Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i zapiekanki na Moniuszki

te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz :facepalm:

Powinienes sie cieszyc ze Tobie d*py nie urywaja w takim razie.

Bo sa takie co urywaja w Radomiu i wtedy z kibla nie wychodzisz, srasz dalej niz widzisz.

Nie smakuja, nikt nie zmusza jesc na sile.

Smak jest jak d*pa, kazdy ma swoja. ?

FYI: Receptura jest ta Sama, dluzej niz Ty chodzisz po tej ziemi ?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lepszych w Radomiu nie ma...zresztą to kwestia gustu i smaku

no to śmiem twierdzić ze dobrej zapiekanki nie jadłeś :decayed:
Buahaha....w Radomiu??? No słucham gdzie lepsze??? Jadłem lepsze w Mielnnie, z tego co pamiętam...ale w Radomiu w tej cenie nie ma konkurencji ;)
Opublikowano

No i zapiekanki na Moniuszki

te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz :facepalm:

Powinienes sie cieszyc ze Tobie d*py nie urywaja w takim razie.

Bo sa takie co urywaja w Radomiu i wtedy z kibla nie wychodzisz, srasz dalej niz widzisz.

Nie smakuja, nikt nie zmusza jesc na sile.

Smak jest jak d*pa, kazdy ma swoja.

FYI: Receptura jest ta Sama, dluzej niz Ty chodzisz po tej ziemi

Stwierdzam fakt ze kiedyś tam były za***iste zapiekanki ale chyba towarzystwo w samozachwyt wpadło i masówa leci teraz.... :hi:

Opublikowano

No i zapiekanki na Moniuszki

te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz :facepalm:

Powinienes sie cieszyc ze Tobie d*py nie urywaja w takim razie.

Bo sa takie co urywaja w Radomiu i wtedy z kibla nie wychodzisz, srasz dalej niz widzisz.

Nie smakuja, nikt nie zmusza jesc na sile.

Smak jest jak d*pa, kazdy ma swoja.

FYI: Receptura jest ta Sama, dluzej niz Ty chodzisz po tej ziemi

yep
Opublikowano

Witam Wszystkich.Jestem nowym posiadaczem AUDI A4 w Radomiu. Organizujecie nadal jakieś spoty? Chętnie bym podjechał. Pozdrawiam.

Przepraszam, że przerwałem temat zapiekanek :kox:

Edytowane przez Danbe

Opublikowano

lepszych w Radomiu nie ma...zresztą to kwestia gustu i smaku

no to śmiem twierdzić ze dobrej zapiekanki nie jadłeś :decayed:
Buahaha....w Radomiu??? No słucham gdzie lepsze??? Jadłem lepsze w Mielnnie, z tego co pamiętam...ale w Radomiu w tej cenie nie ma konkurencji ;)

no być moze w Wr nie ma lepszych- a szkoda... po prostu niektórym mało do szczescia potrzeba :) A gdzie lepsze np. Pionki bar nad Stawem Górnym lub koło Orlenu (ten sam)... Polecam :thumbup1:

Witam Wszystkich.Jestem nowym posiadaczem AUDI A4 w Radomiu. Organizujecie nadal jakieś spoty? Chętnie bym podjechał. Pozdrawiam.

Przepraszam, że przerwałem temat zapiekanek :kox:

Witam Kolege. Spoty są czasami ..wiadomo nie kazdy ma zawsze czas... musisz obserwowac wątek i jego pierwszą strone- jak coś sie bedzie działo na pewno bedzie napisane... Pozdro

Opublikowano

własnie, jakies jajeczko organiujemy, kto zjechał na święta,.

a kto majuż letnie, bo biało widzę, :P

Opublikowano
  • Autor

ja mogę podjechac jutro jak sie nic nie zmieni auto w warsztacie ale moze jutro wyjedzie

Opublikowano

co się zepsuło,

motorem zajedz, kwiecień w końcu, masz coś dla mnie???

Opublikowano

Jeśli nowi są mile widziani to również mogę jutro...

Opublikowano
  • Autor

co się zepsuło,

motorem zajedz, kwiecień w końcu, masz coś dla mnie???

"stuka i puka" zawiecha z przodu :naughty: , motorem bym zajechał ale zimowek nie mam :wink: mam cos dla ciebie chcesz przed świętami ??

Jeśli nowi są mile widziani to również mogę jutro...

zawsze mile widziani, jest okazja żeby nową klubową furę przetestować zgodnie z tradycją :wink::decayed:

Opublikowano

dajcie znać gdzie i kiedy :naughty: uprzedzam z góry moje audi do rajdówek nie należy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dajcie znać gdzie i kiedy :naughty: uprzedzam z góry moje audi do rajdówek nie należy :decayed:

wszystko zalezy od kierowcy :naughty:

Opublikowano

:decayed:...tak jest połączenie między pedałami ,a kierownicą jest najważniejsze ;)

Opublikowano
  • Autor

pedałów w to nie mieszajmy :decayed:

Opublikowano

przekonałeś mnie :grin:

Opublikowano

pedałów w to nie mieszajmy :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i zapiekanki na Moniuszki

te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz :facepalm:

Powinienes sie cieszyc ze Tobie d*py nie urywaja w takim razie.

Bo sa takie co urywaja w Radomiu i wtedy z kibla nie wychodzisz, srasz dalej niz widzisz.

Nie smakuja, nikt nie zmusza jesc na sile.

Smak jest jak d*pa, kazdy ma swoja.

FYI: Receptura jest ta Sama, dluzej niz Ty chodzisz po tej ziemi

Stwierdzam fakt ze kiedyś tam były za***iste zapiekanki ale chyba towarzystwo w samozachwyt wpadło i masówa leci teraz.... :hi:

Mylisz sie i to bardzo.

Dokladnie to od 1982 roku receptura i sposob przygotowywania jest ten sam.

Zmienily sie jednak piece do wypiekania zapiekanek ale to normalne ze wzgledu na sprzet, ktory sie np psuje. Wiadomo ma prawo..

Dodatkowo moge Ciebie, znawco zapiekanek poinformowac, iz pomimo stalych podwyzek cen skladnikow na zapiekanki to staramy sie trzymac zawsze dobre ceny.

U nas, wszystko jest codziennie swieze i na biezaco dostarczane na kuchnie.

Jezeli masz uwagi co do smaku lub uslug to zglos to osobiscie na miejscu.

Ale mozna powiedziec, ze juz to zrobiles tutaj. Przyjalem do wiadomosci i obiecuje, ze obgadamy temat przy jajeczku z rodzinka :P

Bylem dzis pod OBI po 21. Spotkalem 2 BMW i jakas Hondzine walczaca ostro na recznym.

Osobiscie polatalem troche po miescie, 150zl Racinga spalone, doladowanie 1,8bar w RS2 robi robote :banan:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi::siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.