Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo zostać do śnaidanka :gwizdanie:

Hmm, wytłumacz mi jak to się stało, że wcześniej o tym nie pomyślałem... :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tomaszu zajedź pogadamy :)

Opublikowano

albo zostać do śnaidanka :gwizdanie:

tomaszu się zasiedział :wink4:

No właśnie nie został :cool1::tongue4:

Opublikowano

dobra trzeba wstać, koniom wody dać :polew: i wreszcie za robotę sie wziąć

Opublikowano
  • Autor

albo zostać do śnaidanka :gwizdanie:

tomaszu się zasiedział :wink4:

No właśnie nie został :cool1::tongue4:

:> a mógłby co :?:
Opublikowano

tomaszu zajedź pogadamy :)

Właśnie minąłem Zwoleń. Pędzimy do szkoły na 11:00... tzn. do bufetu na śniadanie. :decayed:

Dziewczyny, mam moralniaka... że nie zostałem na to śniadanie. :kox:

Jariko, spisałeś się wczoraj. :good:

Opublikowano

albo zostać do śnaidanka :gwizdanie:

tomaszu się zasiedział :wink4:

No właśnie nie został :cool1::tongue4:

:> a mógłby co :?:

Z łóżka bym go nie wyrzuciła :polew: :polew: :>

Opublikowano

czesc wariaty :drunk:

Opublikowano
  • Autor

witaj odzimie :)

Opublikowano

widze ze powracaliscie do domow kolo 3 rano to ładnie sie działo

Opublikowano

Witajcie :kox:

Ale mam melanż w głowie, nastepnym razem robie za kierowce :gwizdanie:

Tomaszu , cytrynka dała radę, za***isty imprezowóz :decayed:

oZiu wczoraj w realu przełamałes wizerunek wyciszonego chłopaczka :polew:

_________________________________________________

Jakas policja nas zatrzymała? :mysli: mam jakies przebłyski :decayed:

_________________________________________________

Ale nawaliliście z rana tych postów

Opublikowano
  • Autor

... a tak to zostałyśmy same w sypialni :rolleyes:

mmmmmmmmm właśnie ruszyła moja wyobraźnia :naughty:

Opublikowano

Policja była - na czarneckiego na wysokości Selgrosa wysuszyli nas, a co najlepsze z lewego pasa nas ściągnęli (dwupasmówka). Na szczęście Jariko wykazał się dobrym bajerem i pojechaliśmy dalej bez mandatu. A tego ile osób siedziało z tyłu to i tak nikt nie widział, bo są czarne szyby. :decayed:

Opublikowano

to ładnie [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 10:06_________________________________________________sciągam własnie finałowe czesci prison break mam cała 4 serie jak ktos chce

Opublikowano

Ja chce :wink4:

_________________________________________________

k**wa, mówię co mnie nadgarstek napitala a my przeciez na tym bokserze wariowalismy :kox:

_________________________________________________

A wogóle - Kaska miło było Cię poznać dziewczyno :naughty:

Opublikowano

Oho, coś dużego wtłacza mi się do skrzynki mailowej - to chyba zdjęcia od mcma. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to ładnie [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 10:06_________________________________________________sciągam własnie finałowe czesci prison break mam cała 4 serie jak ktos chce

ja chcę
Opublikowano

mcm, o ku*wa, mam nadzieję, że tylko ja widziałem te zdjęcia... :no::embarrassed:

A tego filmiku jeszcze nie otwieram, bo się boję...

Opublikowano

nagram wam na następnego spota na płytki

Opublikowano
  • Autor

mcm, o ku*wa, mam nadzieję, że tylko ja widziałem te zdjęcia... :no::embarrassed:

A tego filmiku jeszcze nie otwieram, bo się boję...

ja też widziałem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.