Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie, nie nakręcajmy się tak na tą jazdję, bo zbyt duże ciśnienie może nie być najlepsze. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lajcik będzie zobaczycie, a jak ktos lubi hardcore to zapraszam na fotel pasażera na lotnisku :rolleyes:

JA JA JA !!! :kox:

:decayed:

Opublikowano

Ty to weźmiesz kluczyki i sam poupalasz :naughty:

ale jak sprzegło poleci :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to .....

Pod warunkiem, że będzie jazda torowa, bo ćwiara mnie nie kręci. :kwasny:

Chociaż z drugiej stony zawsze to jakieś nowe doświadczenie.. :naughty: Dogadamy się. :wink4:

Opublikowano

witam all

a właśnie jak lecicie o Ułęży na Kurów i alej na Ryki czy ze Zwolenia na Dęblin??

Opublikowano

cześć Kinga nei czytaj od końca :P

Opublikowano

nie nakrecam sie , tylko napisałem ze mi to nie przeszkadza czy ktos wali na czwartego czy nie jestem odporny na takie jazdy swoje w zyciu zobaczylem i przezylem co najwazniejsze ,ale wiadomo nie ma co losu kusic licho nie śpi............jak np Michal :>

Opublikowano

Tylko pokażcie tam klasę!!:) A jak poleci sprzęgło tfu tfu tfu czego nie będzie bo nie! to zawsze macie jeszcze nas:)

Opublikowano

Cwiara jest banalna, ale kręci - jak cholera :naughty:

ale fajnie jak cos w życiu Cie kręci :>

Tego, że jest banalna nie powiedziałem, chociaż wolę sport, w którym liczą się głównie umiejętności kierowcy, a nie samochodu. :wink4:

Opublikowano

w każym bądz razie będę w sobotę w okolicach i jak się uda to może razem wrócimy:) a może uada mi się do was zawitać kto wie :)

Opublikowano

chora jestem jak z kims jdę i to nie ja kieruję, noramlnie minie rafia

jak bys pojezdziła z moim kumplem pare lat jak ja, to bys sie uodpornila gwarantuje Ci ,ale w sumie dobrze ze z nim juz nie jezdze hehehehe
Opublikowano

w każym bądz razie będę w sobotę w okolicach i jak się uda to może razem wrócimy:) a może uada mi się do was zawitać kto wie :)

To dobre jest, bo już zapomniałem jak wyglądasz. :decayed:

Opublikowano

oki BRY nOc ALL , pozdrowionka

Opublikowano

Tomaszu ale w piątek będę na spocie :)

Opublikowano

Idę

Miłej nocki moje Troskliwe Stworki!! :) Jutro każdy opowiada co sie komu śniło!!

0013na_dobranoc(gify.city24h).gif[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:15_________________________________________________

Tylko pokażcie tam klasę!!:) A jak poleci sprzęgło tfu tfu tfu czego nie będzie bo nie! to zawsze macie jeszcze nas:)

Ozix nie będzie kalsy bo nie ma kasy :gwizdanie:

co mozna zrobić 200 KM autem 1,5 T wagi- dupacja niestety, wiec jak wystraruję to tylko dla zabawy, tak jak rok temu w Sochaczewie

Przecież jesteś Królową!! Więc masz dostęp do dużego skarbu!!

Opublikowano

no własnie to miałam napisać

do jutra :>[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:14_________________________________________________

Tomaszu ale w piątek będę na spocie :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good:

:)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:17_________________________________________________uciekam i ja też

DOBRANOC

Opublikowano

:kox: :kox:

Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia Brynia

Tomaszu Tomaszu Tomaszu Tomaszu Tomaszu Tomaszu Tomaszu Tomaszu

Michał Michał McM.... Odzim... :kox: :kox:

Opublikowano

Tomaszu ale w piątek będę na spocie :)

W piątek będzie wspólne oglądanie zdjęć. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bra Noc

Opublikowano

Śpijcie dzieci, czuwam nad wami. :>

Opublikowano

Witajcie dzieci. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.