Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znaczy sie że wuju jest w KRN????

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ta czarna, pamiętasz :wink4: :naughty

jasne wytyczne były, że czarna jest poza konkursem :gwizdanie:

wiec patrzyłem na te blondi ale cóż... Ukcio ubiegł nas wszystkich :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ostatnio mam doła ;(

A co się stało?

Opublikowano

oziu why??

a bom zalatany i problemy natury techniczno kobiecej i nie mam weny twórczej;/[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:25_________________________________________________a no i głodny jestem :embarrassed:

i tęsknie za wami :D:kox:

Opublikowano

a gdzie Twój podpis??? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:co:

no że ten teges w SQUADZIE jesteś :gwizdanie: :gwizdanie: no yba że Królowa postanowi inaczej :bicz3

no właśnie podania nie podpisała :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

to ta czarna, pamiętasz :wink4: :naughty

jasne wytyczne były, że czarna jest poza konkursem :gwizdanie:

wiec patrzyłem na te blondi ale cóż... Ukcio ubiegł nas wszystkich :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to jednak prawdziwy Romeo, w końcu jest mężem naszej Królowej :decayed:
Opublikowano

jak chcesz to Ci mogę dać tosta :)

Opublikowano

a to czemu ja nic nie wiem ze podpisala :mysli:

Opublikowano

,,krolowa" juz pisała żeby Wuju dodał podpis, nawet zaocznie, bo to przed piatkiem było :>

Ozix, nie miej doła, wiem że Cię to nie pocieszy ale ja ostatnio miewam za***isty optymizm i radoche z życia

ciesze się że Ty się cieszysz :) Czego można więcej chcieć niż zadowoloną i szczęśliwą Kobietę ??

Wasze szczęście bezcenne!!:)

Opublikowano
  • Autor

a to czemu ja nic nie wiem ze podpisala :mysli:

w piątek oficjalnie upali twoją ośkę i będziesz pełnoprawnym RFSem
Opublikowano

witojcie Brynia Kasia i chopy

witomy :notworthy: :notworthy:

ale z warszawką się nie witaj :gwizdanie:

Że niby to o mnie????????????????????????????? :bicz: :bicz: :bicz::bicz2:

Opublikowano

jak chcesz to Ci mogę dać tosta :)

dzięki:D

a to czemu ja nic nie wiem ze podpisala :mysli:

za dużo wypiłeś w piątek:D

Opublikowano

to ta czarna, pamiętasz :wink4: :naughty

jasne wytyczne były, że czarna jest poza konkursem :gwizdanie:

wiec patrzyłem na te blondi ale cóż... Ukcio ubiegł nas wszystkich :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to jednak prawdziwy Romeo, w końcu jest mężem naszej Królowej :decayed:

się posikałem ze śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ta czarna, pamiętasz :wink4: :naughty

jasne wytyczne były, że czarna jest poza konkursem :gwizdanie:

wiec patrzyłem na te blondi ale cóż... Ukcio ubiegł nas wszystkich :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to jednak prawdziwy Romeo, w końcu jest mężem naszej Królowej :decayed:

się posikałem ze śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

no to musisz iść pampersa zmienić :decayed:
Opublikowano

za dużo wypiłeś w piątek:D

to pamiętam :decayed:

Opublikowano

Bry noc all :)

Opublikowano

no to musisz iść pampersa zmienić :decayed

ja tam leje prosto w gacie...na twardziela :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to musisz iść pampersa zmienić :decayed

ja tam leje prosto w gacie...na twardziela :tongue4: :tongue4:

tak trzymać :good::naughty:
Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: wuju

podpis piękny :>

TAK TAK!!

Wuju szacun dla Cienie za odwagę i wszystko!! Będzie dobrze nam się układać z Tobą na Radomskich spotach :)

(dobrze że Cie tu zaprosiłem :gwizdanie:)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:48_________________________________________________też się zaraz zawijam bo jutro CIĘŻKI DZIEŃ!![br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:49_________________________________________________Norma z ponad tygodnia wyrobiona więc można iść spać

Do jutra RFS!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.