Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś czytałem artykuł o 1.9 tdi i zaczynał się słowami "mimo niskiej kultury pracy uchodzi za wzór..." :-D

Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałem 1.9 tdi ALH w golfie 4 i wogole nie narzekalem. Niestety zrobili też BXE który nie należy do najlepszych konstrukcji

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś czytałem artykuł o 1.9 tdi i zaczynał się słowami "mimo niskiej kultury pracy uchodzi za wzór..." :-D

Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...
Ty masz PD. To tak jak 2.5 tylko że drozsze [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kiedyś czytałem artykuł o 1.9 tdi i zaczynał się słowami "mimo niskiej kultury pracy uchodzi za wzór..." :-D

Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...
Ty masz PD. To tak jak 2.5 tylko że drozsze [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Też mam PD, 2 lata bez wkładu oprócz eksploatacji (filtry, oleje) :)

Opublikowano

Siema :hi:

Normalnie w tych czasach jak chcesz sprzedać auto to nie można być uczciwy masakra ...................

Edytowane przez Aron21

Opublikowano

Kiedyś czytałem artykuł o 1.9 tdi i zaczynał się słowami "mimo niskiej kultury pracy uchodzi za wzór..." :-D

Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...
Ty masz PD. To tak jak 2.5 tylko że drozsze [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Też mam PD, 2 lata bez wkładu oprócz eksploatacji (filtry, oleje) :)

To wszystko zależy jak się trafi... ja teraz 4k wsadziłem te jaja...

Siema :hi:

Normalnie w tych czasach jak chcesz sprzedać auto to nie można być uczciwy masakra ...................

Co tam arek kolejny klient się wystraszył?
Opublikowano

Jak ktos kupi auto ktore ma nalatane 600tys skręcone do 200 to wychodza jaja.

Opublikowano

Kiedyś czytałem artykuł o 1.9 tdi i zaczynał się słowami "mimo niskiej kultury pracy uchodzi za wzór..." :-D

Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...
Ty masz PD. To tak jak 2.5 tylko że drozsze [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Też mam PD, 2 lata bez wkładu oprócz eksploatacji (filtry, oleje) :)

To wszystko zależy jak się trafi... ja teraz 4k wsadziłem te jaja...

Siema :hi:

Normalnie w tych czasach jak chcesz sprzedać auto to nie można być uczciwy masakra ...................

Co tam arek kolejny klient się wystraszył?

No a jak normalnie masakra . Dzwoni wszystko fajnie mu pasuje a jak mu mówie że był silnik przełozony z 2.5 na 1.9 to nagle " yyyyy to ja się odezwę"

Wszystko zrobione jak w zegarku i d*pa . Chce być uczciwy to kurw... nie , mentalność polaków taka żeby kupić Trupa od Handlarza

Opublikowano

Jak ktos kupi auto ktore ma nalatane 600tys skręcone do 200 to wychodza jaja.

Niby 260 teraz ma jak kupowałem potwierdzony przebieg w serwisie. Poprostu musial porzadnie w piz.e dostać. W policji jeździł...
Opublikowano

Jak ktos kupi auto ktore ma nalatane 600tys skręcone do 200 to wychodza jaja.

Niby 260 teraz ma jak kupowałem potwierdzony przebieg w serwisie. Poprostu musial porzadnie w piz.e dostać. W policji jeździł...

Ale za to teraz chodzi bajeczka .

No to fakt zależy jak się trafi , jak ktoś dbał to 600 walnie i nic tylko oleje filtry a jak w piz*e dostał to może mieć nawet 100tyś i kapitalka remont

Opublikowano

Panowie wiem ze to nie gielda ale ma ktos moze na sprzedaz A6 C5 lub A4 B6 2003-2004r 2.5 TDI Quattro Tip 180km ?

Opublikowano

A 2.5 w b6 szło w tip?

Kajak?

Opublikowano

A 2.5 w b6 szło w tip?

Kajak?

tak, tylko z Q.
Opublikowano

Moze też być manual ale oznaczenie silnika koniecznie BAU i Quattro

Opublikowano

Moze też być manual ale oznaczenie silnika koniecznie BAU i Quattro

Przez tel ugadane. Czekam na info :good:

Wysłane z mojego SM-T535

Opublikowano

Dobry

Opublikowano

Bry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.