Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

No za***iście Wy tam sobie popijacie a ja sam muszę posty nabijać do 320 strony :shocked:

Leżę sobie w ciepłym łóżeczku (moja pościel nie umywa się do tej Ozixa) z laptopem a obok :boobs: i czeka na :sexinbed: więc chyba napiszę tylko do 315 strony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za***iście Wy tam sobie popijacie a ja sam muszę posty nabijać do 320 strony :shocked:

Leżę sobie w ciepłym łóżeczku (moja pościel nie umywa się do tej Ozixa) z laptopem a obok :boobs: i czeka na :sexinbed: więc chyba napiszę tylko do 315 strony :evil:

to miłego :sexinbed:

Jako król i nie król chcę podziękować wszystkim za wszystko respekt dla wuju i Pauliny jego wspaniałej dla mcma za asfalt pod blokiem dla Bryni za wszystko Jarka za powdózkę TOmasza za udostępnienie auta Michałowi i Annie za miłe słówka Katarzynie za wszystko Adrianowi że się pojawił!!

a w skrócie KOCHAM WAS WSZ"YSTKICH

to pisałem ja wasz Król :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak zimne mleko z rana. Mam nadzieje, ze moje gardło to wytrzyma. Nie wiem jak to nazwac, czy to kac czy po prostu jestem jeszcze pijany, ale droga do kuchni po to mleko byla bardzo ciezka. Oczywiscie glupi nie jestem i karton mleka przynioslem sobie do lozka. Cholera, ciezko mi. Zaraz ide do wanny. Lublin czeka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

O już na nogach :polew: Przez was na kacu jadę na egzamin te antykace w tabletkach to bajka nic nie pomagają. Wieczorek malina ale autobus musimy kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczor kox, wszyscy sie spisali. Mam tylko prosbe do tych, ktorzy robili zdjecia - ogarnijcie sie zanim cokolwiek opublikujecie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zgody osób na zdjęciu nic nie opublikuję. Chyba, że po moim odjeździe były jeszcze bardziej odjechane manewry, chociaż ja swoje też widziałem.

Tomaszu powtarzałeś jeszcze manewr z Ozixem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzieci jak wam leci :)

... 15 minet

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu powtarzałeś jeszcze manewr z Ozixem ????

Cholera, myślę, że nie.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za reset tego mi było trzeba :naughty:

kocham was :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 09:04_________________________________________________tomaszu daj emajla mam dla ciebie fajne foty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszu daj emajla mam dla ciebie fajne foty :naughty:

Trochę się boję, no ale ok - PW. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że w cytrynce nie nabałaganiłem :?: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr dzien RFS ja umieram :confused4:POMOCY [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 09:29_________________________________________________

mam nadzieje że w cytrynce nie nabałaganiłem :?: :gwizdanie:

no moze ciut :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za mega wypasiony spocik. Dawno się tak nie ubawiłam. Z cała pewnością stwierdzam, że ekipa radomska potrafi się bawić. A niech tam, też was kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że w cytrynce nie nabałaganiłem :?: :gwizdanie:

Nie stresuj się, ja nawet nie wiedziałem co się stało - Cytryna dała radę i jest w nienaruszonym stanie. :th: Mnie i tak było wszystko jedno, bo byłem zdrowo rozmiękczony. :gwizdanie:

Dziewczyny, zróbcie mi śniadanko. :kox: Właśnie jadę do Lublina - dobrze, że nie pali słońce, bo nie mamy klimy. Nie ma to jak siedzeć sobie na miejscu pasendżera i popijać kubusia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zostać do śnaidanka :gwizdanie:

tomaszu się zasiedział :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...