Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za 4 miesiące  :decayed:

 

 

apartments-jadranko-596a0b5a8c8a98.82545748_huge.jpg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A gdzie to tak dokładniej?

Opublikowano
1 minutę temu, artur100g napisał:

A gdzie to tak dokładniej?

Hvar, Zatoka Pokrivenik

Opublikowano

Ludzie podpowiedzcie którędy jeździcie do Chorwacji. Chodzi mi dokładnie o trasę W-wa - Split. Ostatni raz byłem dawno temu i może coś się pozmieniało w temacie. 

Opublikowano
Ludzie podpowiedzcie którędy jeździcie do Chorwacji. Chodzi mi dokładnie o trasę W-wa - Split. Ostatni raz byłem dawno temu i może coś się pozmieniało w temacie. 
Ostrava, Brno, Wiedeń, Graz, Zagrzeb
Ostatnio omijalismy autostradę w Słowenii
Opublikowano

A ten odcineg Graz-Zagrzeb przez Słowenie nie jest płatny?Ceny winiet tam mają porąbany.

Opublikowano
A ten odcineg Graz-Zagrzeb przez Słowenie nie jest płatny?Ceny winiet tam mają porąbany.
30 euro winieta za pare km gdzie połowa jest w remoncie
Dużo ludzi mija ta bokiem , ja akurat nie zdecydowałem się tego mijac.
Opublikowano

Ja jadę busem,więc kategoria 2B i 60 Euro!?

Opublikowano
Ja jadę busem,więc kategoria 2B i 60 Euro![emoji51]
Właśnie dlatego to omijalismy.
Za 60 euro można za to np.isc na dobrą kolację ;)
Opublikowano
Właśnie dlatego to omijalismy.
Za 60 euro można za to np.isc na dobrą kolację [emoji6]
Jakie 60? Po 30 na rodzinę, więc uważam że nie ma tragedi
Opublikowano
Jakie 60? Po 30 na rodzinę, więc uważam że nie ma tragedi
To byla luźna przenośnia, nie zmienia faktu że to 60 euro wyrzucone w błoto ;)
Opublikowano

Wg. mnie to też jest przegięcie,więc szukam alternatywy.

Opublikowano
12 minut temu, artur100g napisał:

Wg. mnie to też jest przegięcie,więc szukam alternatywy.

w AT zjazd nr 226 kierunek Gersdorf a zaraz potem w lewo lecisz na Mureck. W sumie godzina w plecy i kilka jurków w kieszeni. Ogólnie nocą jest tam lekko przej..ane, klika aut w rowach widziałem.

 

Opublikowano
w AT zjazd nr 226 kierunek Gersdorf a zaraz potem w lewo lecisz na Mureck. W sumie godzina w plecy i kilka jurków w kieszeni. Ogólnie nocą jest tam lekko przej..ane, klika aut w rowach widziałem.
 
Droga banalna. W zeszłym roku jechaliśmy busem. Moi rodzice też busem i do tego mieli na przyczepie łódkę ;)
A czy godz w plecy to jest z tym różnie. Dwa lata temu dłużej jechaliśmy tą pseudo autostradą niż objazdem ;)
Opublikowano

Super.O taką radę mi chodziło.Dzięki chlopaki.

Opublikowano
4 minuty temu, artur100g napisał:

Super.O taką radę mi chodziło.Dzięki chlopaki.

nie pamiętam kiedy wyjeżdżasz,  my jedziemy 23.06  więc mogę napisać jak droga..... 

Opublikowano

My ruszamy dzień wcześniej po poludniu,przynajmniej taki jest plan.

Opublikowano

Cos mi sie o uszy obilo ze Unia czy cos tam sie przyrypalo do tego i zmniejszyli oplate..

Opublikowano
9 minut temu, wesz82 napisał:

Cos mi sie o uszy obilo ze Unia czy cos tam sie przyrypalo do tego i zmniejszyli oplate..

Podobno były jakieś naciski Chorwatów, że miej turystów i takie tam, ale niestety dalej jest jak było.

Opublikowano

My zawsze omijamy ten odcinek platny ale z predkoscia trzeba uwazac bo czaja sie niczym u nas:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.