Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

pieprzenie, tak samo jak pieprzeniem jest że kasa która powinna być w Radomiu wędruje/powędrowała do Kielc. Jak włodarze potrafią mądrze rządzić miastem i finansami,tak jak to ma miejsce w Kielcach to i miasto się rozwija.

Dobra,nie ma co biadolić,teraz coś o czym ktoś tu pisał,mianowicie o odszkodowaniu za dziurę w drodze i uszkodzeniami przez nią spowodowanymi,właśnie w wiadomosciach przedstawili przypadek faceta który wjechał w wyrwę i urwał koło. Sporządził dokumentację,fotki,świadek a żeby było wiarygodnie wezwał gliny. Przyjechali,obejrzeli i wlepili mu 100zł za niedostosowanie prędkości,bo na początku tej drogi stoi znak informujący o wyrwach. Facet poszedł z tym do sądu,sąd podtrzymał stronę policji :facepalm: , i tu decydujące zdanie sądu: "niepotrzebnie Pan przyjął mandat,wtedy sprawa by inaczej wyglądała"......noż kur..a , co za ludzie:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

A propos Kielc - szybciej się rozwijają, bo są miastem wojewódzkim. Radom stracił ten status w '99 r. (podobo mieszkańcy tak głosowali, ale ja wtedy miałem bańki w nosie i tego nie pamiętam). Na tym możemy zakończyć biadolenie. :wink:

Co do kraterów w asfalcie - kiedyś zgłosiłem uszkodzony amortyzator, ale jak mnie zaczęli przeciągać po komendach i ubezpieczycielach to straciłem cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no własnie, tak się traktuje obywatela w niby demokratycznym państwie prawa, poganiać po urzędach aż straci siłę i cierpliwość, a gdy się odważy iść do sądu,to ten sąd mu przyjebie karę z nawiązką żeby nigdy więcej nie myślał o tym żeby wyciagnąć kasę od państwa,ehh k**wa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony racja jak przyjął mandat to przyznal sie do winy ze za szybko jechal co za tym idzie posrednio przyczynil sie do zaistniałej sytuacji

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

macie coś na czasie

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

kali, przyjęcie mandatu = przyznaniu się do winy

dobrze mu powiedział temu Tuskowi nieudacznikowi

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

panowie tescik swojej wiedzy http://www.ekursy.prawojazdy.com.pl/testy2013/index1.php?idCourse=148&radio=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Rysio siedzi i się tam trzęsie ze śmiechu, i tak już z ćwierć wieku,pamiętam jego gębę jak byłem małym dzieckiem to już siedział w rządzie :decayed:

ale wystąpienie dobre,dobrze mówi (czyta) , Tusek j**any bije pianę a ciemny lud to kupuje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za którym razem? :wink:

na A B C E za pierwszym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu wjechałem w opuszczoną studzienkę kanalizacyjną (ok. 6cm) zatrzymalem sie kawałek za nią, wyszedłem - patrzę - bombel na oponie... Mówię ooooo... Nie! Tak tego nie zostawie - prawie nowe continentale i bombel... Zadzwonilem na policje, zrobili protokół, pojechalem do wodociągów, przedstawiłem sytuacje i ich ubezpieczyciel wypłacił mi coś ok.900zl (opony musialem kupic dwie, ale zawsze to o 900zl mniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdałem

tak wygląda teraz egzamin? trąbią w mediach że tak ciężko zdać:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość paliwa w 2012

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

dla osób które nie mają pojęcia o jeździe pewnie tak, a młodzi przestraszyli się nagonki i trąbią w nocha a później efekty...

Jak tam wjazd do wawy przed 9 rano klasyka od Janek? Czy coś się polepszyło nie leciał ktoś ostatnio?

Bo nie wiem o której mam się zerwać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem kilka razy po 8 rano i nie bylo źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdałem

tak wygląda teraz egzamin? trąbią w mediach że tak ciężko zdać:eusathink:

bo baranki teraz zdaja ,uczyli sie na pamiec testow ,teraz trzeba sie 15 sekund zastanowic to olaboga heh ,traz komus kto jeździ latwiej bo dużo pytan te po3 punkty z zachowania na drodze jest a nie jakies głupoty czy taczkami po autostradzie wolno jedźic a tak b nie c nie wiem heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna! Nawet na polityków patrzy się mniej krytycznym okiem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna! Nawet na polityków patrzy się mniej krytycznym okiem. :decayed:

jesli do mnie pijesz to NI c**ja:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...