Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bry :hi:i kolejnemu autu uratowałem życie zaczęło ścinać klin na wale choć myślałem że w AFN to żadkość

Goldik, jak jestes taki dobry Pan Lekarz od audi, to ja sie chetnie z Toba umowie po weselu na przeglad :wink: Borykam sie z pewnym mankamentem w aucie.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napisz na PW zobaczymy co cie boli ja wiem czy dobry żeby być dobrym trzeba w tym siedzieć na co dzien

Opublikowano
  • Autor
to ja sie chetnie z Toba umowie po weselu na przeglad :wink: Borykam sie z pewnym mankamentem w aucie.

i właśnie w ten sposób umówili się na flaszkę :whistling::polew:

Opublikowano

Goldik poszlo PW

to ja sie chetnie z Toba umowie po weselu na przeglad :wink: Borykam sie z pewnym mankamentem w aucie.

i właśnie w ten sposób umówili się na flaszkę :whistling::polew:

Oczywiscie, oklejona weselna juz czeka :banan:

Opublikowano
:hi: jaka pogoda u was?
Opublikowano

Wiśnia, do kiedy będziesz stacjonował we Wrocławiu?

Opublikowano

prawdopodobnie do czwartku popołudnia-wieczora zależy od wielu czynników :wink:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

dlaczego pytasz ? :decayed:

Opublikowano
prawdopodobnie do czwartku popołudnia-wieczora zależy od wielu czynników :wink:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

dlaczego pytasz ? :decayed:

A ogółem do kiedy? Bo pisałeś, że będziesz tutaj przez jakiś czas :whistling:

BTW, to... Osz k**wa umarłem :polew::polew::polew:

przygoda z fiatem - Sadistic.pl

Opublikowano
prawdopodobnie do czwartku popołudnia-wieczora zależy od wielu czynników :wink:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

dlaczego pytasz ? :decayed:

A ogółem do kiedy? Bo pisałeś, że będziesz tutaj przez jakiś czas :whistling:

BTW, to... Osz k**wa umarłem :polew::polew::polew:

przygoda z fiatem - Sadistic.pl

jak na razie etapami mamy robić, w przyszłym tygodniu chyba tez bede ,zobaczymy jak sie temat rozwinie, 37000 metrów do piaskowania zależy jak będą to dzielić :wink: ja bym wolał wpaść na pare dni, obrobić całość i dalej w Polske ale nie od nas to zależy :facepalm:

Opublikowano

No k**wa, mrogal moją ex B5 prawie 700kkm. Już mu to przesyłam.

Opublikowano

Szanowni koledzy i koleżanki ,

Wujkowie Horneci i Emaye ,

Goldiki Romantyki i Nelsony,

Szczury Wiśnie i Diskony :D

Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur)

Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00

szczegóły na plakacie w linku poniżej :D

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza :D

Opublikowano
Szanowni koledzy i koleżanki ,

Wujkowie Horneci i Emaye ,

Goldiki Romantyki i Nelsony,

Szczury Wiśnie i Diskony :D

Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur)

Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00

szczegóły na plakacie w linku poniżej :D

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza :D

Ni chooya :grin:

ja jestem w PL za 2 tygodnie w czwartek, ale raptem na jeden dzień :doh:

Opublikowano
Szanowni koledzy i koleżanki ,

Wujkowie Horneci i Emaye ,

Goldiki Romantyki i Nelsony,

Szczury Wiśnie i Diskony :D

Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur)

Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00

szczegóły na plakacie w linku poniżej :D

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza :D

Ni chooya :grin:

ja jestem w PL za 2 tygodnie w czwartek, ale raptem na jeden dzień :doh:

Kaju Sorki że CIę nie umieściłem w wyliczance ale niestety nie rymowałeś się z nikim :D

Opublikowano
Szanowni koledzy i koleżanki ,

Wujkowie Horneci i Emaye ,

Goldiki Romantyki i Nelsony,

Szczury Wiśnie i Diskony :D

Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur)

Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00

szczegóły na plakacie w linku poniżej :D

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza :D

Jeżeli to promocja zespołu to rozumiem, że później jest after party i będzie alkohol lał się po stołach na których będą tańczyły półnagie ( tylko na stole) kobiety ?

W takim wypadku mogę zapłacić 5zł za bilet:wink:

Opublikowano
Szanowni koledzy i koleżanki ,

Wujkowie Horneci i Emaye ,

Goldiki Romantyki i Nelsony,

Szczury Wiśnie i Diskony :D

Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur)

Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00

szczegóły na plakacie w linku poniżej :D

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza :D

sorry bede w tym czasie :drunk: albo w drodze do domu :grin: ale waszą płytę na drogę bym przytulił :banan:

Opublikowano
Szanowni koledzy i koleżanki ,

Wujkowie Horneci i Emaye ,

Goldiki Romantyki i Nelsony,

Szczury Wiśnie i Diskony :D

Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur)

Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00

szczegóły na plakacie w linku poniżej :D

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza :D

sorry bede w tym czasie :drunk: albo w drodze do domu :grin: ale waszą płytę na drogę bym przytulił :banan:

demko dopiero na wakacjach bedziemy próbować w studio coś podziałać

Opublikowano

chopin nic się nie dzieje, ja żałuję, że nie mogę się z Wami wszystkimi integrować tak często, jak Wy, a raz-dwa razy do roku, jak jestemw PL :facepalm::doh:

Opublikowano
Szanowni koledzy i koleżanki ,

Wujkowie Horneci i Emaye ,

Goldiki Romantyki i Nelsony,

Szczury Wiśnie i Diskony :D

Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur)

Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00

szczegóły na plakacie w linku poniżej :D

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza :D

Jeżeli to promocja zespołu to rozumiem, że później jest after party i będzie alkohol lał się po stołach na których będą tańczyły półnagie ( tylko na stole) kobiety ?

W takim wypadku mogę zapłacić 5zł za bilet:wink:

Hornet nie marudź tylko przyjedź z ekipą na fajny koncert :D w cenie biletu masz kielich czeskiego browara albo jakiegoś drinka :D

Opublikowano
chopin nic się nie dzieje, ja żałuję, że nie mogę się z Wami wszystkimi integrować tak często, jak Wy, a raz-dwa razy do roku, jak jestemw PL :facepalm::doh:

kierwa do biedronki na kase! a nie po gebelsach jeżdzisz :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.