Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przemyślę i zobaczę :D Jutro jade do wro może uda mi sie u kumpla pod Kompa podpiąć

Huh no to jak knajpa to raczej nie podjadę, z powodu powrotu ^^
A jaki Panowie następny Termin na spota ? Może i ja jako nowy bym się wybrał

Następny niedzielny spot to dopiero po świętach będzie, ale coś w piątek sie kroi tym razem nie pod mostem tylko pewnie w jakiejś knajpie :grin:

Oca tez pewnie bedzie a on z Olesnicy jest :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj odebrałem płytę navi 2014 od h4mm3era i mi nie działa :( stara płyta 2012 porysowana w ch... (też od niego) działa normalnie... kur! mieszka ktoś blisko Strzegomskiej z rnse, żebym mógł u kogoś sprawdzić? chociaż w sumie Chopin obiecał mi pożyczkę, to może u Ciebie od razu sprawdzę?

Opublikowano

Ćwiara organizatorze to z tym piątkiem ?

Opublikowano

W macu jestem. Nie przeszkadzac :decayed:

Opublikowano
W macu jestem. Nie przeszkadzac :decayed:

grozisz mi?!

Opublikowano
W macu jestem. Nie przeszkadzac :decayed:

grozisz mi?!

Mama Cpie z Toba? :grin:

Opublikowano

Oo

Opublikowano
W macu jestem. Nie przeszkadzac :decayed:

grozisz mi?!

Mama Cpie z Toba? :grin:

mama bierze ode mnie :lol1:

Oo

ahh soo

Opublikowano
Ćwiara organizatorze to z tym piątkiem ?

A co ma być z piątkiem. Wielki piątek :grin:

Opublikowano
Ćwiara organizatorze to z tym piątkiem ?

A co ma być z piątkiem. Wielki piątek :grin:

Konkrety , konkrety proszę Proboszcza :grin:

Opublikowano

Odcinka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cwiara podlaczales kiedyś turbo timer do diesla ? BTW Już się odciąłem. Dobranoc.

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Odcinka :naughty:

a jeszcze wczoraj mi mówiłeś, że będzie DELIKATNIE:facepalm:

Opublikowano
Cwiara podlaczales kiedyś turbo timer do diesla ? BTW Już się odciąłem. Dobranoc.

Tu masz fajnie opisane

http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=12747.0 :hi:

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

Odcinka :naughty:

a jeszcze wczoraj mi mówiłeś, że będzie DELIKATNIE:facepalm:

No dobra, delikatna odcinka :polew:

Opublikowano

dobra, teraz pełna powaga :) chyba decydujemy się z żoną sprzedać jej starą Corsę B bez wspomagania i klimy 3-drzwi i kupić coś 5-drzwiowego z klimą i wspomaganiem... co byście kupili do 5tys? zastanawiam się nad Polo III (ale żona mówi, że brzydkie jest...) to ma być małe miejskie auto w benzynie, bezobsługowe, żeby posłużyło żonie i małemu Banankowi :)

Opublikowano

Myślisz że ten mały mniej spali a co z bezpieczeństwem ja zonie kupuje a4 b5 polifta założy się lpg i będzie latać chyba u ciebie polo było by najlepsze

Opublikowano

Siemankoo . Banan kup bilet miesięczny na autobus miejski . Maja wspomaganie , te nowe chyna mawet klime , no i bezpiecznie :grin: choć ostatnio widze wasz prezydent wojuje z miejskim transportem :polew:

Opublikowano

jak to co z bezpieczeństwem - zdała prawko to musi bezpiecznie jeździć:decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.