Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To niedługo imprezka się szykuje. :naughty::decayed::kox: Myślałam, że to dłużej potrwa :):evil::cool1:

W przyszłym tyg. będzie kuchnia, a za miesiąc drzwi - po drzwiach będzie imprezka, czyli już w sierpniu, ale za to aż do grudnia. :wink4::decayed:

Bez drzwi czasem lepiej robić imprezki, bo może się zdarzyć, że po dużej ilości procentów, ktoś ich nie zauważy i wyjdzie razem z nimi :):cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bez drzwi czasem lepiej robić imprezki, bo może się zdarzyć, że po dużej ilości procentów, ktoś ich nie zauważy i wyjdzie razem z nimi :):cool1:

No tak, ale korzystanie chociażby z toalety byłoby utrudnione. Chyba że będą sami swoi to mnie to nie przeszkadza.. :decayed:

Opublikowano

Bez drzwi czasem lepiej robić imprezki, bo może się zdarzyć, że po dużej ilości procentów, ktoś ich nie zauważy i wyjdzie razem z nimi :):cool1:

No tak, ale korzystanie chociażby z toalety byłoby utrudnione. Chyba że będą sami swoi to mnie to nie przeszkadza.. :decayed:

i tam gadanie ja żyłem 2 tygodnie bez drzwi;) znajomi jeszcze dłużej.
Opublikowano

i tam gadanie ja żyłem 2 tygodnie bez drzwi;) znajomi jeszcze dłużej.

Pomyślę nad tym jak już będę miał kuchnię.. :wink4:

Opublikowano

i tam gadanie ja żyłem 2 tygodnie bez drzwi;) znajomi jeszcze dłużej.

Pomyślę nad tym jak już będę miał kuchnię.. :wink4:

Pomyśl, pomyśl, byleby myślenie poszło w dobrym kierunku :):decayed:

Opublikowano

Pomyśl, pomyśl, byleby myślenie poszło w dobrym kierunku :):decayed:

Tja. :>

mcm, ty byku. Nasza klasa mi powiedziała, że masz dziś urodziny. No to wszystkiego najlepszego i żeby jajko się dobrze sprawowało i żeby zenony i inne diody się nie spaliły.. :kox::decayed:

Pany, ale gorunc. Dobrze, że mam dmuchany basenik to se chodziaż trochę tyłek mogę pomoczyć. :decayed:

Opublikowano

witam , ale ciepełko :JC_fan:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Dzięki za życzenia i pozdrowienia ze słonecznej Ustki :>

Opublikowano

Witam

Dzięki za życzenia i pozdrowienia ze słonecznej Ustki :>

O ty dzwońcu. :decayed: Ja za tydzień wyruszam na tydzień. :beach:

Opublikowano

Tomaszu a gdzie wyruszasz?? Może Władysławowo??

Opublikowano

Tomaszu a gdzie wyruszasz?? Może Władysławowo??

Nie nie. Jadę na kaszuby. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, bo to znajomi organizują.

Opublikowano

Tomaszu a gdzie wyruszasz?? Może Władysławowo??

Nie nie. Jadę na kaszuby. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, bo to znajomi organizują.

szkoda że nie znajome :cool1:

Opublikowano

szkoda że nie znajome :cool1:

Wcale nie szkoda - wszyscy będą mieli parę. :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:JC_fan::beach:
Opublikowano

:JC_fan::beach:

Ale ci dobrze. :kox:

Opublikowano

szkoda że nie znajome :cool1:

Wcale nie szkoda - wszyscy będą mieli parę. :wink4:

ojoj:D
Opublikowano

O, cześć Oziu. Słuchaj, mam dla Ciebie niespodziankę. Specjalnie dla Ciebie kupiłem różową farbę do mieszkania. Już niedługo zobaczysz.. :naughty:

Opublikowano

O, cześć Oziu. Słuchaj, mam dla Ciebie niespodziankę. Specjalnie dla Ciebie kupiłem różową farbę do mieszkania. Już niedługo zobaczysz.. :naughty:

wypas:P i masz dla mnie duże wyrko;D?
Opublikowano

O, cześć Oziu. Słuchaj, mam dla Ciebie niespodziankę. Specjalnie dla Ciebie kupiłem różową farbę do mieszkania. Już niedługo zobaczysz.. :naughty:

wypas:P i masz dla mnie duże wyrko;D?

Jeszcze nie. Póki co będzie mały materacyk. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.