Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

McM spoko ja zmieniam na.....................oczywiscie a4 tyle ze po lifcie np , takie http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=118919986&origin=PARK&pageNumber=1&tabNumber=2 tyle mi wystarczy a nie rwd heeheh bez urazy Bryniu , jak bedziesz chciala to naucze cie kręcić 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

ja znalazłem coś takiego tyle że trochę drogo prawie 10 k od twojej :naughty:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=118081141&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=3500&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.makeId=25200&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&maxPrice=27501&ambitCountry=DE&zipcode=64572&zipcodeRadius=100&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=POLAND&features=ALLOY_WHEELS&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2001&tabNumber=2

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:16_________________________________________________albo to ale tu trzeba by wywalić 4 k akcyzy

:cool1:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=118837248&pageNumber=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=3500&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.makeId=25200&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&maxPrice=27501&ambitCountry=DE&zipcode=64572&zipcodeRadius=200&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=POLAND&features=ALLOY_WHEELS&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=3&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&tabNumber=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

co się tu kurfa dzieje :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________wypisuje się :gwizdanie:

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.mcm00

3.

Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm ladna tylko ja nie preferuje tego przebiegu

Przebieg:

186 350 km

jakos mi sie to kojarzy ze wszystko co trzeba bedzie wymienic to ja bede musial albo 100 albo z 200 i najlepiej ponad tak zawsze szukam aut , ta co mam niemiec miedzy 180 a 205 wlożył 2000 tys euro i tak najczesciej bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tu kurfa dzieje :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________wypisuje się :gwizdanie:

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.mcm00

3.

Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać

o nie ja nie jadę chyba, że sam :naughty:

albo poczekam jak się królowa nauczy jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tu kurfa dzieje :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________wypisuje się :gwizdanie:

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.mcm00

3.

Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać

o nie ja nie jadę chyba, że sam :naughty:

albo poczekam jak się królowa nauczy jeździć

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę oglądnąć tego strucla http://moto.allegro.pl/item685218153_audi_a4_95r_1_8_klima_drewno_manual.html Braciszek sie napalił a jest w Anglii i jak by coś z niego było to bym go łyknął

w niedzele moge go obejrzec jak chcesz bo jutro nie mam czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zrobilem sam dzisiaj spota :cool1: wypilem we fregacie browca i pojechalem do domu a i pogadalem z jedna kumpela :good:

Witam tez chcialem was odwiedzic , ale o godziny 19.45 nikogo nie bylo wiec sobie pojechalem :gwizdanie:. Byly tylko jakies gostki tez z jakiegos klubu i beta baczki krecili wiec sobie troszke popatrzylem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:BRY wszystkim

Jariko nareszcie :wink4: co się z tobą działo :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jakoś nigdy nie mogłem znaleźć czasu a dziś wreszcie wolna sobota ::

czy królowa coś wczoraj postawiła i dziś do pracy się zerwac nie mogłeś :cool1::wink4::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...