Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arbaam, ja w Gdyni wlaśnie :D

wysłano z qrczakofonu

Też się wybieram dzisiaj jarmark chyba?
A był jakiś jarmark w Gdańsku dzisiaj. Odwiedziliśmy Gdańsk i Sopot a jutro plażing w Gdyni tutaj :D
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Przejechales się po monciaku ?

nadane z nory szczura

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Siemanko :)

Opublikowano
  • Autor

Dobry dzień z browarem na plaży :decayed:

nadane z nory szczura

Opublikowano

Przejechales się po monciaku ?

nadane z nory szczura

Tylko piechotą

Opublikowano

Kaju bd w mojej okolicy na dniach ?

znasz mnie - nie nadążysz za mną :grin:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Koledzy jakby ktoś potrzebował zrobić w swoim aucie dobrą polerkę to śmiało pisać na priv :)
Efekty mojej pracy udostępniam na Face jak i jest już dział stworzony na forum :
https://www.facebook.com/arkadiusz.trocha/media_set?set=a.808701675828377.1073741827.100000656555202&type=1

Opublikowano

Koledzy jakby ktoś potrzebował zrobić w swoim aucie dobrą polerkę to śmiało pisać na priv :)

Efekty mojej pracy udostępniam na Face jak i jest już dział stworzony na forum :

https://www.facebook.com/arkadiusz.trocha/media_set?set=a.808701675828377.1073741827.100000656555202&type=1

Ja bym chciał. zrobisz mi w czynie społecznym? W zamian oferuje reklamę twoich usług i będziesz mógł zrobić zdjęcia jak zrobisz ładnie. ;-)
Opublikowano

Koledzy jakby ktoś potrzebował zrobić w swoim aucie dobrą polerkę to śmiało pisać na priv :)

Efekty mojej pracy udostępniam na Face jak i jest już dział stworzony na forum :

https://www.facebook.com/arkadiusz.trocha/media_set?set=a.808701675828377.1073741827.100000656555202&type=1

Ja bym chciał. zrobisz mi w czynie społecznym? W zamian oferuje reklamę twoich usług i będziesz mógł zrobić zdjęcia jak zrobisz ładnie. ;-)

Koledzy jakby ktoś potrzebował zrobić w swoim aucie dobrą polerkę to śmiało pisać na priv :)

Efekty mojej pracy udostępniam na Face jak i jest już dział stworzony na forum :

https://www.facebook.com/arkadiusz.trocha/media_set?set=a.808701675828377.1073741827.100000656555202&type=1

Bedziemy rozmawiac w temacie, tylko musze najpierw zderzaki pomalować.

Bidzio1 Haha zdjęcia i reklama mówisz :D kusząco

Cwiara ogólnie to też się zajmuje malowaniem także jak coś to możemy coś podziałać za jednym zamachem :)

Opublikowano

spoko. za 2 tyg mam urlop to bedziemy myślec.

Opublikowano

Spoko jestem dostępny :hi:

Opublikowano

Ja bym chciał. zrobisz mi w czynie społecznym?

ostro grasz

Opublikowano

Spoko jestem dostępny :hi:

Aron pw :hi:

Opublikowano

Znacie jakąś dobrą mieszalnię lakierów?

Opublikowano

WDA , Borowska

Opublikowano

A co blotniki nie pasuja, haha :D

Opublikowano

A co blotniki nie pasuja, haha :D

Mam przedni zderzak do malowania, bo pająk się zrobił na pół zderzaka :( To przez Twój garaż się stało, posądzę Cię o dodatkowe koszty! :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.