Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:koleżanka chciała w robocie dzisiaj żeby jej zobaczyć w Leonie czemu nie hasa pilot od centralnego-. Uśmiałem się setnie jak otworzyłem drzwi a fotel kierowcy wyjeb... dwie dziury do samych drutó jak by go myszy na głodzie dopadły, kiera zajechana jak trampki bolka i lolka a na blacie 90 tys. Pytam jej że coś ma chyba nie teges z tym przebiegiem a ona do mnie, że też tak cały czas podejrzewała ale po znajomości kupowany. Książki żadnej serwisowej nie ma ale znajomy zapewniał że rzeczoznawca sprawdzał a siedzenia powycierane bo wcześniej jakiś grubas jeździł :shock3:

:polew: bo po znajomości jak i w rodzinie dobrze sie wychodzi na zdjęciu i to w środku żeby Cię nie wycieli :decayed:

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

I Siemankoo :D

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siemanko, Pany mam pytanie bo w weekend planuje wymienic uszczelke pod pokrywa zaworow i moje pytanie brzmi czy wystarczy dokrecic z czuciem czy musze uzyc klucza dynamometrycznego? Jeśli tak czy ktos posiada takowy i jak cos to poratuje?
Opublikowano

dokręć z czuciem i tyle a jak tak bardzo chcesz dynamometrycznym kluczem to10 Nm

Opublikowano
dokręć z czuciem i tyle a jak tak bardzo chcesz dynamometrycznym kluczem to10 Nm

dzięki goldik, w sumie będę musiał dokręcić z czuciem bo raczej nie mam skąd dorwać klucza

Opublikowano

Zaopatrywałby się któryś na ramki klubowe? Może by zrobić jakieś większe zamówienie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakbyś zamawial to weź mi jedną czarną

Opublikowano
Zaopatrywałby się któryś na ramki klubowe? Może by zrobić jakieś większe zamówienie :wink:

Kiedyś składałem taką propozycję i w końcu sam zamawiałem...

Opublikowano
Zaopatrywałby się któryś na ramki klubowe? Może by zrobić jakieś większe zamówienie :wink:

Szybciej na Bukowinie sie odbierze niz wysylkowo. Terminy wysylki sa bardzo dlugie.

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś może bagażnik na narty do avanta ? Potrzebuję pożyczyć na weekend

Opublikowano
Ma ktoś może bagażnik na narty do avanta ? Potrzebuję pożyczyć na weekend

:hi: szczuraz moj koles ma. wieczorem bede sie z nim widzial to zapytam

Opublikowano
  • Autor

Jest jakaś opcja żeby to na dwa dni pożyczyć? Jadę dzisiaj po pracy przymierzac taki uniwersalny jak siądzie to nie będę ci d*py zawracal

Opublikowano
Jest jakaś opcja żeby to na dwa dni pożyczyć? Jadę dzisiaj po pracy przymierzac taki uniwersalny jak siądzie to nie będę ci d*py zawracal

uważaj na te uniwersalne bo one lubię się urwać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Spoko wodza to unikalna konstrukcja bawarska z końca lat dziewięćdziesiątych skrecana na śruby. Siadlo jak ta lala tylko muszę drugie zapiecie na narty połapać żeby jeszcze dwa komplety upchnąć na belkach

Opublikowano

szczuraz niestety ale lipa. ostatnio jego ojciec porzyczal i upierdol... jakies zaczepy

Opublikowano

jest zloto !!!

Opublikowano
  • Autor
szczuraz niestety ale lipa. ostatnio jego ojciec porzyczal i upierdol... jakies zaczepy

Mam już zestaw. Dzięki za zainteresowanie.

Opublikowano

Kto zdobył?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Kto zdobył?

Wysłane z monopola 24/7

Kowalczyk :D

Opublikowano
Kto zdobył?

Wysłane z monopola 24/7

Te prezes Ty sie gdzies ukrywasz bez radia i TV?

pol dnia o tym trabia wszedzie :whistling:

Opublikowano

:wink::naughty::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.