Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, pajda napisał:

To co takiego extra zarezerwowałes? Daj no jakiego linka?

ja zawszę to samo ;)

w tym roku ledwo się na pokój załapałem na Majówkę, takie obłożenie było...

https://www.booking.com/hotel/hr/rooms-amp-apartments-villa-anka.pl.html

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest tam wyżywienie?

Opublikowano
1 minutę temu, pajda napisał:

Jest tam wyżywienie?

Czasem jak gospodarzą coś zostanie ;)

Nie ma, ale jest pełno knajpek dookoła więc jedyny problem to $$$

Opublikowano

Fajne miejsce i tanio 

Opublikowano
1 minutę temu, audiaudi napisał:

Fajne miejsce i tanio 

tylko szukaj pokoju od strony morza, od strony gór mi przeszkadza ulica (mam mega lekki sen), wydaje się że jest daleko ale w nocy słychać auta. 

Opublikowano

Zawsze można się lekko znieczulić:drinks:i żadne auto nie przeszkadza:)

Opublikowano
25 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Czasem jak gospodarzą coś zostanie ;)

Nie ma, ale jest pełno knajpek dookoła więc jedyny problem to $$$

no właśnie pełno knajpek ale sam wiesz jakie tam są ceny i żeby zjeść dobry obiad to min 100 kuna na osobe 

Opublikowano
10 minut temu, Góral65 napisał:

Zawsze można się lekko znieczulić:drinks:i żadne auto nie przeszkadza:)

albo można bardzie niż lekko :drinks: to wtedy jeść nie trzeba :) i po problemie pajdy ;) 

Opublikowano

wtedy to dopiero przychodzą smaki na jedzenie 

Opublikowano
1 minutę temu, pajda napisał:

wtedy to dopiero przychodzą smaki na jedzenie 

jakieś 20 lat temu jak byliśmy z chłopakami ze studiów w Chorwacji to jadłem przez cały pobyt chińskie zupki. Jedyny problem jaki pamiętam to że było ze 40 stopni a ja miałem wszystkie zupki mega ostre :) Jak kończyłem posiłek to musiałem iść pod prysznic :) 

Opublikowano

Mnie tak zostało do dzisiaj: zupa + >30stopni = prysznic ... ?

Opublikowano
W dniu 1.06.2018 o 21:51, l.e.s.t.e.r napisał:

ja zawszę to samo ;)

w tym roku ledwo się na pokój załapałem na Majówkę, takie obłożenie było...

https://www.booking.com/hotel/hr/rooms-amp-apartments-villa-anka.pl.html

Tucepi pewnie już nie jest tą samą miejscowością co kilka czy kilkanaście lat temu... ?

Widziałem na przykładzie Promajny jak bardzo sytuacja może zmienić się na przestrzeni zaledwie roku roku.  We wrześniu 2015 oaza spokoju, puste plaże i spokój. Po godz 21 miasteczko spało.

W roku 2016  ilość miejsc noclegowych wzrosła o ok 30%, plaże, knajpy i sklepy zatłoczone jak w pobliskiej Baśce.   :confused4:

 

Opublikowano
Godzinę temu, stanley napisał:

Tucepi pewnie już nie jest tą samą miejscowością co kilka czy kilkanaście lat temu... ?

Widziałem na przykładzie Promajny jak bardzo sytuacja może zmienić się na przestrzeni zaledwie roku roku.  We wrześniu 2015 oaza spokoju, puste plaże i spokój. Po godz 21 miasteczko spało.

W roku 2016  ilość miejsc noclegowych wzrosła o ok 30%, plaże, knajpy i sklepy zatłoczone jak w pobliskiej Baśce.   :confused4:

 

dlatego ja tam jeżdżę w Maju :) cisza, spokój, chociaż w tym roku było sporo rodaków, mam nadzieję że to przez ten weekend majowy który wypadał bardzo korzystnie w tym roku.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

coraz bliżej :)

 

apartments-jadranko-596a0be13efe13.64437676_huge.jpg

Opublikowano

Zapowiada się super 

Opublikowano

Ja już w najbliższy piątek:)

Opublikowano

Jeszcze 16 dni do wyjazdu ? 

Opublikowano

Jeszcze 14 ;)

W tym roku 14 nocy w Cro.  :))

Opublikowano
1 godzinę temu, stanley napisał:

Jeszcze 14 ;)

W tym roku 14 nocy w Cro.  :))

Carinkton!!!

Opublikowano
16 minut temu, pajda napisał:

Carinkton!!!

nie znam gościa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.