Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Kwinto , dołóż dwie rurki i sprzedasz jako 1.8T:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Kwinto , dołóż dwie rurki i sprzedasz jako 1.8T:lol1:

dokleję na klapie T i Q :wink: i RS jak niektóre antki i z klubu w dieslach:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Nie obrazaj szlachty

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Diesel na wyszystkim pomknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklej jeszcze HDI. Będzie więcej.

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Koniecznie jeszcze naklej AVANT, bo zdaje się, że na kombiaki jest większy popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

korzystał już ktoś z chińskiego allegro? China Online Shop for Gadgets and Clothing, Buy cheap for Dropship and Wholesale with Free shipping!

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

jak by ktoś był zainteresowany mam dobrą wkładkę do drzwi "Gerdy", miała być u mnie ale drzwi wymieniłem:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, na jakich felgach B6 fajnie wygląda? Chciałbym zachować fabryczny i klasyczny wygląd, dlatego felgi w rozmiarze 16", max 17". Jakie oryginalne felgi polecacie? A może ktoś ma jakieś oryginały do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s line 17, ale do dołu ten traktor musi pójść,. :wink:

ori 16 to ''biedrony'' jak dla mnie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak oryginalne fele nie są ładne. To znaczy, że trzeba sprzedać samochód. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak oryginalne fele nie są ładne. To znaczy, że trzeba sprzedać samochód. :decayed:

Tomek nawet najpiekniejsza felga bedzie słabo wygladać na seryjnej kozie. minimum 20-40mm w dół i wtedy juz byłby mjut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem tego, co fabryka wypuszcza, chociaż rzeczywiście lekka gleba by się przydała. Tylko co wtedy z komfortem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes zwolennikiem tego co wypuszcza fabryke to wkładaj Sline -20mm juz cos z tego moze bedzie. Nawet gleba przy 16" wyglada lepiej niz seria na 18" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes zwolennikiem tego co wypuszcza fabryke to wkładaj Sline -20mm juz cos z tego moze bedzie. Nawet gleba przy 16" wyglada lepiej niz seria na 18" :wink:

O, i to już brzmi rozsądnie. :wink:

Na razie to są luźne plany co do tego samochodu. Jeśli nikt nie zapłaci mi za to auto tyle ile rzeczywiście jest warte to zostawiam dla siebie i wtedy zajmę się kosmetyką itp.

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

moskal, a jak mniej więcej wygląda Audi na tym zawieszeniu S-line. Pokaż jakieś fotki.

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Dobra, już mam. :wink:

s20043.jpg

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Audi-A4_2002_1024x768_wallpaper_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu załozylbym spreżyny -40mm i byłoby git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu załozylbym spreżyny -40mm i byłoby git :wink:

Poka przykładowe foty. Ja nie chcę mieć szpanerskiego wózka, który się boi krawężników, tylko wygodne Audi A4 Quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu załozylbym spreżyny -40mm i byłoby git :wink:

Poka przykładowe foty. Ja nie chcę mieć szpanerskiego wózka, który się boi krawężników, tylko wygodne Audi A4 Quattro.

forum ---> A4B6 ---> Moja A4 :)

Krawezników boją sie auta opuszczone o 8-10-12cm a nie 4 :) Przy 4cm to mozesz na pełnej k**wie wbijac sie w krawężnik i nic sie nie stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, na jakich felgach B6 fajnie wygląda? Chciałbym zachować fabryczny i klasyczny wygląd, dlatego felgi w rozmiarze 16", max 17". Jakie oryginalne felgi polecacie? A może ktoś ma jakieś oryginały do sprzedania?

Mam taki komplecik:

Felgi AUDI alu 17" 8H0 601 025A 4szt od 999zł (3921525178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, do tego springi 1BE i będzie malina

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

chociaż bardziej mi się widzą te s-line z tej foty wyżej, na niebieskiej B6

, ale tam robotę robią zderzak i dokładki s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...