Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wazy 10,5 kg drepta subtelnie

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

wiedzialem ze jedynka slabo wyszla dlatego wzielismy 2

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

Opublikowano
My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

to widze ze po tatku trzyma linie :grin::grin::grin:

Opublikowano
My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

to widze ze po tatku trzyma linie :grin::grin::grin:

jest wzrostu 2 letniej córki sąsiada ... wysoki chłop a nie jakieś chuchro :decayed:

Opublikowano

Quattro

To już wiem, co po Ibizie będzie. :decayed:

A tak zmieniając temat, ile osób było na tym spocie?

Opublikowano
My dzisiaj jedziemy przymierzać do młodego tego cybexa... zobaczymy jeszcze taki jak ty masz... jeden gość polecił monterey jakieś amerykańskie gówno ... podobno w 2009r 4 gwiazdki w adac dostał ale jakoś ten fotelik nie przemawia do mnie

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

kurde nasz 12kg a ma 8,5 misiąca.. i też przy meblach drepta powoli

to widze ze po tatku trzyma linie :grin::grin::grin:

jest wzrostu 2 letniej córki sąsiada ... wysoki chłop a nie jakieś chuchro :decayed:

To ile ma wzrostu? Mój 4 stycznia roczek skończy, ma 86 i 12kg, po meblach nie łazi, ale w chodaku za***rdala i sam stoi, jak go postawisz, ale jeszcze kroczka nie zrobi :wink:

Opublikowano

wczoraj kupiliśmy mu bluzę na 104 :kox:

cybex kupiony.... za***isty fotelisko :kox:

Opublikowano

Witam:hi:

jestem nowym czlonkiem klubu

stalem sie nabywca audi A4

i mam nadzieje ze niebawem spotkamy sie na jakims spociku :banan:

Opublikowano
Witam:hi:

jestem nowym czlonkiem klubu

stalem sie nabywca audi A4

i mam nadzieje ze niebawem spotkamy sie na jakims spociku :banan:

chyba po świętach ... nie wiem czy w tą niedzielę jest spot...

Opublikowano

ok dzieki na info jak ktos wie co i kiedy to prosze dac znac kiedy bedzie jakis spocik

Opublikowano
Ja będę dopiero koło 20.30 we Wro i bez auta :thumbdown:

A ja to co, hulajnogą jeżdżę? :whistling: Fakt faktem byliśmy troche późno ale sam chciałeś tak późno startować :decayed: Musze kiedyś swojego boćka zatargać na zlot żeby zobaczył się z innymi furaczami :banan: Może mu się jakieś mody spodobają to na wiosne się poreza :kox: Tak ogólnie to nie posiada ktoś jakiejkolwiek płytki do navi nonDX? Chce sprawdzić czy to moje ustrojstwo działa, a płyty brak.... Kupować/wypalać nie chce bo jak działa to napęd sobie zmienie na dx i płyta nonDX zbędna, a jakbym chciał wypalić to istnieje ryzyko ze płyte źle zrobie i nie odpali a navi lata jak trzeba :hi:

Tak przy okazji. Ecuproject godne polecenia?

Opublikowano

w pierwszym poście jest info ale w wątku i tak przeważnie ustalamy co i jak

Opublikowano
Ja będę dopiero koło 20.30 we Wro i bez auta :thumbdown:

A ja to co, hulajnogą jeżdżę? :whistling: Fakt faktem byliśmy troche późno ale sam chciałeś tak późno startować :decayed: Musze kiedyś swojego boćka zatargać na zlot żeby zobaczył się z innymi furaczami :banan: Może mu się jakieś mody spodobają to na wiosne się poreza :kox: Tak ogólnie to nie posiada ktoś jakiejkolwiek płytki do navi nonDX? Chce sprawdzić czy to moje ustrojstwo działa, a płyty brak.... Kupować/wypalać nie chce bo jak działa to napęd sobie zmienie na dx i płyta nonDX zbędna, a jakbym chciał wypalić to istnieje ryzyko ze płyte źle zrobie i nie odpali a navi lata jak trzeba :hi:

Tak przy okazji. Ecuproject godne polecenia?

Z Tobą się nie pokazuję, bo wiocha :facepalm::polew::polew::polew:

Mówiłem Ci, że ECU jest :thumbup1: Następne autko tam zawiozę najprawdopodobniej.

Opublikowano

Nie pokazuje, a dwa razy mnie wyciągnął na spota :decayed: Co do ecuproject to wole zapytać innych, bo Tobie nie ufam :banan:

Opublikowano
  • Autor
siema tydzień zje..... nocek co sobie nie pośpię i urlop

dali by wam już spokój. My już do nowego roku odwołaliśmy nocki żeby nie dręczyć ludzi.

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Co do ecuproject to wole zapytać innych, bo Tobie nie ufam

mi tam ogarniali elektronikę i byłem zadowolony. Teraz coś się z cenami popsuli.

Opublikowano

Koledzy czy ktos z klubu robi przelotowe uklady wydechowe.? chciałbym w mojej audicy sobie przelot zrobic i uzyskach piekny rasowy dzwiek

Opublikowano
  • Autor

W tym silniku piekny i rasowy dźwięk uzyskuje się nie z tej strony głowicy. :wink: Polecam dolot z kwasiaka zakończony stożkiem i nie bedziesz chciał już żadnego burczenia przelotowym wydechem. Jeżeli jednak już będziesz się upierał na robienie wydechu to wywal kata i tyle starczy.

Opublikowano
rasowy dzwiek
:polew::polew: z 1,8T dobry dowcip.....szczur już odpowiedział
Opublikowano

lepiej założyć dolot ze stożkiem czy wkladke K&N??

Opublikowano

mam wkladke k&n i nie mam kata... silnik chodzi duzo zwawiej

jak chcesz by sapal porzadnie to sztywny dolot i stozek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.