie Pole. Pozdr

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bry :) Panowie gdzie we Wrocku mogę wyregulować drzwi bo mi się opuściły? Najlepiej okolice Korony/Psie Pole. Pozdr

Podjedź na Rakową vis a vis korony, tam jest zatrzęsienie warsztatów. Niestety nie jestem w stanie żadnego polecic.

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry :hi:

Może zorganizujemy niedzielny spot w jakimś ciekawym miejscu ? Frekwencja coś masakrycznie spadła. Było zimno to sie wszyscy telepali ale stali :naughty:

Opublikowano
dzień dobry :hi:

Może zorganizujemy niedzielny spot w jakimś ciekawym miejscu ? Frekwencja coś masakrycznie spadła. Było zimno to sie wszyscy telepali ale stali :naughty:

:siema:

Jestem ZA :thumbup1:

Opublikowano
dzień dobry :hi:

Może zorganizujemy niedzielny spot w jakimś ciekawym miejscu ? Frekwencja coś masakrycznie spadła. Było zimno to sie wszyscy telepali ale stali :naughty:

To nie od miejsca frekwencja jest zależna.

Opublikowano

Ja wiem od czego jest zależna od ceny paliwa :polew:

Opublikowano

Mnie osobiście pod mostem się podoba ale przydałoby się miejsce na grilla żeby policmajstry się dowalaly, a tam na bank zaraz wyczuja i bedą chcieli na krzywy ryj się załapać. Pany niedługo będę co tydzień na spotach to się coś znajdzie :wink::wink:

Opublikowano

tu jeszcze coś z Nysy

Opublikowano

to może wzgórze andersa?! ;] tam na górze fajny widok i grilla można zrobić, a nawet się piwka napić.

Opublikowano
to może wzgórze andersa?! ;] tam na górze fajny widok i grilla można zrobić, a nawet się piwka napić.

Za daleko :)

Lepiej za hala orbita tam kolo odry jest miejsce na grilla tez :decayed:

Opublikowano

ale tam się policja kręci, ostatnio kumpli tam spisali ^^

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

to już chyba lepiej na Słodową, nie bez powodu ma drugą nazwę Drinking Island :decayed:

Opublikowano

:polew: bylebym mógł z bagażnika grila wyciągnąć i rozpalić.

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wierzyłem że to wrzucisz na forum :polew:

Opublikowano
nie wierzyłem że to wrzucisz na forum :polew:

Znasz mnie na tyle, że słów na "wiater" nie rzucam :decayed:

Opublikowano
:polew: bylebym mógł z bagażnika grila wyciągnąć i rozpalić.

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

a>

Panowie, ktoś chętny na takie spodenki? Ja i Nelson już mamy :naughty:

Pan gąbka miszcz!:banan:

Opublikowano
:polew: bylebym mógł z bagażnika grila wyciągnąć i rozpalić.

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

a>

Panowie, ktoś chętny na takie spodenki? Ja i Nelson już mamy :naughty:

Pan gąbka miszcz!:banan:

:naughty:

To jak Pany, chce ktoś? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

BTW, w ramach kilkuminutowej przerwy w oczekiwaniu na wyschnięcie drzwi na lakierni postanowiłem co nieco upichcić... Oto rezultaty:

:decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja to na lakierni opalarką robiłem :decayed:

Opublikowano

Jutro spróbuję :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.