Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzieje się! co tydzień! info w pierwszym poście

dzięki za info,u nas też niby co niedziele wg.posta spoty a w praktyce inaczej :wink:

Ja tu pilnuje żeby info bylo zawsze aktualne :wink:

spoko,weź kierowce na niedziele :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzieje się! co tydzień! info w pierwszym poście

dzięki za info,u nas też niby co niedziele wg.posta spoty a w praktyce inaczej :wink:

Ja tu pilnuje żeby info bylo zawsze aktualne :wink:

spoko,weź kierowce na niedziele :grin:

:decayed: Mówisz i masz :grin:

Opublikowano
dzieje się! co tydzień! info w pierwszym poście

dzięki za info,u nas też niby co niedziele wg.posta spoty a w praktyce inaczej :wink:

Ja tu pilnuje żeby info bylo zawsze aktualne :wink:

spoko,weź kierowce na niedziele :grin:

Obecny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja też jak zwykle obecny. Ale w tej sytuacji to chyba mpk zostaje.

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Gniady wiem skąd znasz Macka z festiwalu. Mieszkaliscie fejs tu fejs przez spory czas. Wynajmował chatę u Krzyska K. :decayed:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Właśnie skonczylismy czteropak i rozchodzimy się w pokoju

Opublikowano

Siemanko:hi: jeszcze 4 godzinki popracowac i weekend czas rozpoczac:grin:

Opublikowano
Siemanko:hi: jeszcze 4 godzinki popracowac i weekend czas rozpoczac:grin:

Daj znać, jak skończysz robotę, bo sprawę mam sąsiad :wink:

:bry:

Opublikowano

A ja właśnie siedzę na tronie i zaraz do pracy...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
A ja właśnie siedzę na tronie i zaraz do pracy...

Wysłane z monopola 24/7

no qfa jeszcze tego nie było żeby się klopem chwalić :facepalm::facepalm: co to gimbaza z fejsbuczka ? zrób jeszcze zdjęcie i pokaż jaki piękny klocek Ci wyszedł :grin::grin:

a tak poza tym to :siema:

Opublikowano
A ja właśnie siedzę na tronie i zaraz do pracy...

Wysłane z monopola 24/7

no qfa jeszcze tego nie było żeby się klopem chwalić :facepalm::facepalm: co to gimbaza z fejsbuczka ? zrób jeszcze zdjęcie i pokaż jaki piękny klocek Ci wyszedł :grin::grin:

a tak poza tym to :siema:

Nie bedziesz mi tu porzadku odkutaszal z samego rana na moim rewirze. :grin: niech spokojnie robi swoje :polew: :polew:

:siema:

Opublikowano
A ja właśnie siedzę na tronie i zaraz do pracy...

Wysłane z monopola 24/7

no qfa jeszcze tego nie było żeby się klopem chwalić :facepalm::facepalm: co to gimbaza z fejsbuczka ? zrób jeszcze zdjęcie i pokaż jaki piękny klocek Ci wyszedł :grin::grin:

a tak poza tym to :siema:

Nie bedziesz mi tu porzadku odkutaszal z samego rana na moim rewirze. :grin: niech spokojnie robi swoje :polew: :polew:

:siema:

idź jeszcze w piórnik , bo do roboty jeszcze masz czas :grin:

Opublikowano

Bry, pozdrowienia z deszczowej A4

Opublikowano
Bry, pozdrowienia z deszczowej A4

tak nazwałeś swoje audi ? :grin::grin::polew::polew:

siemka :hi:

Opublikowano
A ja właśnie siedzę na tronie i zaraz do pracy...

Wysłane z monopola 24/7

no qfa jeszcze tego nie było żeby się klopem chwalić :facepalm::facepalm: co to gimbaza z fejsbuczka ? zrób jeszcze zdjęcie i pokaż jaki piękny klocek Ci wyszedł :grin::grin:

a tak poza tym to :siema:

a co Ty sie go przypierdalasz? normalna ludzka rzecz :grin: miał chłopak problem i zechciał się tym z nami podzielić :wink:

Opublikowano

Chopin coś za bardzo kozaczy Panie moderatorze :P!

A tak na serio to do Krakowa jadę ;)

Opublikowano

Zobaczymy co da sie z nim zrobic :grin:

Ja 5 zapitalam na krk na egzaminy :wink:

Opublikowano

Ja 5 to do USA lece :P

Opublikowano
Siemanko:hi: jeszcze 4 godzinki popracowac i weekend czas rozpoczac:grin:

Daj znać, jak skończysz robotę, bo sprawę mam sąsiad :wink:

:bry:

Jak skoncze będę do Ciebie tarabanil:decayed:

Opublikowano
Siemanko:hi: jeszcze 4 godzinki popracowac i weekend czas rozpoczac:grin:

Daj znać, jak skończysz robotę, bo sprawę mam sąsiad :wink:

:bry:

Jak skoncze będę do Ciebie tarabanil:decayed:

Dobra, czekam :)

Opublikowano
  • Autor

Dobry :hi:

Opublikowano
:hi: co za zajefajna pogoda jutro wale do lubina na giełdę jakby ktoś chciał sie po cos ze mną przejechać to mogę zabrać wyjazd po 6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.