Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja rowniez dziekuje za spocik :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja rowniez dziekuje za spocik :hi:

wow a ty za co masz ostrzeżenie? :naughty:

dzięki za zlota :hi:

spooko nr konta znasz :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

no frekwencja coraz lepsza :naughty:

tylko chu**jowo przyjechać na końcu bo pierwsze 5 min zajmuję przywitanie się, następne 15 min zbieranie haraczu i 20 min rozdawanie autografów + pozowanie do zdjęć :cool1:

Opublikowano

:hi:

chodzi o ta pania z Hondy Slask :gwizdanie:

Yes.

Nie dałem rady dojechać na spota :disgust: Sorry koledzy :rolleyes:

Opublikowano

dzięki za spota panienki :naughty::wink4:

Opublikowano

dzięki za spota panienki :naughty::wink4:

Było miło i WESOŁO.... :polew:

Opublikowano

:hi:

Szukam pracy :decayed:

Witam w klubie :kwasny:

Pytanie z innej beczki: miał ktoś z Was do czynienia z sądem pracy?? bo moja firma w moim mniemaniu na prostą już nie wyjdzie a chciałbym dostać należne mi wypłaty :angry:

Opublikowano

:hi:

Szukam pracy :decayed:

Witam w klubie :kwasny:

Pytanie z innej beczki: miał ktoś z Was do czynienia z sądem pracy?? bo moja firma w moim mniemaniu na prostą już nie wyjdzie a chciałbym dostać należne mi wypłaty :angry:

dzwoń po Keżora, widać po nim, że ćwiczy, a ten wściekły wzrok zrobi robotę :naughty::kox:

Opublikowano

siema Kanar :hi:

no frekwencja coraz lepsza :naughty:

tylko chu**jowo przyjechać na końcu bo pierwsze 5 min zajmuję przywitanie się, następne 15 min zbieranie haraczu i 20 min rozdawanie autografów + pozowanie do zdjęć :cool1:

hehe mam to samo :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________a żuber robi psssssyyyttt :naughty:

Opublikowano

COS szybko wam poszło ... :kox: :kox: :kox:

ale frekwencja masakra więcej niż na gl

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a żuber robi psssssyyyttt :naughty:

I warka też robi pssssyyttttt :decayed:
Opublikowano

krolu znowu się będzie napinał BO U NAS W KATOWICACH...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a żuber robi psssssyyyttt :naughty:

I warka też robi pssssyyttttt :decayed:

:good:

krolu znowu się będzie napinał BO U NAS W KATOWICACH...

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehe Krolu skacze z kwiatka na kwiatek :polew:
Opublikowano

krolu znowu się będzie napinał BO U NAS W KATOWICACH...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu jest gliwicki - to już wiemy od dawna

Stan ja już mam :naughty:

Opublikowano

miałem nie pić :gwizdanie:

naprawdę :yeah:

ale Basia kupiła czteropak tyskiego :doh1: :beer1:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:24_________________________________________________

krolu znowu się będzie napinał BO U NAS W KATOWICACH...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu jest gliwicki - to już wiemy od dawna

Stan ja już mam :naughty:

bęc :decayed:

Opublikowano

krolu znowu się będzie napinał BO U NAS W KATOWICACH...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu jest gliwicki - to już wiemy od dawna

Stan ja już mam :naughty:

Ostatnio się nawet bardzo unosił że jest z gliwic :gwizdanie:
Opublikowano

Miszka ty... kumplu :wink4::polew:

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gregory a Ty ziom czemu nie dojechałeś :mysli:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:28_________________________________________________ja mam drina w łapie, moja mi podniosła ciśnienie.........miałem wypić jednego ale ten jeden poszedł na dwa łyki :naughty:

Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Opublikowano

żałuj Gregor żałuj :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.