Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, cyber napisał:

W Chorwacji nie podoba mi się to, że jest tak blisko, że nie opłaca się tam jechać samochodem. Poza tym wszystko mi się tam podoba.

Nic nie zrozumiałem ?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem czy znacie, bardzo fajna strona pokazująca plaże, m.in w Cro  ( zdjęcia, filmiki itp)

 

http://www.beachrex.com/en/croatia

Opublikowano

Miesiąc  :banan:

 

 

106116477.jpg

Opublikowano

Dokładnie ?????

Opublikowano
2 godziny temu, stanley napisał:

Miesiąc  :banan:

 

 

106116477.jpg

Pieknie w ciul?

Opublikowano
9 godzin temu, stanley napisał:

Miesiąc  :banan:

 

 

106116477.jpg

Serio miesiąc? Chyba bym po miesiącu już nie wrócił ;)

Co to za miejscowość?

Opublikowano
30 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Serio miesiąc? Chyba bym po miesiącu już nie wrócił ;)

Co to za miejscowość?

Hvar, Zatoka Pokrivenik

Opublikowano

Mi dzisiaj przyszedł następny mandat z wycieczki, tym razem z Austri 71 na 60 - jedyne 55 Euro

Następny raz lecę samolotem ;)

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Mi dzisiaj przyszedł następny mandat z wycieczki, tym razem z Austri 71 na 60 - jedyne 55 Euro

Następny raz lecę samolotem ;)

Wloz koleczek pod pedal o bedzie ok?

My ktoregos razu tez mielismy takie pamiatki.

Do cro ja a w powrocie moja.

Razem 200zl wiec nie bylo zle..

Opublikowano

Panie i Panowie

Szukam spokojnej miejscowość na wypoczynek.

Ostatnie kilka lat byłem w jedym miejscu - Kanica . Jest super ale czas na coś nowego.

Wyjazd prawdopodobnie  końcówka sierpnia

 

 

Opublikowano
17 godzin temu, aborygen napisał:

Panie i Panowie

Szukam spokojnej miejscowość na wypoczynek.

Ostatnie kilka lat byłem w jedym miejscu - Kanica . Jest super ale czas na coś nowego.

Wyjazd prawdopodobnie  końcówka sierpnia

 

 

Promajna ?

Opublikowano
Godzinę temu, pajda napisał:

Promajna ?

Też polecam sprawdzone

Opublikowano

W Tucepi jakieś sprawdzone noclegi macie?

Opublikowano
3 godziny temu, audiaudi napisał:

W Tucepi jakieś sprawdzone noclegi macie?

To co fajne juz dawno zarezerwowane. Chyba ze szukasz na przyszły rok ;)

Opublikowano

Na początek czerwca szukam

Opublikowano
22 godziny temu, audiaudi napisał:

Na początek czerwca szukam

Jedź w ciemno, na początku czerwca jeszcze nie ma tłumów i nie powinno być problemów ze znalezieniem kwatery, powinien być wybór. Zawsze to też widzisz co bierzesz.

Opublikowano
3 godziny temu, Exmi napisał:

Jedź w ciemno, na początku czerwca jeszcze nie ma tłumów i nie powinno być problemów ze znalezieniem kwatery, powinien być wybór. Zawsze to też widzisz co bierzesz.

"Coś" znajdzie ale jak pisałem to co fajne to juz dawno zarezerwowane. Ja wczoraj rezerwowałem na weekend majowy 2019 zeby miec to co chcę.

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
2 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

"Coś" znajdzie ale jak pisałem to co fajne to juz dawno zarezerwowane. Ja wczoraj rezerwowałem na weekend majowy 2019 zeby miec to co chcę.

 

To co fajne i w dobrej cenie, bo na booking jest dużo fajnych za ?

Opublikowano
3 minuty temu, audiaudi napisał:

To co fajne i w dobrej cenie, bo na booking jest dużo fajnych za ?

jeżdżę do tej miejscowości chyba od 10 lat, to co fajne to już nie ma, booking min 20% drożej niż bezpośrednio u gospodarza. 

Normalna cena w tym okresie za pokój z widokiem na morze, dwu osobowy to okolice 60 euro za dobę. 

Opublikowano
27 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

jeżdżę do tej miejscowości chyba od 10 lat, to co fajne to już nie ma, booking min 20% drożej niż bezpośrednio u gospodarza. 

Normalna cena w tym okresie za pokój z widokiem na morze, dwu osobowy to okolice 60 euro za dobę. 

To co takiego extra zarezerwowałes? Daj no jakiego linka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.