Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prokrastynacja buhehehe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 21:03_________________________________________________

chętnie bym Cię zabrała ale Kaśka ma mieć babski wieczór :rolleyes:

zdzwonimy się w sobotę, zobaczę o której się obudzę i w jakim stanie będę :gwizdanie:

na kolacje też mogę przygarnąć :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

jak bym została w sobotę do kolacji, to już na bank jestem ryczącą 30-stką po rozwodzie :gwizdanie:

[; no i co myślisz że długo się utrzymasz ?? W tym temacie z 7 nowych mężów bym Ci znalazł :D i może niektórzy bez kredytów :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 21:11_________________________________________________gdzieś ostatnio wyczytałem że najlepszy związek taki co wykorzystuje w pełni zapotrzebowanie na :sexinbed: :sexinbed: to właśnie takie że facet tak ze 21-22 lata a kobitka ze czydzieści :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym została w sobotę do kolacji, to już na bank jestem ryczącą 30-stką po rozwodzie :gwizdanie:

[; no i co myślisz że długo się utrzymasz ?? W tym temacie z 7 nowych mężów bym Ci znalazł :D i może niektórzy bez kredytów :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 21:11_________________________________________________gdzieś ostatnio wyczytałem że najlepszy związek taki co wykorzystuje w pełni zapotrzebowanie na :sexinbed: :sexinbed: to właśnie takie że facet tak ze 21-22 lata a kobitka ze czydzieści :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz cos sensownego, bez kredytu- co jeszcze weżmie mój kredyt i kupi Evo X to daj znać[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 21:25_________________________________________________ale ja jeszcze nie ma 40-stki :gwizdanie:

napisałem czydzieści a nie 40 :gwizdanie: :gwizdanie: no do takich warunków to jedynie co mogę to mogę zgłosić tylko swoja kandydaturę :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj że Evo ma być białe i od razu po tuningu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a może kość słoniowa :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 21:36_________________________________________________Tobie biały a mi różowy pod kolor bielizny :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może być ale KM trochę mało :gwizdanie: musi być takie co Poźka robi :evil:

jak się zrobi to i Poźka zrobi :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziek, startuj na klubowicza to będziesz nas reprezentował w OMS - Ogólnopolskie Mega Spamowanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziek, startuj na klubowicza to będziesz nas reprezentował w OMS - Ogólnopolskie Mega Spamowanie. :D

ty

spać miałeś iść :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty

spać miałeś iść :evil:

Ale na radomski to zawsze trzeba luknąć - nawet jak się już na oczy nie widzi. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty

spać miałeś iść :evil:

Ale na radomski to zawsze trzeba luknąć - nawet jak się już na oczy nie widzi. :decayed:

:good: :good: :good::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz to już na pewno idę spać. :decayed:

OZIEK NA KLUBOWICZA!

3 X TAK :good: :good: :good:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 01:26_________________________________________________ŚPITA :?: :?: :?: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZe ;) Fajno pany że tak chceta ale nie mogę jeszcze bo mi brakuje 10 postów w technicznym a nie będę nabijał na pałę!

w OMS nie mają szans :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 09:54_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/radomwitam-t83581.0.html;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, byliście na procesji? :naughty:

A tak BTW kiedy jest palmowa niedziela? :mysli:

przed wielkanocą tomaszu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...