Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

nie jeszcze się ze mną nieumawiał :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:39_________________________________________________

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

a Wy chłopaki w B7 macie DPFa ? :mysli:

Ja nie mam a co? :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

kurde a ja ci sms napisałem hehe mógłbys odpisać a nie echooo :tongue4:

film oglądałem i nie słyszałem jak bardzo ci zależy to ci odpisze???

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

włąśnie watek przegladałem i tak myślę że jednak będzie trzeba zadzwonić do Rogala i jakiś termin wybrać bo ludu ogrom i dopiero na grudnia mnie zapisze

jutro zadyndam do niego

Opublikowano

:hi:

po spocie

ty pedziu :polew:

Opublikowano

:hi:

po spocie

ty pedziu :polew:

wszystkie pedzie nie były dziś na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

a Wy chłopaki w B7 macie DPFa ? :mysli:

włąśnie a co ???

Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

kurde a ja ci sms napisałem hehe mógłbys odpisać a nie echooo :tongue4:

film oglądałem i nie słyszałem jak bardzo ci zależy to ci odpisze???

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

włąśnie watek przegladałem i tak myślę że jednak będzie trzeba zadzwonić do Rogala i jakiś termin wybrać bo ludu ogrom i dopiero na grudnia mnie zapisze

jutro zadyndam do niego

Może razem się dogadamy na jeden dzień? :mysli:

:hi:

po spocie

ty pedziu :polew:

Przechooj... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: dzieki za nie rozwianie wątpliwości w sprawie 17'' ;d

Spadam spać, bo jutro na rano, narka

Opublikowano

film oglądałem i nie słyszałem jak bardzo ci zależy to ci odpisze???

hehe teraz za późno na nic twoje przeprosiny :polew: :polew: :polew::tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:44_________________________________________________

:hi: dzieki za nie rozwianie wątpliwości w sprawie 17'' ;d

Spadam spać, bo jutro na rano, narka

ja rozwiąże twój problem bier 18" :cool1:

:hi:

po spocie

ty pedziu :polew:

wszystkie pedzie nie były dziś na spocie :gwizdanie:

ja nieprzyjechałem bo musiał bym ci nastukać że podrywałeś moją Viole :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

film oglądałem i nie słyszałem jak bardzo ci zależy to ci odpisze???

hehe teraz za późno na nic twoje przeprosiny :polew: :polew: :polew::tongue4:

:bag: :bag:

Opublikowano

Przechooj... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

je je je evrybady frytki panowie :seksiasty::radocha: :radocha:

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

c**j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

mnie ;(

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

Hm... :mysli: Ze mną nie stawałeś na kresce! A z Maxem to ja nie wiem jak było... :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

kurde a ja ci sms napisałem hehe mógłbys odpisać a nie echooo :tongue4:

film oglądałem i nie słyszałem jak bardzo ci zależy to ci odpisze???

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

włąśnie watek przegladałem i tak myślę że jednak będzie trzeba zadzwonić do Rogala i jakiś termin wybrać bo ludu ogrom i dopiero na grudnia mnie zapisze

jutro zadyndam do niego

Może razem się dogadamy na jeden dzień? :mysli:

:hi:

po spocie

ty pedziu :polew:

Przechooj... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

akjam to może być trudne bo ja bede chciał to zrobić w momęcie jak do teściów pojade dla mnie tak jest wygodniej

Opublikowano

dzięki za zlota :wink4:

Opublikowano

dzięki za zlota :wink4:

:good:
Opublikowano

dzięki za zlota :wink4:

spoko niema sprawy mamy nadzieje że ci sie podobało wpadaj następnym razem :good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

mnie ;(

Ty i ten Twój parch :polew:

:hi: Pany :decayed:

co tam laseczki? :>

Opublikowano

dzięki za zlota :wink4:

:good:

Opublikowano

siema siema. kurde, chwile czlowieka nie ma, a tu widze, ze sie gorzej jak na gliwicach robi. :naughty: nie czytam tego chlamu :foch:

ide na sjz i powtorze sobie jeszcze raz caly watek... :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.