Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki czas i ile kosztują te gokarty? może i ja bym się przejechał?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Był Tomaszu i Jariko i ustailismy harmonogram na nadchodzący tydzień

poniedziałek- ciężki dzień rozpoczynający tydzień

wtorek- lajtowy grill u mnie rozpoczęcie o 18-stej

środa- basen w Kozienicach - wyjazd ok 18-stej

czwartek- rowerki - wyjazd w ,,plener" - od 18-stej

piątek- może kręgle????? w Galerii Rosa

Organizujcie się Panowie :> :> :> :> :> :> :> trzeba wreszcie odpocząć :evil: :evil: :evil: :evil:

Mała poprawka na ostatnie 2 dni:

CZWARTEK - rowerki są, ale po gokartach na automobilklubie (obiecałem gościom z Gliwic)

PIĄTEK - kręgle :bry: :bry:są, ale pod warunkiem, że wcześniej nie pozabijamy się na paintballu, który zaczyna się o 16:00.

A więc pełna mobilizacja Pany.. :kox:

:bry:

Ja to wam normalnie trochę zazdroszczę :wink4:

Opublikowano

:bry:

Ja to wam normalnie trochę zazdroszczę :wink4:

:hi:

czego/kogo :mysli:

Opublikowano

:bry:

Ja to wam normalnie trochę zazdroszczę :wink4:

:hi:

czego/kogo :mysli:

Spędzanego wspólnie czasu :tongue4::naughty:

Opublikowano

cos podobnego jak napisałem, ale juz kilka razy mi posty gdzieś zginęły :mysli:

nudzi sie komuś :bicz2:

tylko po co?

skoro nie było to OT i zgodne z regulaminem :gwizdanie:

Nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń, że ktoś usuwa Twoje posty skoro nie jesteś tego pewien - sprawdziłem i od 1 sierpnia żaden Twój post nie został usunięty.

Pozostali również mogliby się powstrzymać od komentarzy, bo chyba najpierw najlepiej zapytać, a nie pisać dziwne rzeczy, prawda ? :acute:

Opublikowano

no to ja nie wiem co się stało z postem którego napisałem w piątek koło 22

ale to już nie ważne, następnym razem będę cie pytał, gdzie jest mój post i dlaczego zniknął bo to nie jest 1 raz :cool1:

Opublikowano

ale to już nie ważne, następnym razem będę cie pytał, gdzie jest mój post i dlaczego zniknął bo to nie jest 1 raz :cool1:

W razie co pisz na PW :ok2:

Opublikowano

wuju, a może wcisnąłeś "Wyślij wiadomość" i nie sprawdziłeś, czy później się wysłała. :decayed:

jaki czas i ile kosztują te gokarty? może i ja bym się przejechał?

Dziś podjadę, zorientuję się i może zrobię rezerwację. :wink4:

Opublikowano

wuju, a może wcisnąłeś "Wyślij wiadomość" i nie sprawdziłeś, czy później się wysłała. :decayed:

na pewno się wysłała :cool1:

może się net przyciął.. whatever :dontknow:

Opublikowano

na pewno się wysłała :cool1:

może się net przyciął.. whatever :dontknow:

Czasami jest tak, że jeżeli Ty piszesz wiadomość, a w tym czasie ktoś wysłał nową to wtedy jak klikasz WYŚLIJ WIADOMOŚĆ to pojawia się informacja, że nowa wiadomość została wysłana i czy wysłać Twoją - wtedy musisz znowu kliknąć tak - można to też w opcjach wyłączyć (PROFIL > Opcje wyglądu forum > Nie ostrzegaj o nowych odpowiedziach w czasie wysyłania wiadomości).

Opublikowano

Czasami jest tak, że jeżeli Ty piszesz wiadomość, a w tym czasie ktoś wysłał nową to wtedy jak klikasz WYŚLIJ WIADOMOŚĆ to pojawia się informacja, że nowa wiadomość została wysłana i czy wysłać Twoją - wtedy musisz znowu kliknąć tak - można to też w opcjach wyłączyć (PROFIL > Opcje wyglądu forum > Nie ostrzegaj o nowych odpowiedziach w czasie wysyłania wiadomości).

wiem wiem.. na radomskich w dobrych czasach to ciężko było wysłać wiadomość,,

ale ja widziałem już ja tak jak widze twoja teraz przy kolejnym logowaniu już jej nie było :gwizdanie:

mam net przez wi-fi moze jakas mała zawieszka w czasie ładowania :dontknow:

Opublikowano

no cześć:> A dziś co robimy bo już się nudzę ;D?? Dzięki za ciepłe słówka wczoraj ale byłem nieosiągalny ostatnio ale już jestem:D

Opublikowano
  • Autor

no cześć:> A dziś co robimy bo już się nudzę ;D?? Dzięki za ciepłe słówka wczoraj ale byłem nieosiągalny ostatnio ale już jestem:D

witaj Królu :notworthy::wink4:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 17:57_________________________________________________gdzieś był jak cię nie było :naughty:
Opublikowano

jutro jest ten light grill u Bryni

Opublikowano
  • Autor

chiba

a ja mam przesrany tydzień :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 18:01_________________________________________________ :wallbash:

Opublikowano

w niemcowni byłem :D

Opublikowano
  • Autor

w niemcowni byłem :D

chyba pod niemcownią :wink4:
Opublikowano

w niemcowni też byłem ;)

Opublikowano

Witam Koleżanki i Kolegów z Radomia :hi:

Możecie Nam pomóc w tym temaciku ?? http://www.a4-klub.pl/smf/gdzie_poszukac_noclegu_w_radomiu-t91077.0.html

:wink4:

Się podpisuję pod tym :rolleyes:

Brynia masz jakieś wolne pole w pobliżu działki? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.