Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może to być przyczyną. Do sprawdzenia masz przekaźnik (niestety nie pamiętam numeru) albo sam wiatrak. Chyba najlepiej zdjąć wtyczkę z wiatraka odpalić auto z Klimą i sprawdzić czy na wtyczce pojawia się napięcie. Jak nie to bezpiecznik albo przekaźnik. Jak się pojawia to wentylator szrot. Można próbować się bawić i wymieniać szczotki. Ja tak u siebie robiłem u działa już trzy lata

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a na vagu wyskoczą mi jakieś błędy jak podepnę?

Opublikowano

Vagiem output test i powinno zalaczyc

Opublikowano

Ale błędów chyba nie pokaże. Można jak napisał cwiara wymusić z vaga przez output test

Opublikowano
Vagiem output test i powinno zalaczyc

to mogę wieczorem Cie odwiedzić?

Opublikowano

Dzisiaj nie bardzo bo smigam do Legnicy auto ogladac.

Opublikowano

Przyjedz pod mile o 19.30 to się podepnie :)

Opublikowano
Przyjedz pod mile o 19.30 to się podepnie :)

O super dzięki to od razu obgadamy szczegoly. Jak mozesz to podeslij swoj nr zebysmy się zgadali w razie WU:hi:

Opublikowano
mam gdzieś w garażu sle nie jestem na miejscu, a żona tego nie ogarnie w klamotach...

zamek już dostałem i założyłem dobrze że montowałem na miejscu bo jeden był minimalnie inny i się nie otwierała klapa z przycisku na klapie. Drugi już był identyczny jak mój za 40zł po rabacie :wink: szukam jeszcze tapicerki klapy bo moja ma połamane zaczepy :kwasny: ten sam dostawca miał mieć ale niestety na miejscu się okazało że wszystkie 6 klap jest goła :thumbdown:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

A już nie mam jednego dekielka w kole ktoś się nie bał i za#$%& :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

A jeszcze zapytam chce się pozbyc katalizatora wybebeszac swój czy podobno mozna sprzedać katalizator i kupić coś takiego AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 SUPERB 1.9 TDi KATALIZATOR (4187131882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Co radzicie ? i za ile się sprzedaje katalizator :decayed: ? Przygotowuje auto do operacji VIRUS :wink:

Opublikowano

Siema pany;) Czy istnieje opcja zeby ktos w niedziele oblukał mojego avfa? I czy ktos wogole bedzie avfem zeby porownać pracę silnika...

Opublikowano

Witka nie ma to jak w sobotę przed praca umówić się na usunięcie kata . Aż milej się wstaje :decayed:

Opublikowano

Dobry dziś piknik firmowy jutro komunia i zaś o suchym pysku

Opublikowano
:hi: ja zaraz do babci do Zabrza ruszam
Opublikowano
  • Autor

A ja dochodze do siebie po "jednym szybkim

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
A ja dochodze do siebie po "jednym szybkim

jednym... to idź zobacz coś z autem narobił :polew: Ewka jak wstanie niech szuka te lakierki :wink:

Opublikowano

Polecicie mi dobrego lakiernika? Chodzi o usunięcie rdzy na ocynkowanych (:grin:) błotnikach. Nie chcę malować całego elementu, tylko kanty :decayed:

Opublikowano
co myślicie o tym dla ojca? Audi A4 31900.00 PLN. Legnica - otoMoto.pl

A to nie 2.0 ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.