Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

byłem ok 20ej,jakaś omega kręciła kółka

Ja kompletnie zapomniałem, że dziś piątek, ale i tak bym nie mógł przyjechać. Ale w święta przyjadę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Wyprzedzanie tirów - YouTube :kox:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

i taki na czasie:cool1:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Jazda ciężarówką w zimie po Rosji (Volvo 460KM Volvo 380KM) Kierowca TIR -a Lorry LKW - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ok 20ej,jakaś omega kręciła kółka

Ja kompletnie zapomniałem, że dziś piątek, ale i tak bym nie mógł przyjechać. Ale w święta przyjadę. :wink:

ja też bede :D

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Śpiący kierowcy tirów TIR - YouTube

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

może takie fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wiecej nie wypowie sie w moim temacie ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wiecej nie wypowie sie w moim temacie ???????

Chyba nikt nie polerował felg. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wiecej nie wypowie sie w moim temacie ???????

Chyba nikt nie polerował felg. :wink:

jak nie jak tak :decayed:

ja polerowałem sam, a magika od polerki mamy w policznej

ale co do malowania toż kudłaty maluje

i felg się nie piaskuje :facepalm: chyba ze lubisz szpachle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCM byłem w twoich okolicach ale auto kupione w Merzig kolo granicy francusko -niemiecko- luxemburskiej , auta tankowalismy w schengen ,cena 1,21 euro tanioszka -taniej niz u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie takie tanie paliwo, w Niemczech? jakie auto kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kupował ktoś z was dekoder dvb-t? Lub ktoś kumaty w tym Mam kablówkę vectre ale 2 tv i oczywiście jeden dekoder a lada dzień będzie wszystko cyfrowe itd itp. Czy jak taki zakupię DEKODER CABLETECH HD E-AC3 TUNER DVB-T PROMOCJA !! (3034349319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bedzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie takie tanie paliwo, w Niemczech? jakie auto kupiłeś?
auta tankowalismy w schengen - misteczko w luxemburgu -tam maja malutkie podatki ,w niemczech 1,40 euro paliwo , auto golf V 2006 rok 1,9 tdi 105 PS 5D -jest na sprzedaz jak by co

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

czy kupował ktoś z was dekoder dvb-t? Lub ktoś kumaty w tym Mam kablówkę vectre ale 2 tv i oczywiście jeden dekoder a lada dzień będzie wszystko cyfrowe itd itp. Czy jak taki zakupię DEKODER CABLETECH HD E-AC3 TUNER DVB-T PROMOCJA !! (3034349319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bedzie ok?
a pytales w vectrze o drugi bo można u mojego ojca są dwa dekodery -jakies grosze sie dopłaca co miesiac -po co takie kombinacje no i dekoder dadza za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, miłego dnia,.

co potrzeba z tymi felgami, ??? tel masz w podpisie,.

MCM Twoje na swięta będą READY,.:wink: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCM Twoje na swięta będą READY,.:wink: Pozdro

wiec bede czwartek piatek przed swietami

Pozdro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom Fantazja Squad

:kox:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

gdzie takie tanie paliwo, w Niemczech? jakie auto kupiłeś?
auta tankowalismy w schengen - misteczko w luxemburgu -tam maja malutkie podatki ,w niemczech 1,40 euro paliwo , auto golf V 2006 rok 1,9 tdi 105 PS 5D -jest na sprzedaz jak by co

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

czy kupował ktoś z was dekoder dvb-t? Lub ktoś kumaty w tym Mam kablówkę vectre ale 2 tv i oczywiście jeden dekoder a lada dzień będzie wszystko cyfrowe itd itp. Czy jak taki zakupię DEKODER CABLETECH HD E-AC3 TUNER DVB-T PROMOCJA !! (3034349319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bedzie ok?
a pytales w vectrze o drugi bo można u mojego ojca są dwa dekodery -jakies grosze sie dopłaca co miesiac -po co takie kombinacje no i dekoder dadza za darmo

już wszystko jasne do kablówki mi nie potrzebny będzie

Wiadomości z regionu Radomskiego Mazowsze przechodzi na odbiór telewizji cyfrowej! - Region - Co za dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto69 ,ale i tak warto miec drugi dekoder hd obraz o niebo lepszy niz sd ,a jak w ogóle nie ma to kanałów wszystkich nie masz na drugim ,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubi ktoś takie klimaty?? kopia Nighwish ale do samochodu z Bose jak znalazł,.:punk::punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto69 ,ale i tak warto miec drugi dekoder hd obraz o niebo lepszy niz sd ,a jak w ogóle nie ma to kanałów wszystkich nie masz na drugim ,pozdro

wiem obraz lepszy nawet jak tv nie ma hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...