Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

teraz co ogłoszenie ktoś wrzuca z innego miasta to piszę że lipa:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

teraz co ogłoszenie ktoś wrzuca z innego miasta to piszę że lipa:kox:

haha :thumbup1:

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 23:54 ----------

dobrze to jestem przekonany przez was zostaje ale kto wie jak by się ktoś trafił to następna oooo jednak z klima :wink:

ps jak bym wrzucił w dział sprzedam to pewnie by tak było że oszukuję bo warchoł spekulant :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto, wystaw za, np. 10.000 zł. Jak się sprzeda to dobrze. Jeśli nie to zostawisz sobie. :wink: Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

Są jeszcze ludzie, którzy szukają bez klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

powiedz jeszcze że to Ty piszesz te super teksty tym radomskim handlarzom z allegro:kox:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Kwinto , a nie myslałeś żeby sobie dorezać klimę? toż w okolicach R-mia tyle angoli na części się przewija że nie było by z tym problemu, a i cena nie powinna być jakaś zaporowa,ja bym chyba poszedł w tym kierunku , a i sprzedać na przyszłośc będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

powiedz jeszcze że to Ty piszesz te super teksty tym radomskim handlarzom z allegro:kox:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Kwinto , a nie myslałeś żeby sobie dorezać klimę? toż w okolicach R-mia tyle angoli na części się przewija że nie było by z tym problemu, a i cena nie powinna być jakaś zaporowa,ja bym chyba poszedł w tym kierunku , a i sprzedać na przyszłośc będzie łatwiej.

Patrzyłem już za tym 1,5 w klamotach by się wyrobił właśnie z angoli tylko jakieś rury są inne ale to pikuś Warte też do przemyślenia :wink:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Kwinto, wystaw za, np. 10.000 zł. Jak się sprzeda to dobrze. Jeśli nie to zostawisz sobie. :wink: Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

Są jeszcze ludzie, którzy szukają bez klimy.

Dzięki za zainteresowanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz jeszcze że to Ty piszesz te super teksty tym radomskim handlarzom z allegro:kox:

Aż takim bajkopisarzem nie jestem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, miałem kiedyś taką zdzirę:

image.jpg

Zwykły ADR - 1.8. W ogłoszeniu wstawiłem tylko jedno zdjęcie - samochód sprzedał się na pniu, a później jeszcze przez 2 dni dostałem chyba ze 30 telefonów. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

części do merca osobowego w Radomiu,???? konkretnie zderzak przód do E w211 z 2003 bez sprysków i chromów,.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysmalcowałes go ,szajn był to i szybko poszedł. niczym rasowy handlarz z Radomia hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysmalcowałes go ,szajn był to i szybko poszedł. niczym rasowy handlarz z Radomia hehehehe

Niczym nie szmalcowałem. Któregoś pięknego dnia, zaraz po umyciu, spodobał mi się kadr, a że miałem akurat ze sobą lustrzankę to strzeliłem zdjęcie od niechcenia. Tyle. :wink:

Nigdy nie umiałem "szmalcować" samochodów. Może inaczej - nie miałem do tego cierpliwości i szkoda mi było czasu. Chociaż czasem mam chęć zlecić, np. Kudłatemu jakąś polerkę i odświeżenie detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, miałem kiedyś taką zdzirę:

http://s9.postimg.org/5ndjycy0b/image.jpg

Zwykły ADR - 1.8. W ogłoszeniu wstawiłem tylko jedno zdjęcie - samochód sprzedał się na pniu, a później jeszcze przez 2 dni dostałem chyba ze 30 telefonów. :decayed:

co to za końcówki jak pamiętasz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto, z takimi końcówkami nabyłem auto. Z tego co pamiętam to Ulter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...