Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, ale ma 2x2. :decayed:

2X2 :mysli: 2 pedały x 2 koła? :mysli:

:polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witojta

Tomaszu o 22 spać???? szok

rozpoczynam wieczór z Lechem:D ktoś rozpija z nami??

no ja sobie piję z tęsknoty za wami :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 22:13_________________________________________________

jestem juz i na koniec wspaniałgo wieczoru też ma Reddsa- zdrowko :>

tylko grzeczne dziewczyny piją redsa :gwizdanie:

Opublikowano

a ja pije czysta :gwizdanie:

wode oczywiscie :decayed:

Opublikowano

tylko grzeczne dziewczyny piją redsa :gwizdanie:

ja też jestem grzecz(sz)na dziewczyna a reddsik mniam........mniam..........mniam...........

w tą grzeszną to nie wątpię;) Ale nie martw się Pamiętaj że zawsze chętnie Cie rozgrzeszę, że z Królem to nie zdrada no i z Księdzem Tomaszem też :tongue4:

Opublikowano

Bryniu masz szczęście że widzę tam też "sz" bo inaczej śmiał bym twierdzić że nosisz "białe bawełniane majtki" a to jest fujjjj :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Bryniu nie masz szczęście że widzę tam też "sz" bo inaczej śmiał bym twierdzić że nosisz "białe bawełniane majtki" a to jest fujjjj :tongue4: :tongue4:

:bicz3:
Opublikowano

a ja pije czysta :gwizdanie:

wode oczywiscie :decayed:

wuju to nas zaproś na tą czystą a nie się chwalisz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a ja pije czysta :gwizdanie:

wode oczywiscie :decayed:

wuju to nas zaproś na tą czystą a nie się chwalisz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mnie nie zaprosi ale Ty jeszcze masz szanse:P

Mokom znasz Dariusza Ro...?:P[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 22:26_________________________________________________ :dance: :dance: :dance::thumbup: :beer1:

JES PIERSY POST NA NOWEJ STRONIE :bag:

Opublikowano

BRY WIECZÓR :hi:

To co,dziś 400? :naughty:

Opublikowano

Ozix dokładniej proszę:)

Bryniu nie ma się co śmiać taka prawda:)

a wiecie co już doczekać piątku się nie mogę no ja chcę was zobaczyć o!!!

Opublikowano
32743.jpg<---- prawdziwe oblicze Królowej :slina:
Opublikowano

Bryniu masz szczęście że widzę tam też "sz" bo inaczej śmiał bym twierdzić że nosisz "białe bawełniane majtki" a to jest fujjjj :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie podejrzewaj mnie o to :polew: :polew: :polew: :polew:

uratowało Cię "sz" :polew:

Opublikowano

ja też jestem grzecz(sz)na dziewczyna

fajnie Ci sie to udało :>
Opublikowano

a ja pije czysta :gwizdanie:

wode oczywiscie :decayed:

wuju to nas zaproś na tą czystą a nie się chwalisz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mnie nie zaprosi ale Ty jeszcze masz szanse:P

mam 1,5l wiec dla wszystkich starczy :tongue4:

a czemu miał bym króla nie zaprosić? :cool1:

Opublikowano

Ozix dokładniej proszę:)

Bryniu nie ma się co śmiać taka prawda:)

a wiecie co już doczekać piątku się nie mogę no ja chcę was zobaczyć o!!!

a taki chłopaczek z Południa w moim wieku... właśnie sobie przypomniałem że jak kiedyś siedziałem u niego na forum to powiedział że Cie zna...

Kupuj gacie i przyjeżdzaj :good:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 22:35_________________________________________________

a ja pije czysta :gwizdanie:

wode oczywiscie :decayed:

wuju to nas zaproś na tą czystą a nie się chwalisz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mnie nie zaprosi ale Ty jeszcze masz szanse:P

mam 1,5l wiec dla wszystkich starczy :tongue4:

a czemu miał bym króla nie zaprosić? :cool1:

bo jak Króla to i Królową i całą szlachtę!

Opublikowano

BRY WIECZÓR :hi:

To co,dziś 400? :naughty:

cześć

no może do 400 nie dotrwam ale dziś rysuję domek więc jeszcze z 2 godzinki mogę nabijać posty :)

Opublikowano

BRY WIECZÓR :hi:

To co,dziś 400? :naughty:

cześć

no może do 400 nie dotrwam ale dziś rysuję domek więc jeszcze z 2 godzinki mogę nabijać posty :)

w 2h to my do 500 dojdziemy :gwizdanie: tylko musi się dobry temat złapać

Opublikowano

no możliwe że znam tym bardziej że on mnie też zna

na chwilę obecną mało mi to mówi bo znam kilku Darków i nie wszystkich z nazwiska

Opublikowano

no możliwe że znam tym bardziej że on mnie też zna

na chwilę obecną mało mi to mówi bo znam kilku Darków i nie wszystkich z nazwiska

wysoki ciemne włosy:P[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 22:40_________________________________________________Poziek robi kontrolę:P

Opublikowano

bo jak Króla to i Królową i całą szlachtę!

ok :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.