Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobacz sobie na tył tego auta strona od pasażera

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ładnie spasowana. :decayed:

Opublikowano

Może sobie krzywo założył :P

Opublikowano

Musieli juz tak zarobic w fabryce!Przeciez w ogloszeniu jest napisane,ze to fabryczny pakiet S-Line,a sprzedajacy 2x wyroznil czerwonym drukiem,ze auto bezwypadkowe,wiec nikt przy nim nie grzebal i nic niefabrycznie nie bylo dokladane![emoji23]

PiotrekS

My tu sobie robimy zarty,ale uwagi Goldiegi i Szczuraza sa sluszne.

Tylna listwa drzwiowa od strony kierowcy jest spuchnieta i odchodzi(to akurat popularny mankament w B6),ale tyl auta,nieumiejetne spasowanie klapy bagaznika(te nierowne szczeliny miedzy klapa a lampami z obydwu stron)podwaza bezwypadkowosc tego egzemplarza!

Na powiekszeniu spasowania dokladki S-Line na dwa wydechy z gora zderzaka tez by mozna bylo sie doczepic.Po bokach jakby bardziej scisnieta srubami niz z tylu,a to uszczerbienie,to jakby po srubokrecie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez RobsonSNC

Opublikowano

Dzwoniłem do gościa ściemnia jak się patrzy mówi, że auto przyjechało 6 dni temu, "gdzieś coś tam malowane mogło być bo to przecież nie salonówka paanie, jak pan chcesz z salonu to se jedź i kup" Mniejsza znalazłem w necie stare aukcje tego gościa i ładnie zchodzi z ceny.

http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-163km-exterieur-s-line-misanorot-i6266221400.html

http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-163km-s-line-plus-i6329724075.html

Autko chyba było z pół roku składane w garażu bo w jego historii znalazłem zakupy ze stycznia dokładkę zderzaka s-line i atrapy xD

Szkoda jechać i psuć sobie nerwy, aczkolwiek w czerwieni b6 prezentuje się za***iście.

Edytowane przez PiotrekS

Opublikowano

Dzwoniłem do gościa ściemnia jak się patrzy mówi, że auto przyjechało 6 dni temu, "gdzieś coś tam malowane mogło być bo to przecież nie salonówka paanie, jak pan chcesz z salonu to se jedź i kup" Mniejsza znalazłem w necie stare aukcje tego gościa i ładnie zchodzi z ceny.

http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-163km-exterieur-s-line-misanorot-i6266221400.html

http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-163km-s-line-plus-i6329724075.html

Autko chyba było z pół roku składane w garażu bo w jego historii znalazłem zakupy ze stycznia dokładkę zderzaka s-line i atrapy xD

Szkoda jechać i psuć sobie nerwy, aczkolwiek w czerwieni b6 prezentuje się za***iście.

Dzwoń do penisa i powiedz mu to.... może niech VIN poda. Powiedz mu, że przyjedziesz ale jak coś będzie nie tak z autem to zwraca za paliwo.... jak się zgodzi to pojadę a policzę go jak z lublina. Blachy mam LRY więc nie skuma cwaniaczek.

Opublikowano
  • Autor

Ty to kur... zawsze dymu szukasz.

Lubię to! :decayed:

Opublikowano

Gwalt niech sie gwaltem odciska....rzekla d*pa do mrowiska.

Opublikowano

:grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bry

Opublikowano
  • Autor

:hi: Gdzie byłeś wczoraj jak Cie nie było ?

Opublikowano

Yo

Opublikowano

Kupię jakiś komplet LED do wnętrza? Są na allegro po 250 ale to chyba drogo? Poza tym nie wszystkie potrzebuje które tam są...

Opublikowano

Ok, już piszę. W sumie to potrzebuję tylko do podsufitki bo mam jakąś bieda wersję jeżeli chodzi o oświetlenie :P

Opublikowano
  • Autor

Zrobi Ci dzień w środku :decayed:

Opublikowano

Haha :D

Opublikowano

Ma ktoś jakiegoś SPRAWDZONE I DOBREGO speca od hamulców we Wrocławiu lub okolice (tak do 100km) ? Założyłem wczoraj 320/288 i hamuje mocno tak sobie... Chciałbym aby rzucił okiem na zapowietrzenie etc.

Opublikowano
  • Autor

Emil polecał kogoś z Rogowskiej.


Wiater.

Opublikowano

Napisz do bidzia to Ci ogarnie to co siedzi u mnie. :wink: -> http://a4-klub.pl/index.php?/user/67509-bidzio1/

jakieś białe lampki do halogenów też ogarnie do b8? jak otwieram auto wieczorem i widzę białe neony, a pod nimi żółte przeciwmgielne to aż wstyd....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.