Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano potrzebuje listwy bocznej z drzwi lewej od kierowcy moze ktos posiada? ;-)

sie ma jest koleżka u nas w miście ale raczej ma same b5

zapytaj ... http://a4-klub.pl/members/bej-70811/" jest na forum

ps jakim kolorkiem latasz?:wink:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

to już q przegięcie Mandat z monitoringu w Radomiu - policja skorzysta z kamer na skrzyżowaniach i w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Ci Kwinto , że co do tych przejść dla pieszych to mają rację, ostatnio na dwupasmówce to przestałem się zatrzymywać przed przejściami bo zawsze jakiś debil drugim pasem za***rdalał i nie zwracał na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali zgadzam się ale zawsze pojawią się niejasności :wink: do tego dojdą kamery bomby na skrzyżowaniach Mandat z monitoringu w Radomiu - policja skorzysta z kamer na skrzyżowaniach i w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trytytka rządzi :decayed:

fotoprikoly390.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Hotelowy uszkodził kręgosłup w Audi R8 od Prior Design - Adrenaline Motorsport

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

LY70 tak apropo koloru ;-)

szyby masz przyciemniane? i brak listwy od kierownika to chyba cie widziałem jak leciałeś na zbrowskiego od strony żeromki :hi:

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 00:03 ----------

z cyklu trytytka rządzi :grin:

http://penera.repostuj.pl/upload/images/najwazniejsze_ze_sie_trzyma_2014-05-30_16-24-00_middle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyje to 2 audi b6 widziałem wczoraj : jeden czarny avant z rej. WR xx8Na , drugi sedan s4 z reklamą serwisu na tylnej szybie

---------- Post dopisany 06-06-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 10:32 ----------

Żyjecie tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuję jakiegoś w miarę taniego i fajnego auta. Najlepiej benzyna, krajowy i od pierwszego właściciela. :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , byłem właśnie na Miłej, kiedyś pisałeś że ta ro***erducha to Twoje dzieło, a niech Cię......:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie ma takich,.

miałes tanie hundaie to sprzedawałeś, zaraz powiesz że klima też ma byc :)

do jakiej kasy??? może peugeot 206 mokom posiada i żonka jego śmiga??? brat ma taki do handlu 1.4 PB bez klimy,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie ma takich,.

miałes tanie hundaie to sprzedawałeś, zaraz powiesz że klima też ma byc :)

do jakiej kasy??? może peugeot 206 mokom posiada i żonka jego śmiga??? brat ma taki do handlu 1.4 PB bez klimy,.

Masz rację. Nie ma takich. Zostawiłem sobie jednego Hyundai'a na jakiś czas. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , byłem właśnie na Miłej, kiedyś pisałeś że ta ro***erducha to Twoje dzieło, a niech Cię......:wink:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że się wzięli za te ulice nie narzekać ja tam przesiadłem się :decayed:

rower.jpg

---------- Post dopisany 12-06-2014 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 23:59 ----------

ładne toto Audi S4 B5 limousine 500 KM jedyne takie !! - Adrenaline Motorsport :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=77a-k8_CAb8

znam z autopsji więc jebłem i leżę :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

najlepsze zdanie 0:59 - 1:15 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=77a-k8_CAb8

znam z autopsji więc jebłem i leżę :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

najlepsze zdanie 0:59 - 1:15 :polew:

dobre trochę tez znam to z pracy :wink: jak to mój szwagier rodowity Niemiec (ŚP) mówił Paweł [h=3]langsam:grin:[/h]

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

a tymczasem wakacje tuż tuż

:dance2:

image.jpg

awatar_jpg.jpg

gumy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...