Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybieram się w tym roku po kilku letniej przerwie. Pewnie skorzystam z tej propozycji objazdu, dzięki.

 

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie szybka akcja :)

Ma ktoś fajną miejscówkę gdzieś na początku Chorwacji, chce w Niedziele na tydzień wyskoczyć. Zawsze jeżdżę w okolice Makarskiej ale na tydzień to się nie opłaca tłuc taki kawał.

Opublikowano
Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Zawsze jeżdżę w okolice Makarskiej 

nie dziwię się, że zraziłeś się  do Cro    :wink:

Opublikowano
5 minut temu, stanley napisał:

nie dziwię się, że zraziłeś się  do Cro    :wink:

U nas ma być kicha z pogodą, więc taki spontan :)

Nie do makarskiej tylno w ten rejon.

Masz coś ciekawego ? :)

Opublikowano
29 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

U nas ma być kicha z pogodą, więc taki spontan :)

Nie do makarskiej tylno w ten rejon.

Masz coś ciekawego ? :)

znacząco bliżej nic nie polecę  :kwasny:

znajomy był na Cres i bardzo mu się podobało, byłem też bliski rezerwacji na ten rok na wyspie KRK ( miejscowości Stara Baśka lub Malinska)    :wink:

Opublikowano
13 minut temu, stanley napisał:

 

A co byś polecił dalej ? :)

Opublikowano
1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

A co byś polecił dalej ? :)

"moje rejony zaczynają się od Trogir/ Split i dalej na południe

Np. na wyspie Ciovo znajdziesz  coś ciekawego  :wink:  Okrug Donji czy też nawet Trogir.   A może Omiś w tym okresie ?   Klimatyczna miejscówka....  :)

Opublikowano

Ja już siedzę w Tucepi. Wczoraj było 29 stopni w cieniu, morze ciepłe tak że aż ciężko uwierzyć że to dopiero koniec Kwietnia :)

BMW dało radę ;) 

croa2.jpg

Jak szybko tak drogo ;) na 130 miałem 180km/h ;) 500 Kun lżejszy...

A4 3.0tdi Policija ?

croa1.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
Ja już siedzę w Tucepi. Wczoraj było 29 stopni w cieniu, morze ciepłe tak że aż ciężko uwierzyć że to dopiero koniec Kwietnia [emoji4]
BMW dało radę [emoji6] 
croa2.jpg
Jak szybko tak drogo [emoji6] na 130 miałem 180km/h [emoji6] 500 Kun lżejszy...
croa1.jpg
Fajnie. Jeżeli jesteś w Tucepi i chcesz dobrze zjeść to obowiązkowo Konoba Ranc.
Opublikowano

Mysmy takiej pogody 2 lata temu nie mieli w  sierpniu...

Milego..

Opublikowano
[mention=81085]l.e.s.t.e.r[/mention]    łap, nie pożałujesz
http://www.ranc-tucepi.hr/
Dokładnie. Warto!!!
Opublikowano

spokojnie Panowie ja tu jestem już siódmy raz i miejsce znam dobrze ;)

croa5.jpg

croa4.jpg

Opublikowano

można też i tak, świeże rybki z portu i własny nakład pracy ;)

croa7.jpg

croa8.jpg

croa9.jpg

croa10.jpg

Opublikowano

Pycha. Ja dzisiaj miałem rybkę nad Bałtykiem ;)

Opublikowano

Ale smaki robisz , mniam

Opublikowano

a dzisiaj moja ulubiona sałatka ;)

croa15.jpg

takich fur już u nas nie znajdziecie ;)

croa13.jpg

Opublikowano

Małe info winiety na Czechy i Austrie udało się dopiero kupić w Brnie, od granicy do Brna wszyscy z Polski zatrzymywali się co stacje :) śmieszy widok :)

W Brnie udało się kupić winiete miesieczną na Czechy i 10 dniową na Austrie. 1 km za stacją stały czeskie psy i kasowały jak leci tych którzy chcieli dojechać do granicy i tam kupić winiety.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Jakby komuś chciało się ruszyć z plaży to w odległości 40km od Tucepi jest najgłębszy lej krasowy w Europie

https://crolove.pl/modro-i-crveno-jezero-w-imotski/

300m pionowej ściany i około 270m wody, czyli w ziemi wypadła dziura na 570m :kox:

Crveno1.jpg

crveno2.jpg

crveno3.jpg

dla tych co mają jaja ( albo jajniki ;) ) 

crveno4.jpg

Do drugiego jeziorka jest droga którą można zejść, młody na dole zobaczył węża w wodzie i nie było wyjścia trza było się wykąpać ;)

modro1.jpg

modro2.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=DO4tFvCNeA8

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

:kox: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.