Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Turcja wydaje my się bardziej cywilizowana niż Tunezja chodź byłem tylko w Turcji i Egipcie jeśli chodzi o Arabów i Turcję bym wybrał jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, talib1990 napisał:

byłem w tym roku w Tunezji - pogoda  mi pasowała i tylko pogoda . Klimat arabskiego kraju i ich jedzenie totalnie mi nie pasują . Jest tyle pięknych miejsc w europie które wolę zobaczyć :P 

Początkiem Maja będziesz miał prawie wszędzie w Europie jeszcze zimno. Może poza Cyprem (którego połowa jest Turecka) i wyspami kanaryjskimi. Woda w morzu/oceanie czy basenie będzie wszędzie zimna. Wybrałem Turcję bo juz na weekend majowy wtopiłem z pogodą kilka razy na wyspach greckich czy właśnie na Chorwacji. 

Uważam że w tym okresie w budżecie Chorwacji tylko Turcja ma sens. (chyba że ktoś się nie obawia Egiptu, Maroko czy Tunezji)

Jak jest moneta to pakuj się i leć do Tajlandii, właśnie tu siedzę od trzech tygodnii. Super pogoda, bardzo bezpiecznie, jedzenie pycha.

T1.jpg

T2.jpg

T3.jpg

T4.jpg

T5.jpg

T6.jpg

T7.jpg

T8.jpg

T9.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zainteresowałem się Chorwacją bo jest w zasięgu jazdy samochodem i chciałem potraktować to jako alternatywę dla majówki nad polskim morzem . Co do majówki rok temu 4.05 poleciałem na Korfu na tydzień i pogoda była bajeczna , wiadomo morze jeszcze zimne ale poza tym bajka .

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odświeżę trochę temat.

W tamtym roku byłem w podgorze i zastanawiam się czy jechać w tym roku do tej samej miejscowości (bardzo mi się podobało, a byłem w czerwcu) czy wybrać coś innego.

Był ktoś np w Drasnice lub Tucepi ? Polecicie coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Tucepi, bardzo podobnie jak w Podgorze.  Pytanie czego oczekujesz od miejscówki: wolisz spokojną mieścinę czy bardziej rozrywkowe miasto.

Ja wychodzę z założenia, że w Cro jest tyle ciekawych miejsc, że nie warto jechać dwa razy w to samo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przeglądam miejscowość omis bo coś mi się kojarzy, że tam znajomi kiedyś byli.  Na wakacjach lubię się wychillować. Wstać, zjeść śniadanie, leżeć na plaży i się opalać. No a wieczorem pospacerować. Wiadomo na piwko wyjść itp. W podgorze było naprawdę spoko. Ale jeśli mówisz, że lepiej jechać w inne miejsce to szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotrekekm napisał:

Jeszcze przeglądam miejscowość omis bo coś mi się kojarzy, że tam znajomi kiedyś byli.  Na wakacjach lubię się wychillować. Wstać, zjeść śniadanie, leżeć na plaży i się opalać. No a wieczorem pospacerować. Wiadomo na piwko wyjść itp. W podgorze było naprawdę spoko. Ale jeśli mówisz, że lepiej jechać w inne miejsce to szukam dalej :)

Podgora jest jak najbardziej ok, ale myślę, że warto zobaczyć coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania do stanley. Warto jechać zobaczyć inne miejsca.
Byłem tu i tu i każda mieścima na cro na coś w sobie , swój urok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Supetar na Brać jak i o całej wyspie?

