Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-a4-s4-quattro-C22034498.html

Pany warto się nad nią pochylić?:jerk:

2003 i tylko 27 tys. Nie wierzył bym w dobre bajki.

Widać, że w auto włożono masę pracy. Nie oszczędzano na niej. Niestety ale mamy przestój w sprzedaży aut, na co niewątpliwie wpływa kryzys...

Hahaha jak auto jedst pewne to kryzys go nie tknie. Wszyscy wiemy jakie sa okazje ....zdjec srodka nie widze (moze dlatego ze na tel ogladam) tak czy siak mozna sobie zobaczyc po ile chodza te roczniki. Ceny ponad 30k a 2004 r nawet 40tys

Opublikowano
Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

To daj znać dziś czy decydujesz się na sprzedaż foteli i jak tak to daj znać za ile, bo ja jeszcze z innym gościem się dogaduję. Ewentualnie mogę się wymienić na moje z dopłatą :grin:

Opublikowano
Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

Informatyk. :kox:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

kupiłem ten kabelek do aux i za cholere nie wiem jak to podlaczyc. Nelson wpadłbyś na spota i mi pokazał ?

Opublikowano
Nelson Ty mi na PW odpowiedz, a nie :decayed:

Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny:

Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?

Informatyk. :kox:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

kupiłem ten kabelek do aux i za cholere nie wiem jak to podlaczyc. Nelson wpadłbyś na spota i mi pokazał ?

Jeśli nie będzie to kolidowało ze szkołą, to nie ma problemu:wink:

Opublikowano

pier**l szkołe. Picie to życie :polew:

Opublikowano

pier**l studia hoduj sowy:grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:hi:bry

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Arek podesłałeś mi maila?

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Siema.

Sory Pany, że Wam się wbijam w wątek, ale mam pytanie/sprawę.

W tym roku zamierzam zacząć studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ale żeby studiować to trzeba znaleźć jakieś mieszkanie :decayed:

Poszukuję, a właściwie zacznę szukać w niedalekiej przyszłości (końcówka maja/początek czerwca) czegoś dla 5 osób. Czy ktoś z Was ma może jakiś namiar na kogoś albo sam ma do wynajęcia jakieś mieszkanie?

Orientuje się ktoś ile mniej więcej koszt takiego mieszkanka?

Za wszelkie info będę wdzięczny, można pisać na PW :decayed:

Jak będę na studiach i auto zostanie to na pewno was na spocie odwiedzę jeśli można :naughty::naughty:

odezwij się do mnie na gg 6479243 :thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Piotrek, ja nie chcę się deklarować, bo ni wiem, jak będzie wyglądał mój weekend. Jakbym miał się pojawiać to prawdopodobnie nie sam i będę wcześniej dzwonił. A kolega się zgłosił po kabelek?

Opublikowano

Koledzy ma ktoś sprężynkę do klamki od strony kierowcy już mnie zaczyna dobijac jak śmigam po nierównościach albo całą klamkę chętnię odkupie

Opublikowano

to jak z tym grilem? Czy cos? Bo chyba moje plany na weekend poszly sie(chyba) :brzydkibanan:

Opublikowano
Arek podesłałeś mi maila?

Już wczoraj poszedł :hi:

Opublikowano
może mi ktoś polecić jakąś fajną miejscówe w plenerze na wypad jednodniowy?

Ślęża, Zamek Wojnów(?), Książ...

ZOO :wink:

Moje stare okolice i w wojnowie jeszcze nie byłem:facepalm: dzięki:decayed:

Opublikowano

Wojnowice, nie wojnów, chociaż w Wojnowie też ładny ten pałacyk

Opublikowano
Wojnowice, nie wojnów, chociaż w Wojnowie też ładny ten pałacyk

dzięki bardzo. napewno się tam wybiore :decayed:

Opublikowano

Aleeeż pogoda :banan:

nelson: dziwny rocznik ta twoja fura ma :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.