Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor zapytaj znajomego o te fele bo jestem ciekawy jak to będzie wygladać. Muszę wyregulować zawias bo za wysoko go podniosłem szczególnie teraz to widać :gwizdanie:

jeździsz na letnich??? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor zapytaj znajomego o te fele bo jestem ciekawy jak to będzie wygladać. Muszę wyregulować zawias bo za wysoko go podniosłem szczególnie teraz to widać :gwizdanie:

jeździsz na letnich??? :naughty:

Jeszcze nie ale korci mnie żeby zmienić bo chcę się pozbyć tych moim alu na zimę bo gorzej wyglądają niż stal :gwizdanie:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Po pierwsze :bry:

po drugie dzieki za spota :decayed:

wczoraj nie zdążyłem bo padłem zanim się komp włączył :embarrassed:

Keżor zapytaj znajomego o te fele bo jestem ciekawy jak to będzie wygladać. Muszę wyregulować zawias bo za wysoko go podniosłem szczególnie teraz to widać :gwizdanie:

jeździsz na letnich??? :naughty:

Jeszcze nie ale korci mnie żeby zmienić bo chcę się pozbyć tych moim alu na zimę bo gorzej wyglądają niż stal :gwizdanie:

a twoje alu na zime wcale takie złe nie są ;)

jak dla mnie na zime idealne

Opublikowano

Po pierwsze :bry:

po drugie dzieki za spota :decayed:

wczoraj nie zdążyłem bo padłem zanim się komp włączył :embarrassed:

a twoje alu na zime wcale takie złe nie są ;)

jak dla mnie na zime idealne

to sobie je kup :naughty: są w giełdzie za fajną cenę :yes2:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: Wszystkim

kazik1999 :hi:

na następnego spota za tydzień możemy wybrać się razem, też jestem z Tychów więc w dwójkę raźniej, nie mieszkasz może na 4 Porach...bo kręci się tu parę B7-ek :mysli:

Opublikowano

:hi: Wszystkim

kazik1999 :hi:

na następnego spota za tydzień możemy wybrać się razem, też jestem z Tychów więc w dwójkę raźniej, nie mieszkasz może na 4 Porach...bo kręci się tu parę B7-ek :mysli:

:hi:

kazik, lepiej dla Ciebie żebyś tam nie mieszkał, im dalej od Miszki tym lepiej :wink4::polew:

taki żołnierski żarcik, Miszka to porządny człowiek ( miły, inteligentny, przyjacielski i w ogóle) :decayed:

Opublikowano

no silnik mojej niuni to 3.2FSI(255KM) widlasta 6 i napęd stały 4x4

:shocked: :shocked: wpadaj wpadaj :hi:
Opublikowano

i ze specyficznym poczuciem humoru zapomniałeś dodać :polew:

co tam z rana Pany?? ja jakoś niewyspany jestem :)

Opublikowano

i ze specyficznym poczuciem humoru zapomniałeś dodać :polew:

co tam z rana Pany?? ja jakoś niewyspany jestem :)

humor ma :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

kurna a ja siedzę i staram się pracować ale praca w domu to masakra...jest tyle demotywatorów :wallbash:

Opublikowano

a poczekalnie przejrzałeś?? :decayed:

Opublikowano

kurna a ja siedzę i staram się pracować ale praca w domu to masakra...jest tyle demotywatorów :wallbash:

ja pracowalem 2 miechy w domu, bardzo mi sie to podobało

pobudka o 9, 4-5 godzin pracy i kasy więcej na koncie niż teraz :wallbash:

Opublikowano

a poczekalnie przejrzałeś?? :decayed:

?

Opublikowano
http://demotywatory.pl/poczekalnia tylko uważaj bo jak zaczniesz to już nie wyjdziesz :gwizdanie:
Opublikowano

http://demotywatory.pl/poczekalnia tylko uważaj bo jak zaczniesz to już nie wyjdziesz :gwizdanie:

:wallbash:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 10:54_________________________________________________już mi się nie chce :thumbdown:

Opublikowano
:hi: z rana Idę obniżyć to moje padło bo pogoda dopisuję i jutro chyba wrzucę letnie :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.