Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13500 euro,czyli rok pracy i można go mieć,a u nas.... :kwasny:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie dam rady :wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 20:48_________________________________________________http://www.fakt.pl/Zespol-Bajm-mial-wypadek,artykuly,142920,1.html

co tam sie u ciebie dzieje kudlaty :naughty:

siema, troche mnie nistety nie było, sporo roboty mam dodatkowej, hehe

jechali i wpadli, co tam tak jak reszta , czasem sie wpada do rowu, czasem gdzieś indziej,

pozdro :drunk: :drunk:

Opublikowano

allo mam pytanko ,czy ktos z radomia moglby zobaczyc dla mnie ta a4 ,sprawdzic http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-t-quattro-manual-szwajcar-C22585899.html . ja mam 300 km i tak se jechac ogladac to troche lipa ,bede bardzo wdzieczny. :notworthy:

Opublikowano

Witajcie!

Mam prośbę - szukam kogoś z forum (z Radomia) dysponującego VAGiem/VCDSem. Potrzebna pomoc dla użytkownika skrzyni Multitronic (do wykonania analiza bloków pomiarowych oraz adaptacja sprzęgieł - wszystko wyjaśnię przez telefon ;)).

Dajcie znać proszę, czy ktoś jest w stanie pomóc.

Dzięki i Pozdrawiam!

Bart

Opublikowano

zobaczg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

zobaczg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Haha, faktycznie..

Opublikowano

zobaczg.jpg

hmm,o co cho? o kolesia z tyłu po prawej? :mysli:

Opublikowano

haha przyjrzyj się między 1 kolesiem od lewej a środkowym :)

Opublikowano

widziałem już kilka takich :polew: nieźle się kamuflują :kox:

Opublikowano

haha,faktycznie,posądziłem kolesia "na zapleczu" :decayed:

Opublikowano

a najlepsze jest to ze jak pózniej patrzysz na to zdjecie to nie da sie go juz nie zobaczyc heheeh

Opublikowano

No cóż, oficjalnie ogłaszam, że strzeliłem gola! :kox:

I chętnie podjadę gdzieś z wami na piwko. :)

A mi się 20.01 urodził Syn :>

Opublikowano

albi281 gratulejszyn :good:

Opublikowano

A mi się 20.01 urodził Syn :>

Gratulacje! :good:

Opublikowano

Potrzebana mi pomoc. Szukam kogoś mieszkającego w okolicach radomia kto posiada przy swojej audi a4b6 zaciski hamulców od 3.0 tdi. chcialbym sprawdzic czy moje zimowe 16 zmieszczą sie na taki zacisk. mam zamiar zmienic swoje zaciski na ww. moze ktos pomóc??? z góry dzieki!!! ps pytałem juz na forum na ten temat ale chciałbym sprawdzic w realu!!!

Opublikowano

Pany oczywiście dziękuję za gratulacje :good:

Opublikowano

16" zalozysz spokojnie... Jakbys zalozyl zestaw 345mm tarcze i zacisk od esy B6, to 17 minimum, a zalecają 18

Opublikowano

16" zalozysz spokojnie... Jakbys zalozyl zestaw 345mm tarcze i zacisk od esy B6, to 17 minimum, a zalecają 18

wiesz jednak wolal bym to sprawdzic!! masz taki zestaw? moze wiesz kto ma ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.