Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No hujowe kombinacje miałeś. 8kK to już przecież fiolet jest, 6kK to w niebieski wpada. Jak już kombinowałeś z hidami, to czemu nie wrzuciłeś sobie 4,3kK bądź 5kK? Ja u siebie mam 5kK na bixie, w ciągu dnia czasami jestem w stanie dojrzeć strumień światła na drodze, w nocy to trawa po rowach rośnie. Zresztą chłopaki na spocie widzieli teraz jak to u mnie świeci, Nelson porównywał ze mną na ścianie zwykły xenon, ale nie wiem, jaką on ma tam barwę, chyba 6kK, to strumieniem i kolorem światła go zjadłem.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no 8k to niebieski, 6k miałem biały lekko w niebieski wpadający, nocy jak sucho to za***iście, w snieg tez, gorzej jak popadalo, to jak świeczki :grin: Problemem były mrugające żarniki, albo że po np pół roku używania zaczął raz mi sie zapalać jeden raz drugi, później normalnie, a czasem to musiałem włączać i wyłączać hidy gdzieś 10-15 razy na 20 km, bo gasł co chwile jeden, i niewiem czy jest sens sie pakować znów ... Dla mnie idealną alternatywą byłoby jasne światło, dobre światło w nocy, nic więcej mi nie trzeba :decayed:

Opublikowano

Wojtas a jakie miałeś przetwornice ? :naughty:

Ja też czaje sie na jakieś hidy, w poprzednim aucie miałem ori xenon i jednak troche brak

Ale hidy- zakłócenia CB- ewentualne błędy żarówek, niektóre zestawy mogą uszkodzić kompa :facepalm:

Widziałem, że w DB tuning we Wrocławiu są jakieś fajne zestawy, miałem kiedyś 5000k hidy i były spoko

Opublikowano

Ja mam barwę 4300K:wink:

Opublikowano
Wojtas a jakie miałeś przetwornice ? :naughty:

Ja też czaje sie na jakieś hidy, w poprzednim aucie miałem ori xenon i jednak troche brak

Ale hidy- zakłócenia CB- ewentualne błędy żarówek, niektóre zestawy mogą uszkodzić kompa :facepalm:

Widziałem, że w DB tuning we Wrocławiu są jakieś fajne zestawy, miałem kiedyś 5000k hidy i były spoko

Nie ma żadnych zakłóceń CB. Ostatnio kupowałem ojcu przetwornice slim (80 zł z wysyłką) i nie ma żadnych problemów ani z cb ani z jakimś miganiem czy coś. Sam zmienię na slimy przy najbliższej okazji. Co do żarników to chinole po 13 zł świecą u mnie ponad rok, barwa 5000K. Miałem na nie rok gwarancji.

Opublikowano
Ja mam barwę 4300K:wink:

Ja 5kK. Znalazłeś już soczewy? :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bry :decayed:

Duds powiedziałbyś mi jakiej firmy są te przetwornice?

Opublikowano
Opublikowano

ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Opublikowano

Ja wczoraj Vitem też polatałem :decayed:

Opublikowano

To jak ktoś chętny na ustawkę dzisiaj ?

Opublikowano

jaki tam u was snieg... bylem wczoraj we wro to pelen luz byl

za to unas dowalilo bielusienko bylo caly wieczor :decayed:

teraz glowne dziady poodsniezali nie wiem po co

Opublikowano
jaki tam u was snieg... bylem wczoraj we wro to pelen luz byl

za to unas dowalilo bielusienko bylo caly wieczor :decayed:

teraz glowne dziady poodsniezali nie wiem po co

Dla tych co nie mają Q :decayed:

Też dzisiaj już polatałem po boisku :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieję, że w niedziele pod MM będzie ślisko, bo Vitem wpadnę w spodenkach spongeboba (specjalnie dla szczuraza :* ) :wink:

Opublikowano
ŚNIEG !!!!!!!

Upalamy dzisiaj coś ?? Rano na Legnickiej masakra.. c*py po 30km/h jechały :facepalm: mimo że czarna była :polew: Magnolia już zaliczona o 6 rano... :whistling:

Ee tam ja ok 5,30 po legnickiej twardo śmigałem ok 70-80 i bez problemu fajnie szło, nie wiem jak ty po wrocku latasz;p

A ogólnie to Siemka :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja wychodzę z założenia powoli i bezpiecznie max 30 km/h żeby nie spowodować niebezpieczeństwa na drodze :hi:

Opublikowano

no ok powoli bezpiecznie ale nie do przesady legnicka czysta była lotnicza to rozumiem tam ok 50km/h po pierwszym niekontrolowanym, bo kontrolowanych było więcej;p

Opublikowano
  • Autor

no tak nie znamy się :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.