Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poważnie trudno dostępny ? U mnie sie wala po balkonie :rolleyes:

hduqyr5z.jpg

nie trybi fotka jaki stan tego i czemu taki drogi ten plastik :wink:

Moskalu chcesz odsprzedać?

Dopiero teraz mi to pokazujesz ? :facepalm: o wiele lepsze :D

nie wiem jak ze spasowaniem w b6 bo widziałem u chłopaków w b5

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

6tvzb4yh.jpg

Opublikowano

6tvzb4yh.jpg

nie widać

Opublikowano

moskal, a Ty jeszcze w Radomiu mieszkasz? :facepalm::decayed:

Opublikowano

moskal, a Ty jeszcze w Radomiu mieszkasz? :facepalm::decayed:

Od pół roku juz niestety nie :/

Opublikowano

moskal, a Ty jeszcze w Radomiu mieszkasz? :facepalm::decayed:

Od pół roku juz niestety nie :/

popsujemy ul Struga to wpadniesz na reklamacje :wink:

Kurtyna w górę http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/kurtyna-w-gore/wkqm9

Opublikowano

Robił ktoś w Radomiu serwis klimatyzacji (sprawdzenie szczeloności układu itp) i może polecić konkretny warsztat/osobę ?

Edytowane przez Musafa

Opublikowano

ten poszedł z felgą ładnie z vaga https://www.facebook.com/a6c5us/photos/pb.1739427486314111.-2207520000.1464472175./1757923697797823/?type=3&theater


Moje oprawki nad tablicą rejestracyjną dobiegły do mety po 20 latach, zamówione nowe odświeżą klapę http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-tablicy-audi-a4-b5-a3-8l-i6028449128.html

Edytowane przez Kwinto69

Opublikowano

Moje oprawki nad tablicą rejestracyjną dobiegły do mety po 20 latach, zamówione nowe odświeżą klapę http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-tablicy-audi-a4-b5-a3-8l-i6028449128.html

Żeby się ramka i zderzak nie zajęły ogniem jak zapalisz postojówki :wink:

Opublikowano

Też chyba kupię Ale od tomnik z forum co robi . Chyba ze złamie jedna bo zardzewiala srubka i na dodatek obrobila się.

Myślę na razie nad dokladka z zwykłego zderzaka tylnego na jeden komin i końcówka ultra a i bez tlumika się nie obejdzie od benzyniaka

Opublikowano

Moje oprawki nad tablicą rejestracyjną dobiegły do mety po 20 latach, zamówione nowe odświeżą klapę http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-tablicy-audi-a4-b5-a3-8l-i6028449128.html

Żeby się ramka i zderzak nie zajęły ogniem jak zapalisz postojówki :wink:

Spoko ważne że to nie lampa bo wtedy by została reklamówka z biedry http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/97be42c707f37cc7 :D ale wtedy bym zrobił poliftową :kox:

Też chyba kupię Ale od tomnik z forum co robi . Chyba ze złamie jedna bo zardzewiala srubka i na dodatek obrobila się.

Myślę na razie nad dokladka z zwykłego zderzaka tylnego na jeden komin i końcówka ultra a i bez tlumika się nie obejdzie od benzyniaka

Od jednego z forum brałem moduł podsufitki do dzisiaj ładnie daje, a tu musiałem kupić oprawkę to zdecydowałem że poleci nówka sztuka.

Mam obawy że lepiej będzie świecić niż nie jednemu "tzw dzienne" oby nie na niebiesko :facepalm:

:hi: wychodzę dzisiaj rano a tu taki widok z okna i pod blokiem :slina:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/16558deafa87120a

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e544ba81caa4c46e

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/53d31c841e994572

Lampki zamontowane http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e4fa9aa60798c72d

Opublikowano

Aż chce się go rozebrać na części i przeznaczyć do swojego auta . :) Ale wcześniej przejażdżka przy otwartych szybach

Opublikowano

Aż chce się go rozebrać na części i przeznaczyć do swojego auta . :) Ale wcześniej przejażdżka przy otwartych szybach

Kuba mówił mi wczoraj że to esa, a czerwone taxi teraz chyba najszybsze w mieście :kox: Kolor jednego i drugiego zacny :naughty:

Opublikowano

czerwone taxi chyba miało "zabieg" u Nosba :wink:

Opublikowano

Polecacie kogoś z Radomia do polerowania aut? Mam czarny lakier i cholernie widać rysy a chciałbym zobaczyć jak bardzo da się je wyeliminować. poxniej bym zaiwestowal w polerke z preparatami i robil to samemu

Opublikowano

moskal, a Ty jeszcze w Radomiu mieszkasz? :facepalm::decayed:

Od pół roku juz niestety nie :/

O maasz, to co teraz robisz?

Opublikowano

czerwone taxi chyba miało "zabieg" u Nosba :wink:

zgadza się :kox:

Opublikowano

cześć

chłopaki, pozdrowienia

Opublikowano
  • Autor

:hi::)

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.