Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za skrętem do szpitala to numery 160- :wink: , ale fakt,jest tam tapicer ,jutro będę jechał do pracy to zerknę jaki tam numer

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przypomniało mi się, że jest też tapicer na Warszawskiej 70 - wjazd od Akademickiej (Pracownia Tapicerska Zbigniew Dryja).

Opublikowano

Ok Podziękował koledzy!

Opublikowano

google maps 31085cca869b7715m.jpg

bardzo dobry tapicer ,jest w głębi podwórka

faktycznie 170 juz leca za aleksandrowicza ,

Opublikowano

dokładnie to Warszawska 172:wink:

Opublikowano

Siemka,zna ktoś firmę: TRANS-MAR ?sprzedają opony ul. Józefowska 46 Radom ,dzwoniłem do nich ceny ok tylko za przekładkę 100 zeta.

kupował ktoś może u nich?

Opublikowano

100 zł za przekładkę kompletu? chyba taniej się nie znajdzie:eusathink:

Opublikowano

Dzisiaj widziałem drzwi 2 x robione w a 6 przez tego magika z "darcaru" kapitalna sprawa ale ma długie terminy :shock3:

Opublikowano
100 zł za przekładkę kompletu? chyba taniej się nie znajdzie:eusathink:

no to jak będziesz przerzucał na zimowe to się odezwij,w moich stronach za połowę tego robią,a masz do mnie 20 km.

Opublikowano

OK:thumbup1:

Opublikowano

Chłopy, dzisiaj przejeżdżałem przez Wernera i... co ja pacze... budują nam drugą Fregatę. :kox: Chyba trzeba będzie znów rozkręcić spoty. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu to nie "Fregata " tylko turek "Anadolu" ten co miał tam na Wernera tylko pochapał sie ze wspólasem i będzie kebab :wink:

Opublikowano
Tomaszu to nie "Fregata " tylko turek "Anadolu" ten co miał tam na Wernera tylko pochapał sie ze wspólasem i będzie kebab :wink:

Jak będzie miał piwo to tak jak Fregata. :decayed:

Opublikowano

a to on miał wspólnika?? nigdy o wspólniku nie słyszałem

Opublikowano

byłem wczoraj w tym starym miejscu i same nowe twarze i kebab słaby a tam po fregacie lada dzień otworzy pewnie koncesje sobie załatwi :wink:

Opublikowano

jak bedzie piwko i jedzenie to wszystko jedno jak bedzie sie nazywał lokal

Opublikowano

Rozumiem, że stare bloki ociepla się styropianem, ale czy trzeba im robić taki kamuflaż? Czy ktoś da się nabrać na to, że to nie jest modernistyczny blok tylko jakieś kamienice?? :facepalm:

24123519248002783201191.jpg

albo to

z7267400X.jpg

Chyba jednak należymy do grupy krajów trzeciego świata, bo nadal mamy kiczowate pomysły. :doh:

Opublikowano

Tomek nie jest tak źle patrząc na blok po lewej:facepalm:

Opublikowano
Tomek nie jest tak źle patrząc na blok po lewej:facepalm:

Masz rację, co nie zmienia faktu, że to malowanie (przynajmniej wg mnie) jest kiczowate.

Dużo lepiej wyglądają np. te bloki:

IMGP4986.jpg

7486345076_ce470fbf32_b.jpg

Zakładam, że nie każdemu może się podobać monochromatyczne malowanie, więc dobrym przykładem rewitalizacji na koloro mogą być te bloki:

z9731782Q,Blok-przy-Oleanderweg--Halle--proj--Stefan-Forster.jpg

sdc15239.jpg

Opublikowano

Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.