Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trzeba zajrzeć późnym wieczorem do Fanaberii,trzeba mieć oko na pewną damę :przebiegly:

:naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

:kox:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:09_________________________________________________Chłopak z dziewczyną siedzą w kinie. Gdy minęła godzina filmu, on mówi do niej:

- Już godzinę tu siedzimy i nic... Nawet buzi mi nie dałaś...

- Jak to? Przecież zrobiłam ci "laskę".

- Mnie?

:polew::good:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:17_________________________________________________

jadę zaraz luknąć 520 D 2002,ceni 17k po opłatach,jak będzie prosta to ją biorę,nie jedzie to ale powinna się sprzedac

masz linka do niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę zaraz luknąć 520 D 2002,ceni 17k po opłatach,jak będzie prosta to ją biorę,nie jedzie to ale powinna się sprzedac

no cena niegłupia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z szydłowca biorą z belgi polizyngowe i dobre ceny przez to maja , ale ta troche za tania jest pewnie z trzech złożona [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:26_________________________________________________jedz jedz polatamy bokiem jak bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jedziesz bo może bym z tobą skoczył, znajomy coś ostatnio wspominał kupnie czegoś takiego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bokiem na 520 D nie za bardzo realne :cool1:

nie wiem jaka moc ale tam sa 170 ps [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:35_________________________________________________ale tez 136 ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny spocic wszyscy byli jak za dawnych czasów a nawet wiecej - mcm +żona ( :naughty:) , ozix + asia , brynia + ukcio , wujo +....nie pamietam imienia , adrian , michał , a tomaszu dał d*py dzisiaj po całosci - pewnie goska mu nie pozwoliła :gwizdanie:

O kurna, faktycznie dałem ciała. :doh1: A tak bardzo chciałem poznać mcmową żonę, bo wszystkie inne juz mi się przejadły. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy zobaczymy ... :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 20:15_________________________________________________

Michał chyba wziął ta bejce

wziął :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saleta ośmieszył Najmanka, może nie w walce ale w wywiadzie po walce zmieszał go z błotem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 12:24_________________________________________________upilnowałeś ... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z turbo jest nie tak w tej audi :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 15:55_________________________________________________i bez relingów jakoś tak łyso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...