W sumie mam już zaklepane noclegi, ale warto się czegoś dowiedzieć od tych co byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Supetar na Brać jak i o całej wyspie?
W sumie mam już zaklepane noclegi, ale warto się czegoś dowiedzieć od tych co byli.
Osobiście nie byłem, ale słyszałem wiele pozytywnych opinii o tej wyspie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Supetar na Brać jak i o całej wyspie?
W sumie mam już zaklepane noclegi, ale warto się czegoś dowiedzieć od tych co byli.
Skąd miałeś namiar jak można zapytać i jak cenowo to stoi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za 7 dni 430 Euro.Tak to wyglda:

https://www.orebic.com.pl/wczasy-chorwacja/supetar/bialy-kamien/ap3

Na razie wszystko przebiegło super,pan Paweł z czata na stronce jest mega pomocny,dzwonił do mnie w niedziele,gdy coś pomotałem z rezerwacją i gadaliśmy ze 20min o Chorwacji.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za 7 dni 430 Euro.Tak to wyglda:
https://www.orebic.com.pl/wczasy-chorwacja/supetar/bialy-kamien/ap3
Na razie wszystko przebiegło super,pan Paweł z czata na stronce jest mega pomocny,dzwonił do mnie w niedziele,gdy coś pomotałem z rezerwacją i gadaliśmy ze 20min o Chorwacji.[emoji3]
 
We wrześniu byliśmy z tej samej stronki w podobuce. Pan Paweł jeśli chodzi o rezerwację to jak najbardziej na +, natomiast jeśli chodzi o rezygnację z kwatery po wpłacie zaliczyli to już tak rozmowny nie był.
Wkoncu udało się pojechać, ale uważam że Chorwacja robi się coraz droższa i nie wiem czy nie warto się rozglądać za czymś innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak slyszałem o tych cenach.W sumie to ostatni raz bylem w Chorwacji w 2008!,więc jestem ciekawy jak to teraz wygląda.Lecimy w 2 rodziny wynajętym busem,więc zapewne będzie wesoła wycieczka.Mam też nadzieję,że nie bedę zmuszony do rezygnacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, artur100g napisał:

A co myślicie o Supetar na Brać jak i o całej wyspie?

W sumie mam już zaklepane noclegi, ale warto się czegoś dowiedzieć od tych co byli.

Mysmy byli zeszlego lata na brac.

Co prawda nie  w Supetar ale w Mirca.

Pieknie spokoj i pogoda byla cudna na ladzie chmury a tu nawet nie myslalo dojsc.

Majster mowil ze z gor schodzi stad na ladzie zawsze zimniej.

Masz lidla na uboczu a w samym supetar pare dobrych knajpek.

Jest jeden kebab i chlopaki maja wyrypane na ludzi ociagaja sie nie milosiernie.

Ciekawe sa mecze pilki wodnej obok deptaka.

W mirce plaze bardziej kamieniste ale spokoj i cisza na plazy.

Trafilismy na milego szefa co nas ugoscil i poil swoim winem.

Ogolnie w porownaniu do np Omisia czy tez duce to jest bezludnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha za 10 nocy wycelowlismy 600 eurusiow ale do plazy mielismy z posesji 4 metry:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artur100g napisał:

Cena za 7 dni 430 Euro.Tak to wyglda:

https://www.orebic.com.pl/wczasy-chorwacja/supetar/bialy-kamien/ap3

Na razie wszystko przebiegło super,pan Paweł z czata na stronce jest mega pomocny,dzwonił do mnie w niedziele,gdy coś pomotałem z rezerwacją i gadaliśmy ze 20min o Chorwacji.?

 

fajna miejscóweczka  :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, artur100g napisał:

Też tak slyszałem o tych cenach.W sumie to ostatni raz bylem w Chorwacji w 2008!,więc jestem ciekawy jak to teraz wygląda.Lecimy w 2 rodziny wynajętym busem,więc zapewne będzie wesoła wycieczka.Mam też nadzieję,że nie bedę zmuszony do rezygnacji?

Jazda busem fajna sprawa, zawsze to więcej kierowców, wygodniej, czy więcej miejsca.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jedziemy bez noclegu na zmianę za kierą i gratów też trochę wejdzie.W sumie też podróż wychodzi po prostu taniej niż na dwie osobówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...