Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie może ktoś, czy gdzieś we Wrocławiu kupię gdzieś sprężyny Eibach? Czy trzeba to zrobić przez neta? Ewentualnie jakiś dobry warsztat który by zamówił i założył przy okazji.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki pomógł by ktoś naprawić wizytownik w audi A4B6?Nie chce się wsunąć albo podpowiedźcie gdzie można z tym podjechać

Opublikowano

Wie może ktoś, czy gdzieś we Wrocławiu kupię gdzieś sprężyny Eibach? Czy trzeba to zrobić przez neta? Ewentualnie jakiś dobry warsztat który by zamówił i założył przy okazji.

Ecuproject ;)

Opublikowano

Ok, podjadę jak będę w okolicy :)

Opublikowano

Wczoraj na rynku kilka fajnych Audiczek się znalazło, aż miło było popatrzeć

RS4

420d88b0f006e698med.jpg


P.S. Był ktoś?

Opublikowano

Jakie tam RS4, toż to diesel był :P Byłem, fajne furki były. Miało być 40szt. a było z 15. Jutro na stadion poszedłbym ale 5 dych za bilet... Wybiore się za tydzień na partynice.

Opublikowano

Jutro ktoś się wybiera pod Milenijny, czy wszyscy będą na stadionie? ;)

Opublikowano

Stadion jest do 16 więc... :P

Opublikowano
  • Autor

To chyba tramwajem podjadę ze stadionu... [emoji2] [emoji482]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemanko, polecicie gdzie we wrocku oddać felgi do renowacji?

Ktoś coś o nich słyszał? http://www.malowaniefelg.com/

Opublikowano

Strone wczesniej juz byl poruszany podobny watek w jednym z postow:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/359581-Lakiernia-Proszkowa

Poczytaj,przejrzyj linki,moze cos znajdziesz... [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Siemanko, polecicie gdzie we wrocku oddać felgi do renowacji?

http://polerowanie-felg.pl/kontakt.html

Opublikowano

Ktoś się wybiera na Partynice w sobotę?

Opublikowano
  • Autor

Zobaczę jak z pogodą wyjdzie.

Opublikowano

Pogoda fajna tylko ten deszcz... :P

Jakby mojej lepszej połówce się odwidziało możemy się zgadać jakoś na miejscu jakby ktoś szedł.

Opublikowano

Może to nie najwłaściwszy temat ale liczę na waszą szybką odpowiedź. Pytanie do posiadaczy aut benzynowych jakie paliwo lejecie do swojego auta PB 95 czy 98. Z tego co czytam do mojego auta powinno być lane PB 95.

Nie chodzi mi tutaj o kwestię pieniężną ale czy któryś z kolegów robił porównanie w odczuciu pracy silnika, mocy itp ? Generalnie chciałbym wiedzieć czy opłaca się dokładać i tankować PB 98 co już jakiś czas robię :)

Opublikowano
  • Autor

Bez ostrego programu nie widzę sensu. Moje 1.8T po koksie też nie widziało zbytniej różnicy.

Opublikowano

Panowie szybkie i krótkie pytanie.

Czy zakład motcars service we Wrocławiu jest dobry?

W sumie chce wymienić tylko olej z filtrem i nie wiem gdzie to zrobić poza aso.

Jakaś hurtownia, gdzie nie kupie trefnego oleju? Z allegro różnie to bywa. Aso - 400zl.

Pozdro.

Opublikowano

VAGSerwis wymieni Ci za 50 zł.

Opublikowano

Panowie szybkie i krótkie pytanie.

Czy zakład motcars service we Wrocławiu jest dobry?

W sumie chce wymienić tylko olej z filtrem i nie wiem gdzie to zrobić poza aso.

Jakaś hurtownia, gdzie nie kupie trefnego oleju? Z allegro różnie to bywa. Aso - 400zl.

Pozdro.

kolega Dzik - od nas z forum , firma PRO-CHOICE , taniej pewnego nie kupisz. sam ostatnio szukałem czegos we Wrocławiu na miejscu a ostatecznie skonczyło się u Dzika :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.