Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja dostałem spóźniony prezent pod choinkę

https://m.facebook.com/sportmile?__user=100002169876731

Dolot, turbo, wtryski, pompy, wydech custom ze sterowanymi klapkami RS6 i powinno dać 700+ w przyszłym tygodniu do Wawy

Jeszcze tylko na koniec dobre koło i powinno być dobrze

Kierwa będzie ogień:naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ciemnogród :facepalm:

...chłopie, to nie Ja proszę o pomoc w wymianie świec :facepalm: Wódki razem nie piliśmy, hamuj się trochę bo Ja Cię nie obrażam.

Opublikowano

Ale ciemnogród :facepalm:

...chłopie, to nie Ja proszę o pomoc w wymianie świec :facepalm: Wódki razem nie piliśmy, hamuj się trochę bo Ja Cię nie obrażam.

Co w tym takiego dziwnego, że proszę o wymianę świec ?

Niestety, ale obraziłeś mnie pisząc abym leki brał itd. także tego.

Jeśli Ciebie uraziłem, przepraszam. Nie było tematu.

Opublikowano

Złego absolutnie nic, nie ma co drążyć chyba dalej.

Sorry :hi:

A tak już całkiem na luzie to nie miałem nic złego na myśli pytając o soft :decayed:

Opublikowano

Ja jadę do nysy odpowiedz juz dostałem z numerem

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
Ja jadę do nysy odpowiedz juz dostałem z numerem

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

ehhh tylko pozazdrościć :cry:

Opublikowano
  • Autor
Ja jadę do nysy odpowiedz juz dostałem z numerem

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

U mnie na skrzynce pusto.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pany gdzie możecie polecić we Wrocku zrobienie hebli? Potrzebuję wymienić płyn i regenerację zacisków - ( wymiana tłoczków ) na pewno z przodu i pewnie tył też wyjdzie w trakcie. Pisałem do devastion'a ale chyba zakolejkował mnie na 2015 :).

Opublikowano
  • Autor
Ja jadę do nysy odpowiedz juz dostałem z numerem

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Ją tez. Właśnie mail wpadł.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Pany kto na vag w Nysie wybiera się

Prawdopodobnie będę miał jedno miejsce w aucie wolne. A jak nie to wysyłaj zgłoszenie i będziemy kolejny raz koczowac razem. :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
zapatrzeni jesteście w te swoje OOOO cały świat Wam zakrywa :polew::polew::polew:

Napisze to:

W passacie CC wystepuje ten sam silnik i skrzynia tam jest 300KM, skoda wypuszcza z 260KM.

O rezultatach nie będę pisał :kox:

I tak dalej to będzie bidna skodzina

Opublikowano
Pany kto na vag w Nysie wybiera się

Kurde może i ja bym się zapisał... tylko żona wtedy będzie miesiąc przed porodem... zej...ie mnie :P

Opublikowano

Panowie mam takie pytanie, jaki warsztat polecacie we Wrocławiu, co prawda to dopiero za jakiś czas ale czeka mnie wymiana sprzęgła :facepalm:

Opublikowano

Ale ciemnogród :facepalm:

...chłopie, to nie Ja proszę o pomoc w wymianie świec :facepalm: Wódki razem nie piliśmy, hamuj się trochę bo Ja Cię nie obrażam.

Co w tym takiego dziwnego, że proszę o wymianę świec ?

Niestety, ale obraziłeś mnie pisząc abym leki brał itd. także tego.

Jeśli Ciebie uraziłem, przepraszam. Nie było tematu.

Nie drapać się koty...

Opublikowano

Lolek możemy w lecie ogarnąć temat sprzęgła

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
Lolek możemy w lecie ogarnąć temat sprzęgła

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Haha miałem taką cichą nadzieje że tak będzie :grin: tyle że trochę się trzeba z tym u Ciebie nagimnastykować i myślałem że już się takiej operacji nie podejmiesz :kwasny:

Opublikowano

Nie drapać się koty...

Chillout Panie reżyserze :beach:

Opublikowano

ordnung musi być

Opublikowano
ordnung musi być

Ty wujek lepiej powiedz czy będziesz w niedzielę? :wink:

Wiszę Ci dużą flaszkę, czas uregulować długi :whistling::decayed:

Opublikowano
Pany kto na vag w Nysie wybiera się

Ja też już dostałem odpowiedź :decayed: ale wie ktoś może o co chodzi z tym numerem wjazdowym? Chyba nie będziemy mieli z góry wyznaczonych miejsc do parkowania?

Drugie pytanie: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.

Opublikowano
  • Autor
wyjebane.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.