Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
kurier 24/7 - taryfa nocna:grin:

może sam odwiezie jak się ladnie poprosi :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Misiaczku, o tej godzinie to ja już szarpałem kosze z towarem na Ostrowie, albo drzemke już ucinałem :grin: dopiero jak mnie na Astry przerzucili na Wrocław, to 3:20 wyjeżdżałem z firmy :wink: a Ty mi tu o pobudce mówisz :polew:

Ty się tam koteczku lepiej skup na planowaniu trasy :P:grin:

zastanawiałem się właśnie czy navi brać... :grin:

Opublikowano
  • Autor

Weekend jest długi

Opublikowano

Jak coś to nie jechać be zemnie na zabawę panowie

Opublikowano

Ale jaja tu macie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Murzynskie jaja

Opublikowano

Siemankoo

Opublikowano

Nie ma człowieka chwile i takie jaja się tu dzieją :P

Opublikowano

:hi:

masakra jakaś ...:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

....kaju ja dopiero koło 20-20:15 mógłbym być we Wrocku .......do 18 w pracy jestem :kwasny:

ale.....pełnym autem wyposzczonych typów z ośrodka wypoczynkowego "Krata" ....zawsze to by szło skorzystać z ich rozwiązań z obopólną korzyścią :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:przebiegly:

...a i nowy kolega nabył by pewnych doświadczeń :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:.....

:whistling:....same plusy :kox::kox::kox::kox::kox:

PS.Jak się chłopaki dowiedzą ,że to jakiś przystojniak to jeszcze mi na ropę dadzą :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

:polew: Artur odłóż to co dzis rano wziąłeś :polew:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

:decayed:

od kilku dni latam od kumpla c5'tką...

także 4 w środku i do bagaja 2 spokojnie wchodzi ....6-ciu chętnych już mam :grin:

ciekawe czy ta ropa będzie po kosztach ?? :eusathink:

Opublikowano

kupiliśmy Seat Exeo ST 2.0 TDI Style Navi Xenon als Kombi in Grebenstein

mega stan, szerzej później opiszę, ale kurwaaaa... ojciec 10km przed domem zajechał na myjnię, żeby mamie się podobało i podczas suszenia coś się zjebało, dach i klapa wgniecone, antena navi urwana, światło stopu rozjebane, masakra!!!!!!

Opublikowano
:decayed:

od kilku dni latam od kumpla c5'tką...

także 4 w środku i do bagaja 2 spokojnie wchodzi ....6-ciu chętnych już mam :grin:

ciekawe czy ta ropa będzie po kosztach ?? :eusathink:

Jak mu dobrze zerwą gwint, to załatwię Ci po 4,20 :D

Opublikowano
  • Autor

Sugerujesz użycie tajnej broni w postaci pedała Romana ?! :decayed:

Opublikowano

...luz nie ma stresu....

Jak tylko będzie w miarę ładny to oni tankują i dodatkowo litr śliwowicy dla mnie za fatygę :decayed:

wysłane z one v

Opublikowano

+2

Takich gości to powinni od razu pizgać w twarzowe :D

No to będzie wjazd na chatę :D

...wyciapane z tapatalka...

+1 :grin:

Opublikowano

Znacie mnie i wiecie że staram się polubownie zwalczać konflikty. Nawet kolegę zaproszę na spot w niedziele :wink:

Opublikowano
kupiliśmy Seat Exeo ST 2.0 TDI Style Navi Xenon als Kombi in Grebenstein

mega stan, szerzej później opiszę, ale kurwaaaa... ojciec 10km przed domem zajechał na myjnię, żeby mamie się podobało i podczas suszenia coś się zjebało, dach i klapa wgniecone, antena navi urwana, światło stopu rozjebane, masakra!!!!!!

Zwrócą coś ?? Na ręczną trzeba było jechać :facepalm:

Autko fajne, już ogłoszenie skasowane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.